Author Topic: Помак.eu e на 1 година!  (Read 22480 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

fotakiev

  • Guest
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #15 on: April 19, 2009, 14:43 »
E, i az se radvam na syshtestvuvaneto na saita kato nemusulmanin..., no niama nujda da mi blagodarite :)
Ili ne moje, zashtoto ne sym musulmanin?

Offline Rahmie

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 1981
  • Gender: Female
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #16 on: April 19, 2009, 16:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
E, i az se radvam na syshtestvuvaneto na saita kato nemusulmanin..., no niama nujda da mi blagodarite :)
Ili ne moje, zashtoto ne sym musulmanin?

Popraveno!

Razbira se predishniyat mi posting imashe drug smisal, po tochno beshe uprek za tezi, koito sa vseki den tuka sas nas, a ne pojelaha da kajat edna blaga duma za sayta :). No zdrave da e...!

Offline oruch

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 226
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #17 on: April 19, 2009, 17:20 »
Моля за извинение, че не изразих съпричастност с всички вас още вчера.За съществуването на този саит, каквото и да се каже в добрия смисъл, все ще е малко.Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички, които се грижат за неговото съществуване.Нека продължим да бъдем пример за толерантност във всяко отношение по темите тук.

Offline shaban

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 712
Честит рожден ден :) 8):) ::):) :-* :-*
« Reply #18 on: April 19, 2009, 18:44 »
Нека да е весел празника и за много години. :)   8):) ::):)  :-* :-*
You are not allowed to view links. Register or Login

Offline sema_rohleva

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 174
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #19 on: April 19, 2009, 18:55 »
Cestita Godisnina i ot men !

Dano nashiyat sait uspee da se zapazi  i da prodalji da praznuva mnogo mnogo godisnini ... Za mnogo godini kakto se kazva ...Blagodarya na vsicki i uspeh !

Offline PNK2003

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 668
  • Gender: Male
  • Ius Est Ars Boni Et Aequi...
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #20 on: April 19, 2009, 19:03 »
Приемете и моите най-искрени поздравления!

Преди 6-7 месеца, когато влязох за първи път в сайта, поместих един много силен клип.  Сега отново бих искал да ви го припомня:

You are not allowed to view links. Register or Login

Поздрави на всички!


Offline pomakkan

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 74
  • Gender: Male
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #21 on: April 19, 2009, 19:36 »
Sıs zakasnenie iskam i az da çestitya godişninata na saytıt ni.
Sışto taka iskam da blagodarya na horata koito sa ni podarili tova bogatstvo  :-*

Offline Ayshe Shukri

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 151
  • Gender: Female
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #22 on: April 19, 2009, 22:58 »
 Честита да ни е на всички първата годинка на помак.еу. Много се радвам, че го има този сайт, от който научих много за живота на помаците по целия свят и срещнах добри приятели тук.Пожелавам още дълги години да ни радва и да бъде №1, както досега. Благодаря най-вече на хората, които го създадоха и които се грижат за него. Бъдете всички живи и здрави!

Offline Amina

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 51
  • Gender: Female
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #23 on: April 19, 2009, 23:10 »
Честит Рожден Ден! Една година не е много, но "прохождането" на нашето мило сайтче е  доста успешно. Да си пожелаем все така уверено да върви напред, да радва помаците , където и да се намират и още повече потребители! За много години, драги приятели! Живи и здрави да сме и благодарности на основателите му!

Isyankar

  • Guest
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #24 on: April 19, 2009, 23:34 »
Честито и от мен ! Не мога да повярвам, че е едва на годинка ! :) Когато се регистирах миналото лято - мислех, че форума е поне на 5-6 години, тъй като беше доста разработен, а от тогава насам всички сме свидетели какво развитие претърпя...Не ми се мисли на 5-годишнината какво ще е....Няма да можем да се разминем от народ тука ! :) Направо е похвално ... за 1 год толкова много членове, постинги, различни теми и т.н....Скоро ще конкурираме "бг-мама" :) :) :)

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #25 on: April 20, 2009, 01:27 »
Толкова много поздрави :),благодарим ви приятели наши членове и гости! От името на Администрацията на Сайта едно сърдечно Благодарим за това.В същото време си даваме сметка,че сме отговорни пред вас и много ни задължава това предизвикателство!  Нека най-искрено си пожелаем успех заедно в помак.eu !!!

Offline Serif mkd

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 337
  • Gender: Male
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #26 on: April 20, 2009, 01:38 »
Cestito  prv rodenden na pomak eu i od mene!Neka bide vaka narednite barem 100 g.Najprvo cestitki za osnovacite i onie sto se grizat najmnogu pomak eu da bide ona sto e.Milo mi e i srecen sum sto i jas sum del od ova nase golmo semejstvo.Selam i pozdrav do site clenovi na ssajtot.Vas Serif.
      Voedno bi sakal na site nasi clenovi od hristijanska veroispoved da im go cestitam golemiot
        hristijanski praznik  Veligden.

Offline jemal

  • Historian
  • *****
  • Posts: 114
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #27 on: April 20, 2009, 06:52 »
Happy birthday pomak.eu. I wish you the best.

Offline DENİZ

  • Member
  • **
  • Posts: 8
  • Gender: Female
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #28 on: April 20, 2009, 09:24 »
Sıs zakısnenie ÇRD ,za mnogo godini i POPITEN VYATIR.

Offline Ralitsa

  • Member
  • **
  • Posts: 47
Ynt: Помак.eu e на 1 година!
« Reply #29 on: April 20, 2009, 10:59 »
Chestit Rojden Den i ot men! :) Jivi i zdravi, prosperitet i uspehi za saita, kakto i za vseki edin, koito se dokosva do golqmoto semeistvo na Pomak.eu!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42