Author Topic: Етнос и Религия- дали разбираме разликата  (Read 136731 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline borko238

  • Member
  • **
  • Posts: 33
Е това определено не е моето бъдеще,приятелю.Съжалявам за теб,наистина съжалявам :'(

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
А тези майче не се крият даже ве възпяват във фолклораси опитаи да разцбереш думите та няма смисъл да ме караш по Якоруда.


You are not allowed to view links. Register or Login

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Аааа и това е там при вас нали попити ги ако обичаш дали са чустват българи.

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline borko238

  • Member
  • **
  • Posts: 33
Съжалявам,но записа не е мн ак и не мога да разбера смисъла на песента

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Сигоно и това няма да разбереш ама има още небоисе.

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
На ти още едно дано да ти светне ламбата най после.

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline borko238

  • Member
  • **
  • Posts: 33
а я ми кажи,кой е изпълнителя на тази песен

Offline husein

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 237
Борко, я кажи като някоя фамилия от елешничките къцета,която да съвпада с името на някоя бабечка махала?И кажи тия манастири къде са та да ги посетим?А и тези помаци дето пък от къде накъде са ти комшии,кажи им имената,фамилиите да чуя за тех да кажат верно ли коренът им е български оти аз досега не съм чул бабечанин да каже ,че произхода му е български!И кажи оти като сте си вие с бабеченето оти Елешница избега от беличка община в разложка?

Offline borko238

  • Member
  • **
  • Posts: 33
Аз може да кажа,че съм марсианец.Несериозно е това,но щом за тебе е,нямя пр Лека от мен Ибраимка и спорен утрешен ден ти желая:)

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Има неща за който не може да се мълчи има неща който трябва да се нарекът с собствените им имена има неща пред който не можиш да си затваряш очите или ушите защото ставаш съпричастник.
-Случвало ли ви се е да проклинаш някого и да не съжеляваш за това.
-Случвало ли ви се е няква мисъл да не ви напуска и да не ви дава мирът с месеци.
-Случвало ли ви се е  пред нещо думите да избледняват а мисълта да замръзва.
-Случвало ли ви се е да гледаш нещо с часове и да не можиш да направиш нищо.
-Случвало ли ви се е една снимка да ви говори с часове с нейните нюанси да заклеймява случилото се в теб че да замръзва мисълта ти.
Знам че историята се пише от хора знам че се отвращавам от историята защото историята се повтаря знам че има хора който се гордейят с историята си колкото и да е отвратителна тя.
Що за хора са тези който са са възползвали от безсилието на другия да налагат себе си да възраждат да преобщават но когато са бесилни да казват че сме братя ПОМАЦИТЕ на такива им казват много простичко от Аллах да им дойде.
 За съжеление и аз тук не мога да кажа какво мисля за тях но мисля че Аллах им е достатъчен и че историята не се пише само от тях.


                                        Като гледам тази снимка се отвращавам в пълният смисъл на думата.
You are not allowed to view links. Register or Login

На мюсюлманите не е дадено да проклинат но аз със всичката си ненавес проклинам испълнителите и за случилото се и не съжелявам за това.

You are not allowed to view links. Register or Login

                                      Като гледам тази снимка та си мисля за думата ГЯУР може би е имало причина да се измисли.

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline borko238

  • Member
  • **
  • Posts: 33
Юсеинкаа,одма ре карам на манастире брато

Offline husein

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 237
Мусюлманин монах не става така,че на манастир нема какво да правя, но в Бабек джамията е на 800 години та може да отидеш да видиж!

Offline borko238

  • Member
  • **
  • Posts: 33
Юсеинкааа,нещо па я бръкаш,брато.На джамията пише годината по хиджра,така,че да ме прощаваш:)

Offline husein

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 237
Нема как да е по хиджра оти на джамията нема надпис! :o Продължаваш с лъжите  затова си лягай и да не четеш повече книгите на даскала от Якоруда ,че като него ще ходиш единак и всички ще те избягват! ;)

Offline borko238

  • Member
  • **
  • Posts: 33
A ti ot kyde znae6,4e e na 800 godini brato.O6te prez drugata sedmica 6te otida v djamiqta v Babqk,za da se ubedq na kolko e godini.Imam priqtel odja tam

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42