Author Topic: 8000 в сайта pomak.eu -Дом на помаците по света!  (Read 61693 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Шали

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 487
  • Gender: Female
Прекрасно е, когато човек види резултатите на труда си. Благодаря на посветеното време на администраторите, а и на всички участници, защото форум е именно това. За  15-те месеца в която посещавам pomak.eu бях свидетел на развитие и заформяне на форумско общество. Честит 5000 регистриран, а това че активността няма пряко отношение към изведената статистика, трябва да отбележим, че и неучастие във форума е също вид участие :)
Поимено благодарности няма да изкажа, но успехът на сайт-а е реалност и приносът е на всеки потребител. Ще се повторя (ще избегна потретване  ;D), но тематичността и излаганите гледища са много ценни и към момента уникални (не само с отношението към "непомаците" съфорумци ;)). Остава времето да докаже силата на този комуникационен канал.
Сакскобургготски каза: "...защото какво са 100 дни за историята". Ние продължаваме и добре дошли на посетителите и новорегистрираните и регистриращите се :)

Shumarov

  • Guest
Благодаря за превода, kor_nisa !

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
You are not allowed to view links. Register or Login
За  15-те месеца в която посещавам pomak.eu бях свидетел на развитие и заформяне на форумско общество.

За доброто развитие на форумното общество, от етична гледна точка, е редно да изброиш и предишните си никове. Защото от м.октомври 2009 г. до момента са само три месеца, а не 15.

You are not allowed to view links. Register or Login

Quote
Благодаря на посветеното време на администраторите...

Тук отново не си искрен. Понеже:

You are not allowed to view links. Register or Login
P.S. Разбира се, че Метка е българомразец, а и не виждам да иска да прикрива това.

Offline Тоска

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 2347
  • Gender: Male
  • % 100 + POMAK
You are not allowed to view links. Register or Login
Провокативно държащата се част от тях спомага(несъзнателно може би) да се сплотяваме и да бъдем единни.А единството между помаците е новост за нас и е положително за всяко едно начинание!

Напълно съгласен съм с теб

You are not allowed to view links. Register or Login
Тъжно е в този момент да сме лишени от присъствието на човека, който придаваше фин и изтънчен облик на сайта ни.Жената, която е жертвала свободнто си време и много нерви за да създаде този сайт-РАХМИЕ! Силно се надявам да си почине скоро и да се върне отново в сайта!

Рахмие ще се върне скоро ;)

Offline Шали

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 487
  • Gender: Female
You are not allowed to view links. Register or Login
За доброто развитие на форумното общество, от етична гледна точка, е редно да изброиш и предишните си никове. Защото от м.октомври 2009 г. до момента са само три месеца, а не 15.

You are not allowed to view links. Register or Login

Ха сега....знае се, че съм Tralala. Особата ми не представлява интерес, но промяната на ник-а е известна сред повечето приятели тук. Никога не съм се крила, причините за промяната са административни и по предложение на Ръководството! Вероятно си бил в почивка в момента и си го пропуснал.

You are not allowed to view links. Register or Login
Тук отново не си искрен. Понеже:

Искреността е зодиакална обремененост на всички телци ;) Форумът е еманация на общественото мнение и като такъв отразява и нечие  -мразие, и нечие  -любие. Разбира се, че съм благодарна на всички, независимо от позициите им. Що за лицемерие би било някой да посещава или и участва в един форум и да не изпитва искрено уважение към труда на всички?

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
You are not allowed to view links. Register or Login
Ха сега....знае се, че съм Tralala. Особата ми не представлява интерес, но промяната на ник-а е известна сред повечето приятели тук. Никога не съм се крила, причините за промяната са административни и по предложение на Ръководството! Вероятно си бил в почивка в момента и си го пропуснал.

Няма проблем да си Тралала. Проблемът е,You are not allowed to view links. Register or Login, а това вече ми идва в повече. Сменяне на ник - да, но промяна на пол от участник, претендиращ за "заформяне и развитие на форумното общество", е подигравка с ръководството и редовните и искрени участници във форума.

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Теб наистина те гони параноята. Селча по някакъв начин набара паролата и се логна с акаунта на Тралала, зтаеш какво пише и норбално го баннаха. После Тралала си регистрира новия акаунт, надявам се със по-надеждна парола. Разбира се това не пречи да си създадеш конпиративна теория, но това е историята. Тази тема е добронамерена и не виждам защо трябва и в нея да бутнеш някоя конспирация.

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Внимавай Селча да не се добере до твоята парола. Понеже тогава ще трябва да го черпя ;)

И ако обичаш не ми говори с такъв тон, особено в момент, когато се опитвам да изясня взаимоотношения с друг участник, което не е твоя работа.  

You are not allowed to view links. Register or Login
Теб наистина те гони параноята. Селча по някакъв начин набара паролата и се логна с акаунта на Тралала, зтаеш какво пише и норбално го баннаха. После Тралала си регистрира новия акаунт, надявам се със по-надеждна парола. Разбира се това не пречи да си създадеш конпиративна теория, но това е историята. Тази тема е добронамерена и не виждам защо трябва и в нея да бутнеш някоя конспирация.

Offline Шали

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 487
  • Gender: Female
You are not allowed to view links. Register or Login
...претендиращ за "заформяне и развитие на форумното общество"...

Никъде не претендирам така казаното от теб, а
You are not allowed to view links. Register or Login
... бях свидетел на развитие и заформяне на форумско общество...
,

но атаките ти към мен явно не ще секнат. Цец писа от стария ми ник последните няколко поста и тогава беше сменил индикацията за пол съответно.
Писала съм това, което мисля чистосърдечно и ако целта ти е да ме обидиш - печелиш ;)

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Цец писа с твоето съгласие или без него? С ника на Фотакиев също пише друг участник, но не чрез "разбиване на пароли", а по негово желание.

Това са просто дреболии, но имащи огромно отношение по настоящата тема. 

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Не разбрах защо ще черпиш, ако Цецо се домогне до моята парола? Ако ти е толкова необходимо ще ти я кажа, не е проблем.
И когато сме в публичната част на форума и си веем гащите няма интимни разговори.


Ти просто се заядаш по причината, че не сме помаци. Което си е расизъм.

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
You are not allowed to view links. Register or Login
Ти просто се заядаш по причината, че не сме помаци. Което си е расизъм.

Сега пък трябва да черпя и теб, понеже най-сетне призна, че помаците са нещо друго, освен етно-българи :D

Offline Шали

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 487
  • Gender: Female
You are not allowed to view links. Register or Login
...
Това са просто дреболии, но имащи огромно отношение по настоящата тема. 

Ще уважа това ти мнение и ще отговоря, но нека прекратим с този пост.

You are not allowed to view links. Register or Login
Цец писа с твоето съгласие или без него? С ника на Фотакиев също пише друг участник, но не чрез "разбиване на пароли", а по негово желание.

Най-точно казано, получи се неразбиране помежду ни относно бъдещото мое участие във форума и съответно ползването на моя ник от мен самата.

Това не лишава мнението ми за постижението на форума от прекия смисъл на думите, които ползвам.

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
На сърце и душа би трепнал всеки помак/ помакиня/ да слуша запазените песни и до днес.  You are not allowed to view links. Register or Login ..

Offline Rahmie

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 1981
  • Gender: Female
Я какво виждам тука купона почнал без мене...а не става така... :)

Първо да благодарим на Аллах, че ни е давал сили през тези години за развитието на сайта...

Дуа
 
You are not allowed to view links. Register or Login
 
Благодарим на всички за подкрепата!
Благодарим на участниците,без който сайтът нямаше днес да е на това ниво. Без да изреждам имена благодаря на всички наши редови членове, които бяха с нас и в добри и в лоши времена. Макар и понякога да се поспречкваме смятам, че политиката на сайта се развива и ще продължава да се развива в правият път и то благодарение на всеки един от нас и като екип и като наши редови членове, а така също и каткто и благодарение на останалите членове и гости тук...

Нека бъдем различни като личности, но сплотени от общата идея, заедно да работим за развиването, съхраняването на помашката култура тука в сайта You are not allowed to view links. Register or Login
 
Честито да ни е на всички!
Живи и здрави...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42