Gönderen Konu: ОТЕЦ БОЯН САРЪЕВ е истински ДЯВОЛ !!!  (Okunma sayısı 12964 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rodoplar

Религията е свято нещо и не трябва да се използва за политически цели. Този е истински дявол. Не му позволяваите да трови хората там

Çevrimdışı Gelina

Като гледам ,на първата снимка и Красимир Каракачанов се чуди на акъла на отеца! :D

Çevrimdışı mustafa_b

На тоя върви ли му още предаването по СКАТ ?

Çevrimdışı Тоска

Bолен Сидеров и Боян Саръев

:)

Çevrimdışı Gelina

Нещо ме съмняват тия двамата! :D

Çevrimdışı kasmet70

Липсва неговата колежка помакиня- сестра Христина

Çevrimdışı YusnI

ami to allah si gi sabira.... Bolen Siderov, Bolen Saryev... si4ki bolni ko da ti kaja... to te asal sa za sapun

Çevrimdışı kasmet70

Нещо ме съмняват тия двамата! :D
  В.С.Спомена че искали да го изнасилят в семинарията затова я напуснал(в предаването Горещо по НОВА ТВ)

Çevrimdışı kasmet70

http://www.vbox7.com/play:993da61e
поздрав за Саръев и компания ;D

Çevrimdışı Сидхарта

Не знам много за Саръев но ако го изкарвате заради религиозните му убеждения шейтан  това не прави чест на никого все пак живеем в 21 век.Свещенно право на всеки човек е сам да избере пътя си към БОГ.Човека на новия век трябва да е толерантен това че някои мисли различно трябва да се приема като нещо напълно естествено-аз лично уважавам всички вярващи независимо от религиозните им убеждения.

Çevrimdışı kasmet70

Не знам много за Саръев но ако го изкарвате заради религиозните му убеждения шейтан  това не прави чест на никого все пак живеем в 21 век.Свещенно право на всеки човек е сам да избере пътя си към БОГ.Човека на новия век трябва да е толерантен това че някои мисли различно трябва да се приема като нещо напълно естествено-аз лично уважавам всички вярващи независимо от религиозните им убеждения.
Ако избрал път към бога е досоен за уважение-всеки има право да избира,но е избрал материалната облага,и в билията е споменато кои се възползуват.

Çevrimdışı deridere

обвзе  ги от исляма старахът
и почнаха планове коварни да кроят..
и идеята бе  накраят
на помаците църкви за хаир да правят
а за българите може би забравят!

Но за да им направят храм
трябва да се хване някой в техния капан
иии пуснаха своя агент Боян...

ще попитате кои е тоя Боян..
това е синът на лукавия Шейтан..
и той хвана в своя капан
не кой да е а синът н абившия имам..
какъв срам..,какъв срам!!!

запретна ленчето ръкави на помаците църкви д аправи
с парите които идваха от чужди дървави...а за българите маи забрави!

Çevrimdışı Тоска

eyvallah deridere ;)

Isyankar

• Ziyaretçi
В какъв смисъл "за българите забравя/и" ? (от стихотворението) 

А иначе - как точно Боян Саръев покръства насила помаците...До сега не чух факти, а само, че е много лош, щото покръствал помаци....Как става това покръстване - Тука от форума някой ще отиде ли да се покръсти при Саръев ? С пистолет на чело ли ги покръства ? Наистина ми е интересна цялата история с Боян Саръев ...

Çevrimdışı Nazmi

Религията е свято нещо и не трябва да се използва за политически цели. Този е истински дявол. Не му позволяваите да трови хората там

Isyankar,eto istinata.Saryev nikoga nqma da byde priet ot syrce nito ot pomaci,nito ot hristiqni,edin sluga za pari si e vinagi sluga za sebe si!!!

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42