Author Topic: 8000 в сайта pomak.eu -Дом на помаците по света!  (Read 63009 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Шали

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 487
  • Gender: Female
Прекрасно е, когато човек види резултатите на труда си. Благодаря на посветеното време на администраторите, а и на всички участници, защото форум е именно това. За  15-те месеца в която посещавам pomak.eu бях свидетел на развитие и заформяне на форумско общество. Честит 5000 регистриран, а това че активността няма пряко отношение към изведената статистика, трябва да отбележим, че и неучастие във форума е също вид участие :)
Поимено благодарности няма да изкажа, но успехът на сайт-а е реалност и приносът е на всеки потребител. Ще се повторя (ще избегна потретване  ;D), но тематичността и излаганите гледища са много ценни и към момента уникални (не само с отношението към "непомаците" съфорумци ;)). Остава времето да докаже силата на този комуникационен канал.
Сакскобургготски каза: "...защото какво са 100 дни за историята". Ние продължаваме и добре дошли на посетителите и новорегистрираните и регистриращите се :)

Shumarov

  • Guest
Благодаря за превода, kor_nisa !

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
За  15-те месеца в която посещавам pomak.eu бях свидетел на развитие и заформяне на форумско общество.

За доброто развитие на форумното общество, от етична гледна точка, е редно да изброиш и предишните си никове. Защото от м.октомври 2009 г. до момента са само три месеца, а не 15.

http://www.pomak.eu/board/index.php?action=profile;u=4880

Quote
Благодаря на посветеното време на администраторите...

Тук отново не си искрен. Понеже:

P.S. Разбира се, че Метка е българомразец, а и не виждам да иска да прикрива това.

Offline Тоска

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 2347
  • Gender: Male
  • % 100 + POMAK
Провокативно държащата се част от тях спомага(несъзнателно може би) да се сплотяваме и да бъдем единни.А единството между помаците е новост за нас и е положително за всяко едно начинание!

Напълно съгласен съм с теб

Тъжно е в този момент да сме лишени от присъствието на човека, който придаваше фин и изтънчен облик на сайта ни.Жената, която е жертвала свободнто си време и много нерви за да създаде този сайт-РАХМИЕ! Силно се надявам да си почине скоро и да се върне отново в сайта!

Рахмие ще се върне скоро ;)

Offline Шали

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 487
  • Gender: Female
За доброто развитие на форумното общество, от етична гледна точка, е редно да изброиш и предишните си никове. Защото от м.октомври 2009 г. до момента са само три месеца, а не 15.

http://www.pomak.eu/board/index.php?action=profile;u=4880

Ха сега....знае се, че съм Tralala. Особата ми не представлява интерес, но промяната на ник-а е известна сред повечето приятели тук. Никога не съм се крила, причините за промяната са административни и по предложение на Ръководството! Вероятно си бил в почивка в момента и си го пропуснал.

Тук отново не си искрен. Понеже:

Искреността е зодиакална обремененост на всички телци ;) Форумът е еманация на общественото мнение и като такъв отразява и нечие  -мразие, и нечие  -любие. Разбира се, че съм благодарна на всички, независимо от позициите им. Що за лицемерие би било някой да посещава или и участва в един форум и да не изпитва искрено уважение към труда на всички?

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Ха сега....знае се, че съм Tralala. Особата ми не представлява интерес, но промяната на ник-а е известна сред повечето приятели тук. Никога не съм се крила, причините за промяната са административни и по предложение на Ръководството! Вероятно си бил в почивка в момента и си го пропуснал.

Няма проблем да си Тралала. Проблемът е, че Тралала е Селча, а това вече ми идва в повече. Сменяне на ник - да, но промяна на пол от участник, претендиращ за "заформяне и развитие на форумното общество", е подигравка с ръководството и редовните и искрени участници във форума.

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Теб наистина те гони параноята. Селча по някакъв начин набара паролата и се логна с акаунта на Тралала, зтаеш какво пише и норбално го баннаха. После Тралала си регистрира новия акаунт, надявам се със по-надеждна парола. Разбира се това не пречи да си създадеш конпиративна теория, но това е историята. Тази тема е добронамерена и не виждам защо трябва и в нея да бутнеш някоя конспирация.

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Внимавай Селча да не се добере до твоята парола. Понеже тогава ще трябва да го черпя ;)

И ако обичаш не ми говори с такъв тон, особено в момент, когато се опитвам да изясня взаимоотношения с друг участник, което не е твоя работа.  

Теб наистина те гони параноята. Селча по някакъв начин набара паролата и се логна с акаунта на Тралала, зтаеш какво пише и норбално го баннаха. После Тралала си регистрира новия акаунт, надявам се със по-надеждна парола. Разбира се това не пречи да си създадеш конпиративна теория, но това е историята. Тази тема е добронамерена и не виждам защо трябва и в нея да бутнеш някоя конспирация.

Offline Шали

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 487
  • Gender: Female
...претендиращ за "заформяне и развитие на форумното общество"...

Никъде не претендирам така казаното от теб, а
... бях свидетел на развитие и заформяне на форумско общество...
,

но атаките ти към мен явно не ще секнат. Цец писа от стария ми ник последните няколко поста и тогава беше сменил индикацията за пол съответно.
Писала съм това, което мисля чистосърдечно и ако целта ти е да ме обидиш - печелиш ;)

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Цец писа с твоето съгласие или без него? С ника на Фотакиев също пише друг участник, но не чрез "разбиване на пароли", а по негово желание.

Това са просто дреболии, но имащи огромно отношение по настоящата тема. 

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Не разбрах защо ще черпиш, ако Цецо се домогне до моята парола? Ако ти е толкова необходимо ще ти я кажа, не е проблем.
И когато сме в публичната част на форума и си веем гащите няма интимни разговори.


Ти просто се заядаш по причината, че не сме помаци. Което си е расизъм.

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Ти просто се заядаш по причината, че не сме помаци. Което си е расизъм.

Сега пък трябва да черпя и теб, понеже най-сетне призна, че помаците са нещо друго, освен етно-българи :D

Offline Шали

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 487
  • Gender: Female
...
Това са просто дреболии, но имащи огромно отношение по настоящата тема. 

Ще уважа това ти мнение и ще отговоря, но нека прекратим с този пост.

Цец писа с твоето съгласие или без него? С ника на Фотакиев също пише друг участник, но не чрез "разбиване на пароли", а по негово желание.

Най-точно казано, получи се неразбиране помежду ни относно бъдещото мое участие във форума и съответно ползването на моя ник от мен самата.

Това не лишава мнението ми за постижението на форума от прекия смисъл на думите, които ползвам.

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
На сърце и душа би трепнал всеки помак/ помакиня/ да слуша запазените песни и до днес.  "Ubava FATMINKA" - Ibraim Kosin&Gaitani, Breznitsa ..

Offline Rahmie

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 1981
  • Gender: Female
Я какво виждам тука купона почнал без мене...а не става така... :)

Първо да благодарим на Аллах, че ни е давал сили през тези години за развитието на сайта...

Дуа
 
Дуа
 
Благодарим на всички за подкрепата!
Благодарим на участниците,без който сайтът нямаше днес да е на това ниво. Без да изреждам имена благодаря на всички наши редови членове, които бяха с нас и в добри и в лоши времена. Макар и понякога да се поспречкваме смятам, че политиката на сайта се развива и ще продължава да се развива в правият път и то благодарение на всеки един от нас и като екип и като наши редови членове, а така също и каткто и благодарение на останалите членове и гости тук...

Нека бъдем различни като личности, но сплотени от общата идея, заедно да работим за развиването, съхраняването на помашката култура тука в сайта www.pomak.eu
 
Честито да ни е на всички!
Живи и здрави...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42