Author Topic: ОТЕЦ БОЯН САРЪЕВ е истински ДЯВОЛ !!!  (Read 41396 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rodoplar

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 57
  • Gender: Male
Религията е свято нещо и не трябва да се използва за политически цели. Този е истински дявол. Не му позволяваите да трови хората там








Offline Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1487
  • Gender: Female
Като гледам ,на първата снимка и Красимир Каракачанов се чуди на акъла на отеца! :D

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
На тоя върви ли му още предаването по СКАТ ?

Offline Тоска

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 2347
  • Gender: Male


Bолен Сидеров и Боян Саръев

:)

Offline Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1487
  • Gender: Female
Нещо ме съмняват тия двамата! :D

Offline kasmet70

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 297




Липсва неговата колежка помакиня- сестра Христина

Offline YusnI

  • Member
  • **
  • Posts: 45
  • Gender: Male
ami to allah si gi sabira.... Bolen Siderov, Bolen Saryev... si4ki bolni ko da ti kaja... to te asal sa za sapun

Offline kasmet70

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 297
Нещо ме съмняват тия двамата! :D
  В.С.Спомена че искали да го изнасилят в семинарията затова я напуснал(в предаването Горещо по НОВА ТВ)

Offline kasmet70

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 297
http://www.vbox7.com/play:993da61e
поздрав за Саръев и компания ;D

Offline Сидхарта

  • Historian
  • *****
  • Posts: 887
Не знам много за Саръев но ако го изкарвате заради религиозните му убеждения шейтан  това не прави чест на никого все пак живеем в 21 век.Свещенно право на всеки човек е сам да избере пътя си към БОГ.Човека на новия век трябва да е толерантен това че някои мисли различно трябва да се приема като нещо напълно естествено-аз лично уважавам всички вярващи независимо от религиозните им убеждения.

Offline kasmet70

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 297
Не знам много за Саръев но ако го изкарвате заради религиозните му убеждения шейтан  това не прави чест на никого все пак живеем в 21 век.Свещенно право на всеки човек е сам да избере пътя си към БОГ.Човека на новия век трябва да е толерантен това че някои мисли различно трябва да се приема като нещо напълно естествено-аз лично уважавам всички вярващи независимо от религиозните им убеждения.
Ако избрал път към бога е досоен за уважение-всеки има право да избира,но е избрал материалната облага,и в билията е споменато кои се възползуват.

Offline deridere

  • Member
  • **
  • Posts: 21
обвзе  ги от исляма старахът
и почнаха планове коварни да кроят..
и идеята бе  накраят
на помаците църкви за хаир да правят
а за българите може би забравят!


Но за да им направят храм
трябва да се хване някой в техния капан
иии пуснаха своя агент Боян...

ще попитате кои е тоя Боян..
това е синът на лукавия Шейтан..
и той хвана в своя капан
не кой да е а синът н абившия имам..
какъв срам..,какъв срам!!!

запретна ленчето ръкави на помаците църкви д аправи
с парите които идваха от чужди дървави...а за българите маи забрави!

Offline Тоска

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 2347
  • Gender: Male
eyvallah deridere ;)

Isyankar

  • Guest
В какъв смисъл "за българите забравя/и" ? (от стихотворението) 

А иначе - как точно Боян Саръев покръства насила помаците...До сега не чух факти, а само, че е много лош, щото покръствал помаци....Как става това покръстване - Тука от форума някой ще отиде ли да се покръсти при Саръев ? С пистолет на чело ли ги покръства ? Наистина ми е интересна цялата история с Боян Саръев ...

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
Религията е свято нещо и не трябва да се използва за политически цели. Този е истински дявол. Не му позволяваите да трови хората там








Isyankar,eto istinata.Saryev nikoga nqma da byde priet ot syrce nito ot pomaci,nito ot hristiqni,edin sluga za pari si e vinagi sluga za sebe si!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42