Author Topic: Етнос и Религия- дали разбираме разликата  (Read 136723 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline muti6

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 927
Не знам кой,каква партия или кауза обслужва,(но редното е тук във форума) бих призовал,  да се опитаме дискусиите да имат градивен,работещ и полезен  характер.
Чудя се защо спорите  тук? Толкова ли е трудно да се дават мнения,без да се критикува отсрещния?Никой не може да бъде прав,но всеки може да бъде щастлив и това си зависи изцяло от нас и от начина по който мислим и до колкото можем ръководим живота си.
Всеки от нас,абсолютно всеки има положителните качества в себе си и не смятам,че някой  има право да критикува и поучава другия, само защото нещо си не му харесва..Ако не можеш да помогнеш,не вреди и не нападай.Живота е толкова кратък,защо вместо да искате да сте прави, не поискате да сте щастливи???? 
Словото има силата на магия: бяла или черна - зависи единствено от нас( от теб). Дай на словото си любов и помни, че какво изпратиш, това ще получиш..


Offline Hadj

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 585
   Луд умора няма!

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Извинявам се ако съм оспамил темата, целта ми беше малко да се усмихмен и развеселим :)

Offline Сидхарта

  • Historian
  • *****
  • Posts: 887
You are not allowed to view links. Register or Login
Извинявам се ако съм оспамил темата, целта ми беше малко да се усмихмен и развеселим :)
Хубаво е да има и хумор разбира се -но той си го има и от по преди.

Offline ivetko

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 187
  • Gender: Female
  • Животът е кратък, изкуството - вечно!
Дори много хубаво се е получило :) . Вече беше почнало да ми доскучава от преживянето на едни и същи недоказуеми твърдения - всяко с твърд електорат зад себе си.  Танц 3/4 - стъпка напред, две назад. А тук Балканджи се е представил блестящо, с лекота и артистизъм :) .  Не разбирам само защо част от форумчаните така скачат срещу определени забавни теории, а други смешки приемат безапелационно, като висша академична мисъл?

neru

  • Guest
Хаѝде пак да попитам-Къде е мястото на жената според корана,когато отива в рая?За праведните мъжете е ясно- чернооки девици им "служат".Какво става с праведните мюсулманки?И кого според коранът чакате като съдия-дали не е Иса с огнена сабя в ръце?

Offline muti6

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 927
You are not allowed to view links. Register or Login
Хаѝде пак да попитам-Къде е мястото на жената според корана,когато отива в рая?За праведните мъжете е ясно- чернооки девици им "служат".Какво става с праведните мюсулманки?И кого според коранът чакате като съдия-дали не е Иса с огнена сабя в ръце?
Има едно важно правило, което трябва да помните, когато се заигравате  с исляма. Играйте с уважение и е желателно да показвате това уважение.
Защо ли никой не иска да отговори на слабоумните  ти въпросчета?

neru

  • Guest
You are not allowed to view links. Register or Login
Има едно важно правило, което трябва да помните, когато се заигравате  с исляма. Играйте с уважение и е желателно да показвате това уважение.
Защо ли никой не иска да отговори на слабоумните  ти въпросчета?

И слабоумният има право на отговор!
Мпути6,ако
си капацитет,  моля да ми отговориш-Какво става с праведните мюсулманки,когато отидат в рая!

Offline ficinka

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 567
  • Gender: Female
Явно ще получиш сериозен отговор ,когато зададеш сериозен въпрос .Опитай пак . ;)

neru

  • Guest
Ficinka,питам сериозно!С теб вчера ми се струва,че се разбрахме на лични!Ако ми позволиш,бих и копирал!Наистина съм сериозен във въпросите.Защо реши,че не съм сериозен?Ако можеш,отговори ти!Моля!-Какво става с праведните мюсулманки,когато отидат в рая!Къде е тяхното място в рая?

Offline ficinka

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 567
  • Gender: Female
Когато отида там ще ти кажа , а може и сам да разбереш ако се засечем в рая   8)

neru

  • Guest
You are not allowed to view links. Register or Login
Когато отида там ще ти кажа , а може и сам да разбереш ако се засечем в рая   8)
Не става въпрос за това.Искам отговор от знаещи и тълкуващи корана!Гледам колко километри са копирали от него а сега се крият.Не заставаѝ като един Морозов пред тях!Искам коректен отговор!Ако могат!И без повече епитети и обиди!Нека този форум да е пример за толерантност!
Пак питам -Според Коранът, къде е мястото на праведните мюсулманки в рая?

Offline Adrenalin

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 130
  • Gender: Male
You are not allowed to view links. Register or Login
Ficinka,питам сериозно!С теб вчера ми се струва,че се разбрахме на лични!Ако ми позволиш,бих и копирал!Наистина съм сериозен във въпросите.Защо реши,че не съм сериозен?Ако можеш,отговори ти!Моля!-Какво става с праведните мюсулманки,когато отидат в рая!Къде е тяхното място в рая?
Koito go interesuva tva,vzema Korana ili drugi podobni religiozni pomagala i chete.Zashto pitash ficinka,tq da ne e zavarshila Vish Islamski Institut.. a i ne e dlajna da ti otgovori,ostavi momi4eto na mira:)

Offline ficinka

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 567
  • Gender: Female
Извинявай Neru ако съм те засегнала по някакъв начин, не съм имала това за цел, но вече и аз се чудя защо ли никой не иска да отговаря на въпросите ти ?Но продължавай да опитваш , питаш за пореден път и отговор не получаваш , въпреки това продължаваш доста усърдно да питаш ,това вече е признак за лошо възпитание.И пак извинявай , нищо лично. ;)

neru

  • Guest
Pitam hodjite u forumo!
Nikak ne se zaka4am s neq!
Tq ne6to se opitva .Az-ne!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42