Author Topic: Страх ме e от света извън Рибново  (Read 48063 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Svetlina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1160
  • Опознай родината, за да я обикнеш!
Ynt: Страх ме e от света извън Рибново
« Reply #75 on: September 21, 2012, 23:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Аз не нося куфари, но уважаваме тези които носят, защото това е нормалното. Ненормалното е твоето че не уважаваш труда на хората и ги подценяваш. А по-лошото е че такива като тебе не са малко и за това сте цъфнали. Гражданството ми е юридическо право и никой не е в състояние да го успорва. Против БГ са тези като гледат през розови очила като тебе и не виждат несправедливостите. Живеят откъснато от народа си и се правят на ужким убидени, когато се говори за несправедливост и се критикува. Накраце -лумпенска работа!!!   

Куртчо-Турчинов, не само не можеш да четеш, ами да пишеш, а още по-малко да разсъждаваш. Е, к`во сега - даже от братята ти мюсюлмани в Турция не си доволен, пък по съзнание си вече турчин.
Мислех, че като бродиш из чужбина малко ти се е разширило съзнанието. Каква заблуда.
Слагяй пак черните очила и продължавай тука да си изпълняваш задачите, че като гледам май тука ти е работното място.
Даже и куфари не трябва да носиш, ами да те вземат за експонат в музея на приелите доброволно исляма по нравствено-лични съображения!! ;D
Заслужил си - повярвай ми!
 


Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Re: Страх ме e от света извън Рибново
« Reply #76 on: September 21, 2012, 23:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Куртчо-Турчинов, не само не можеш да четеш, ами да пишеш, а още по-малко да разсъждаваш. Е, к`во сега - даже от братята ти мюсюлмани в Турция не си доволен, пък по съзнание си вече турчин.
Мислех, че като бродиш из чужбина малко ти се е разширило съзнанието. Каква заблуда.
Слагяй пак черните очила и продължавай тука да си изпълняваш задачите, че като гледам май тука ти е работното място.
Даже и куфари не трябва да носиш, ами да те вземат за експонат в музея на приелите доброволно исляма по нравствено-лични съображения!! ;D
Заслужил си - повярвай ми!
 



Светлина та ти колко пъти се зарека че ще ни оставяш.
Майче да си на гости е хубаво нещо, но недей бе мила пак да......

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
Re: Ynt: Страх ме e от света извън Рибново
« Reply #77 on: September 22, 2012, 11:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Е, к`во сега - даже от братята ти мюсюлмани в Турция не си доволен, пък по съзнание си вече турчин.
Даже и куфари не трябва да носиш, ами да те вземат за експонат в музея на приелите доброволно исляма по нравствено-лични съображения!! ;D
Заслужил си - повярвай ми!

Пак се ядоса нали? Кой ти е крив че си показваш лумпенските си рога? :D :D :D
Не съм доволен от братята си мюсулмани че не са ви научили навремето да говорите само Турски език. Знам че такива като тебе дето критикуват носачите на куфари предпочитат да лягат по гръб за по-лесно печелене, вместо да се трудят. Въпрос на култура и традиции разбира се. :D

Offline Svetlina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1160
  • Опознай родината, за да я обикнеш!
Re: Страх ме e от света извън Рибново
« Reply #78 on: September 22, 2012, 12:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Светлина та ти колко пъти се зарека че ще ни оставяш.
Майче да си на гости е хубаво нещо, но недей бе мила пак да......
Ибрахиме, радвам се, че отново си по-добре.

Прочети "мъдрите мисли" на Куртчо-Турчиев, пък тогава разсъждавай върху моите отговори.

Що се отнася до писането и "гостуването" ми тук (регистрирана съм като член на сайта, както и останалите),  бях помолила да бъдат спрени съобщенията от сайта, за което се обърнах и към някои от модераторите, но кутията ми се пълни непрекъснато с "изказвания" на самопотурчилия се и всестрадающ Куртчо Турчиев, пра-пра-пра...-внук...на някой Абдуллах, син на Вълко/Велко, както и от "султани", ;D нек`ви индианци Хавайчовци и прочие...
Само "роднина на Сюлейман Великолепний" още не ми е изпращал "съобщения".
Няколко пъти променях настройките в личния ми профил, и то най-съвестно, но съобщенията непрекъснато пристигат и аз ги изтривам.
Ако ми съдействуваш да не получавам съобщения няма да ти се разсърдя.

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
Re: Страх ме e от света извън Рибново
« Reply #79 on: September 22, 2012, 13:25 »
Сега пък ми се е разплакала горката. Така е когато не мислиш преди да пишеш и вместо да общуваш като хората предпочиташ постоянно да убиждаш. Който сам си падне не плаче!!! :D :D :D

Offline sultan selim

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 707
Re: Страх ме e от света извън Рибново
« Reply #80 on: September 22, 2012, 13:50 »
Българите, аз смея да твърдя, са най-простият народ на Земята. Няма по-прост народ от българския и тука аз бих искал да направя едно разяснение. Под прост народ аз нямам предвид народ неграмотен, неук и необразован. Не! Те са грамотни, но са тъпанари. Те са образовани, но са кухи. Те са интелигентни, но са прости.
 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42