Author Topic: Жената  (Read 78207 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline PETER

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1028
  • Gender: Male
Re: Жената
« Reply #60 on: June 30, 2009, 21:46 »
Ади, равноправието не е парадиране а ценност.
Аз виждам в съпругата си равноправен партньор а не "нива" в която да влизам когато пожелая.

Offline alie

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 104
  • Gender: Female
Re: Жената
« Reply #61 on: June 30, 2009, 22:08 »
abc ne e lo6o da izkarva6 hlqb asi s intelektualen trud ,no molq vi ne ni podcenqvaite nas drugite jeni,koito se trepem za smetka na tiq burosedq6tite,za6toto ako ne sme nie proizvoditelite,kakvi li bokluci 6te se qdat horata ot "vi6eto ob6testvo" >:( >:( >:(

Offline PETER

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1028
  • Gender: Male
Re: Жената
« Reply #62 on: June 30, 2009, 22:22 »
Алие, ако това което работиш го считаш за "трепане" защо изобщо го правиш?

Ние не сме някакво си "висше общество" а сме обикновенни хора които работят, и си живеят живота,
но без да се трепят и предпочитат предимствата на Западната цивилизация.

Висшето общество са тези дето ти изкупуват млякото, тютюна и картофите на безценица и после те карат да се закълнеш в джамията че ще гласуваш за тях.

Offline alie

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 104
  • Gender: Female
Re: Жената
« Reply #63 on: June 30, 2009, 22:25 »
Petar da sam kazala  ne6to za teb ,kazvam "vi6eto ob6tostvo"!a za tova 4e se trepim  ne e po na6e jelanie a ot neobhodimost!

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Re: Жената
« Reply #64 on: June 30, 2009, 22:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
abc ne e lo6o da izkarva6 hlqb asi s intelektualen trud ,no molq vi ne ni podcenqvaite nas drugite jeni,koito se trepem za smetka na tiq burosedq6tite,za6toto ako ne sme nie proizvoditelite,kakvi li bokluci 6te se qdat horata ot "vi6eto ob6testvo" >:( >:( >:(

Защо ми се струва, че имаш ниска себеоценка. Откъде този комплекс и това противопоставяне срещу burosedq6tite?
Ако не си ти производителя, бюроседящите ще си купят стока от внос. А за уникалността на българските растения съм склонен да се съглася, както и да оспоря.

Не придавай трудолюбието само на физическия труд. Интелекта и висококвалифицираните люде движат икономиката на света. Те правят прогреса.

Всеки си има мястото.

Offline dimitar

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 51
Re: Жената
« Reply #65 on: June 30, 2009, 23:03 »
Прав си abc, света се движи от интелигентните, не от тези с мотиките

Offline PETER

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1028
  • Gender: Male
Re: Жената
« Reply #66 on: June 30, 2009, 23:23 »
Светът се движи от свободните духом. Може да си интелигентен, но да си и роб.
Мотиките тук нямат нищо общо.

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Re: Жената
« Reply #67 on: June 30, 2009, 23:59 »
Димитър, не си ме разбрал. Петер го е казал. Силата е със свободните духом. Със или без мотики.

Offline Metka

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1696
  • Gender: Male
Re: Жената
« Reply #68 on: July 01, 2009, 10:03 »
Лепа Брена - кафанската бар дама певица, босненска "мюсюлманка" милионерка.
Тя не е просто само жена от която се срамуват всички босненски жени, бих казал че тя е позор.
Известоноста й разбира се не оправдва нейното лицемерно поведение и флирта със сръбските четници по време на войната.



Лепа Брена в поза -"Мисионер", или "Ела вълчо и ме изяш" :
You are not allowed to view links. Register or Login

Лепа Брена с аркановите четници:
You are not allowed to view links. Register or Login

Offline dimitar

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 51
Re: Жената
« Reply #69 on: July 01, 2009, 10:06 »
abc, а кои са свободни духом - интелигентните или неинтелигентните

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Re: Жената
« Reply #70 on: July 01, 2009, 10:15 »
Метка, ги пак стана говорител на общности
Димитър, както ти хареса повече.

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Re: Жената
« Reply #71 on: July 01, 2009, 10:33 »
МЕТКА поне има право - той е обикновен помак в помашки сайт. Неговата дума тежи и е на място. Докато още не ми е ясна мисията на abc в този форум. Освен да приглася на ислямофоба ПЕТЕР и да репликира останалите участници-помаци с постоянно напомняне за "толерантност" и "отвореност", граничеща с разкрепостеност...

abc, кажи - да ни облагородяваш ли си тук? Сега виждам, че и адвокат на Лепа Брена се извъди. Изглежда Лепа Брена би трябвало да бъде идеала за една помашка жена според теб. Тъкмо в контекста на темата...

Offline Metka

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1696
  • Gender: Male
Re: Жената
« Reply #72 on: July 01, 2009, 10:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mefka, как можа да изброиш толкова много учени жени мохамеданки, направо ти се чудя

- Ти пък къде видя че съм писал за "жени мохамеданки"?

Offline dimitar

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 51
Re: Жената
« Reply #73 on: July 01, 2009, 10:59 »
да речем мюсюлманки, но как запомни толкова много имена, чак две

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Re: Жената
« Reply #74 on: July 01, 2009, 11:02 »
На обществено място всеки има място. Влизаш в противоречие с подписа си - Не на расизма и ислямофобията! Дъра-бъра, ама на си ви куклите, дай си ми парцалките.
Лепа Брена ми е абсолютно безразборна и безразлична. Даже и една нейна песен се не сещам. Това, което ме впечатли е моменталното глобално заключетие, но не базирано на анкета мезду населентието, а емоционално, че ВСИЧКИ босненски жени се срамуват. Може и да е така, но може и да не е... В общи линии все ми е тая за Лепа Брена...

Ти обаче mustafa_b продължаваш да си ми противоречив. Хем си от гласа на разума, хем си краен. Защо? Никой никого не може да облагородява, защото надмеността е грях. А ти според мен си човек от който могат да се научат разни неща. Няма да ти правя повече комплименти, защото ще стане съмнително. Това е поредния и последен. Мнителността ти пречи. Тя винаги ще ти намира врагове. В мое лице нямаш такъв.

Край на епизода на Искрено и лично. Чудя се, ако ни бяха разменени ролите къде ли щеше да ни пратиш... Белене? Сибир?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42