Български > Bестник

Турция по пътя към членство в ЕС

<< < (85/283) > >>

sirrio:

--- Quote from: hat on March 17, 2010, 11:35 ---"Ние протягаме рька,но ако нашите сьбеседници свият своята в юмрук ние нищо не можем да направим" казва турският премиер.Дори се говори,че броят на арменците тьрсещи прехрана в Турция е по голям от 100 000.Сегашното правителство и народ са добронамерени кьм арменците и не трябва да плащат вината на извьршилите този акт.Получава се нещо,като "храни куче да те лае" дали е достойно и кой ще спечели от това.

--- End quote ---

hat, то и в България се получава същото - "храни куче да те лае".

KaraIbrahim:
 sirrio, би ли бил така добър да ни обясниш какво точно имаш предвид?

sirrio:

--- Quote from: KaraIbrahim on March 17, 2010, 15:50 --- sirrio, би ли бил така добър да ни обясниш какво точно имаш предвид?

--- End quote ---

Няма какво да обяснявам, сещай се. В България има толкова много българомразци, които плюят България наляво и надясно, но иначе лицемерно се наричат български граждани.

KaraIbrahim:
 Пак не ми е ясно.Кого имаш предвид,кой ги храни тези хора,как така лаят и плюят-давай конкретно.Иначе са общи приказки от кварталната кръчма.

Hat:
Би трябвало да бьдеш по ясен от етична гледна точка.Ако някой от нас бе написал такова нещо пряко двусмислено щеше да вдигнеш олелия.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version