Author Topic: Част от известните помаци-извадка от книгата на академ  (Read 83298 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hadj

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 585
   ÐœÐµÑ‡Ñ‚а,мисля че информацията  за Маргинете не ме е подвела  /пък и дали да  да се гордеем с тях/.А   Ð¿Ð¾Ð½Ðµ за двама от  личностите които изброяваш знам че не искат да се наричат помаци.Даже един от тях заяваява че "прозвището " помак  е обидна дума.

Offline mechta

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 198
hadj, az pak mısla,  che dobre poznavam sasedıte sı na sasednata uluca. tova ako govorı nesto,da. a moje tı da sı ım rodnına - no az ı teh poznavam - lıcho

Offline mechta

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 198
ne znam dali nekoi iskat da badat narichani "pomaci", tova e tehen problem ı pravo, az samo konstatiram. chesto sam bila svidetel kak samite bulgari pomejdu si ne priemat za bulgari nashite hora, nezavisimo kakvi se chustvat ili predstavat

Offline aki

  • Member
  • **
  • Posts: 40
Ðœ.Стойчов чарк е по пътя Сърница - Велинград на 5-6 км. Там се отделя  път за бившето горско сторанство "Беслет" и откъдето се стига до с.Ковачевица, Гърмен и Г.Делчев

Offline Hadj

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 585
Мечта.Щом само на съседната улица познаваш толкова много известни помаци сигурно  на глава от населението по изветни личности се нареждаме на първо място.Много се радвам!


Offline djef

  • Member
  • **
  • Posts: 21
по-лесно ще ми е да ви ги изпратя по пощата, Фицинка е служител на тях и ако имам адреси ще ви ги изпратя.
Здравей, "pomag", ако имаш възможност да ми изпратиш 1-2 книги на Япов от втората книга за Помаците! Може да ги изпратиш с наложен платеж на адрес: гр.София-1301, ул."Братя Миладинови" №27, (за Джафер Низамов) !
Благодаря ти предварително за ангажимента!  :)

Offline aki6303

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 1
Обръщам се към Фицинка. Разбрах ,че сте изпратили книгата   Ð½Ð° Япов на един колега.  Възможно ли е да ми я изпратиш и на мен ?Казвам се Аки Пехлеван от гр.Сърница

Offline pomag

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 122
От днес изглежда проблемът ми за влизането в сайте е решен, който иска книгата да изпраща молбата до Фицинка а от мен книгите.

Offline Hat

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1059
  • Gender: Male
От днес изглежда проблемът ми за влизането в сайте е решен, който иска книгата да изпраща молбата до Фицинка а от мен книгите.
Аз чакам.

Offline Шали

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 487
  • Gender: Female
Не знам защо не взимате бележка от приятелската забележка на Мустафа_Б  ??? Използвайте символа под ник-а (в случая на Фис), който изобразява речево балонче, за да пишете лично съобщение с данните си. Възможни са всякакви злоупотреби с личната ви информация!

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
От днес изглежда проблемът ми за влизането в сайте е решен, който иска книгата да изпраща молбата до Фицинка а от мен книгите.
pomag, Ficinka още завчера ни алармира,че имаш проблем с влизането.Оказа се,че и Европомак,Халикан..имат същите проблеми,получили се  от обновената страница и постинги отразено на главната страница,писах на Тоска понеже бях на работа.За в бъдеще ако има проблеми пишете директно до нас!

Offline mechta

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 198
hayde da se obzalojim, che vaprosnata famili e bulgarska, no ne pomashka i po tocno agupska. v smolyan jiveat na kaptaja i sa chast ot nas . nie ne gi delim na niakakvi a nashenski t.e. mislumani misla che dadov poveche informacia ot neobhodimoto.

Offline Hat

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1059
  • Gender: Male
Скьпа Мечта уточни вьпросната фамилия.Информацията,която си дала дори не е достатьчна,за да разберем какво искаш да кажеш.Ако не се притесняваш от нещо разбира се.

Offline Hadj

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 585
  Мечта говори може би за Маргините.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42