Author Topic: Turska religiozna tolerantnost  (Read 36120 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline YUZEIROV

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 85
Turska religiozna tolerantnost
« on: March 22, 2009, 21:01 »
kato potomak i predstavitel na nai goliamata imperia sashtestvuvala niakoga pod slantseto a imeno otomanskata, i sledvaiki tolerantnosta na nashite dedi kam predstavitelite na drugi religii i vidianoto ot men vav afrika reshih da podnovia tazi traditsia kato otkrih edinstvenia po rodasi''klub za priatelstvo i bratstvo Mehmed Yuzeirov'' ''dostluk ve kardeşlik derneği''
parviat posetitel beshe posreshnat v nachaloto na mart 2008 gd no ofitsialno beshe otkrit na 02.11.2008
simvolat na kluba e giliamo darvo sas zdravi koreni v zemiata,masiven stvol i mnogo razkloneni kloni simvolizirashto edinstvoto na  chovechestvoto a ot diasnata strana e  pravoslavnia krast a ot liavo musulmanskia polumesets(imashe predlojenie dase izobrazi i zvezdata na David)
vav zgradata ima pomeshtenie prednaznachena za htistiani sas saotvetnite atributi neobhodimi za bogoslujenie i podobna za musulmani sashto otgovariashta na iziskvaniata na isliama a vav obshtata zala ima dva priemnika za balgarski i turski predavania,komputri i igri biliard i internet sashto taka se predlaga hrana(predimno supa) chai i kafe a sashto i bezzalkoholni napitki i vsichko tova e bezplatno.
tuk hristiani i musulmani sajitelstvat vav edna istinska bratska sreda kakvato e i tselta na kluba.

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Isyankar

  • Guest
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #1 on: March 22, 2009, 22:02 »
2 нови теми с огромни големи букви на латиница от потребител с едва 13 мнения във форума - не мисля, че ще се толерира от модераторите.

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #2 on: March 22, 2009, 22:04 »
Пропаганда Isyankar

fotakiev

  • Guest
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #3 on: March 22, 2009, 22:36 »
 Hubavo 4oveka iska priatelstvo i bratstvo , ama  shto e otvoril tema za Turska tolerantnost ne razbrah... ::)
Moje bi iska da kaje kolko Turcia e bila tolerantna ama ve4e tuka ne moga da se syglasia!!

Offline teo

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 481
  • ПОМАК -ЕДНО ДОСТОЙНСТВО !
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #4 on: March 22, 2009, 22:36 »
Не виждам нищо лошо във призива на Юзеиров.Подкрепям го!Подкрепям усилията на един човек който прави нещо за съгражданите си!Идете във Славяново и питайте хората!Той помага на всички!За мен е истински мюслюманин който иска разбирателство със всички религии.Юзеиров подкрепям те и считай че, съм ти член на сдружението!Там съм където, се гради разбирателството и взаимоуважението.


****************
Само искам да напомня че, Юзеиров  е нов във интернета и затова много не знае и затова допуска грешки и пише със големи букви.Нека да му го простим,защото наистина за добри неща се бори!

Isyankar

  • Guest
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #5 on: March 22, 2009, 22:38 »
То и аз се броя, но нямам навика 1/3 от мненията ми да са в нови теми ...

Offline YUZEIROV

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 85
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #6 on: April 20, 2009, 16:23 »
edna neoporochena istina e che isliamat e naistina religia na mira i tolerantnosta ne samo na kniga a i v deistvitelnost.
dadoh edin malak primer sas tozi klub a kakvi neochakvani komentari i nishto za samata idea koiato e unikalna za bg a mojebi i v evropa.
musulmani izgrajdad za hristiani molitveno mesto porachvat ikoni,biblia i krast za svoite sabratia v imeto na vekovno sajitelstvo. a vie se valnuvate ot neshta kato nepravilno ispisvane,pravopisni greshki ili dr podobni neshta prisashti na tesnogardi i lisheni ot vizia hora

Isyankar

  • Guest
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #7 on: April 20, 2009, 23:49 »
Това се нарича "изкуствено вадене на стари теми"  .... Метод доста широко прилаган във форума на КърджалиХабер и другия всички знаете кой ...

Много остроумно няма що ... Сигурно аз трябва сега да напиша по един отговор на всичките ми стари теми, за да застанат пред твоята ? Тая  .....  дето я правите в другите 2 форума - тука няма как да мине ...

Offline teo

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 481
  • ПОМАК -ЕДНО ДОСТОЙНСТВО !
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #8 on: April 21, 2009, 11:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
edna neoporochena istina e che isliamat e naistina religia na mira i tolerantnosta ne samo na kniga a i v deistvitelnost.
dadoh edin malak primer sas tozi klub a kakvi neochakvani komentari i nishto za samata idea koiato e unikalna za bg a mojebi i v evropa.
musulmani izgrajdad za hristiani molitveno mesto porachvat ikoni,biblia i krast za svoite sabratia v imeto na vekovno sajitelstvo. a vie se valnuvate ot neshta kato nepravilno ispisvane,pravopisni greshki ili dr podobni neshta prisashti na tesnogardi i lisheni ot vizia hora

Юзеиров,
  аз ти пожелавам успех в начинанията ъи,защото те чувствам че ,си добър по душа и намерения.Аллах да те благослови!Създай си един интернет сайт да пишем там и да те подкрепям!Нека усилията ти да носят мир и разбирателство.По голямо добро от това няма!Това е и желанието на Аллах!

Offline imersim

  • Member
  • **
  • Posts: 38
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #9 on: April 21, 2009, 12:31 »
БРАВО!!! Добре че има хора, които вместо да говорят, работят за търпимост и толерантност между хората. Както е казано: "По делата  ще ги познаете". Още ведъж БРАВО и Аллах да  Ви помага.  :D

Isyankar

  • Guest
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #10 on: April 21, 2009, 12:33 »
Ние му видяхме делата на този в един друг форум ... да не го превъзнасяме толкова ...

Offline shaban

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 712
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #11 on: April 21, 2009, 12:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
"изкуствено вадене на стари теми"  ....
Много остроумно няма що ...
Темата за толерантността ,приятелството и братството ,никога не може да остарее ,проблема е ,че в днешно време тази тема не е възприемана  от много хора, поради най различни причини ,но проблема си остава техен.
Такива дела ,заслужават най -малкото одобрение, след това и уважение, но ако не ги получиш и не ги почувстваш ,то със сигурност Аллах ще те възнагради за направеното добро,защото е направено  тогава ,когато света има най много нужда от такива примери.Успех,Юзеиров.

Offline shaban

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 712
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #12 on: April 21, 2009, 13:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ние му видяхме делата на този в един друг форум ... да не го превъзнасяме толкова ...
Ние , и твоите видяхме в други форуми ,сега ги виждаме и тука ,може и да те превъзнесем ,ако и ти направиш нещо подобно, но засега си само на нивото на репликираща заядлива селска клюкарка.
Отвори се, Исианкар,почувствай се и де факто европеец ,стига си гледал на света от селската си камбанарийка,гледай глобално на света и през чуждите очи. 

Isyankar

  • Guest
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #13 on: April 21, 2009, 13:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ние , и твоите видяхме в други форуми ,сега ги виждаме и тука ,може и да те превъзнесем ,ако и ти направиш нещо подобно, но засега си само на нивото на репликираща заядлива селска клюкарка.
Отвори се, Исианкар,почувствай се и де факто европеец ,стига си гледал на света от селската си камбанарийка,гледай глобално на света и през чуждите очи. 

Аз от където съм го видял света - ти не знам дали ще го видиш някога...А и живота тепърва е пред мен ... :) Ти може ли във всяка тема да не ме нападаш с лични неща и да правиш офф-топик...? Подобни изпълнения са доста под клюкарските ... А този Юзеиров, който неведнъж в други 2 форума е имал сепаратистки лозунги и възгледи - изобщо не ми го хвали ... В моята държава има конституционни правила - в твоята не знам как е ...

Offline shaban

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 712
Ynt: Turska religiozna tolerantnost
« Reply #14 on: April 21, 2009, 13:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Аз от където съм го видял света - ти не знам дали ще го видиш някога...А и живота тепърва е пред мен ... :)  В моята държава има конституционни правила - в твоята не знам как е ...
Младостта е  безкомпромисна ,защото е глупава и сляпа, но хубавото е ,че не е вечна.
Обещавам ,пред всички , че повече няма  да те нападам ,и причинно и безпричинно.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42