Author Topic: Zapoznanstva- Запознанства !  (Read 157068 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline tersid

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 874
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #255 on: June 16, 2012, 01:58 »
Ne , pravi sa tezi koito ne mogat legnali :D :D :D :D :D Taka 4e moje i da  ne sam prav

Offline EvroPOMAK

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 1410
  • Gender: Male
  • POMAK - POMAKY
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #256 on: June 16, 2012, 15:38 »
"Beni", видях коментарите и предполагам без да искаш, си припознала и объркала единият от коментарите на двете помачета!  ::)
С близка регистрация "BG POMAK" и "pomak BG" са два потребителя във форума и доколкото става ясно, единият помак е от Кърджалийският район, а другият помак е от Тетевенският район, все орьа от хубави райони, така, че това е една насочваща поправка за коментара, тъй като потребителските им имена са близки, сходни и приличащи се , а така човек понякога може и да ги обърка в техните им коментари, но това не бива да плаши на Помака, душите наши, без значение от младостта им !  8) :) ;)

Offline beni

  • Member
  • **
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #257 on: June 16, 2012, 15:55 »
не не просто така се изразих без да напиша ника на нито 1 от 2-мата,но видях че са различни  ;)

Offline BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 239
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #258 on: June 16, 2012, 18:59 »
В какъв смисъл ''Ти си много млада и ти пожелавам да се запознаеш с някое наше помаче на твоята възраст.''???? искаш да ме задомиш с някое нашенче ли???  :P ::) ;D

Aз съм  помака от Кърджали. Бени ти малко си противоречиш- Пишеш, че си на 22години а после задаваш друг въпрос ''Ти си много млада и ти пожелавам да се запознаеш с някое наше помаче на твоята възраст.' За задомяването. Да бих искал имам страхотен син на 25, който завърши УАСГ/ВИАС/ и тръгна по моите стъпки. Но за съжаление това това няма да стане, защото писа на Терсид, че вече е късно. Пък знае ли се, ако е рекъл Всевишния.........Чакай да спирам2 че ако ме разбере сина, че го сватосвам......незнам

Offline beni

  • Member
  • **
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #259 on: June 16, 2012, 21:49 »
хихихих не си противореча,но както и да е...недей че ако разбере синът ще му стане зле на горкия  ;D

Offline valeri77

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 1
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #260 on: June 28, 2012, 13:45 »
saita e prosto super  .uspeh na vsi4ki pomaci

Offline samet_pomaka

  • Member
  • **
  • Posts: 30
  • Gender: Male
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #261 on: May 19, 2014, 20:03 »
Selqm na vsi4ki ,kazvam se Samet i mi e priqtno da se zapoznaq s vsi4ki vi.Haresa mi ideqta da ima mqsto za zapoznanstva, blagodarnosti za tozi koito e zapo4nal temata....Koito iska moje da mi pishe na li4ni.

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #262 on: November 22, 2015, 02:08 »
Един наш член на сайта търси баща си-от село Бръщен,казва се Ахмед Асанов Караилански.Ако можем да помогнем!!!


 
You are not allowed to view links. Register or Login
bashtami e ot sela br6ten i se kazva ahmed asanov karailanski. Ot godini sme razdelini i nesme se vijdali  neznaia kak dago otkria ili da nauchas neshto poveche zqa nego znam che didadomi asan e bil hodja navremeto no sega e pochnal. Mola ako ima potrebiteli ot selo br6ten koito go poznavat dami pishat kak e tova mi e dostatachno mersi predvaritelno

shao-members-Аз съм от Бръщен,питай каквото те интересува...!

P.S.:- Нека Караиланска ми пише на лични! Ще се опитаме да помогнем,шанс има ...!

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #263 on: November 23, 2015, 21:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Един наш член на сайта търси баща си-от село Бръщен,казва се Ахмед Асанов Караилански.Ако можем да помогнем!!!


 
shao-members-Аз съм от Бръщен,питай каквото те интересува...!


P.S.:- Нека Караиланска ми пише на лични! Ще се опитаме да помогнем,шанс има ...!



  Момичето е намерило баща си.Два дни след смъртта му.
Така е било писано.Дано е намерила и успокоение за душата си.

Offline sefket

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 4
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #264 on: December 09, 2015, 10:52 »
Селям на всички. Това е първия ми пост и много се радвам, че намерих подобен сайт. Аз съм от гр. Сливо поле, Русенско с баща помак и майка туркиня. Ако не знаете в Сливо поле има компактна група помаци, преселили се тук през 70-те. От 3 000 души може би 1000 са помаци.

Роден съм тук и само веднъж съм бил в Родопите, когато бях на 4. 26 г. по-късно си го спомням като вчера. Още помня невероятното гостоприемство на родопчани. И винаги когаго се сетя за Родопите ми става хем хубаво, хем мъчно.

Не съм имал досег до истински натурални помаци и ще ми е приятно да общуваме тук. Мже би в сайта има мои роднини. Аз за съжаление повечето си роднини не ги познавам. Знам само че дългогодишния кмет на Еньовче Недко Узунов е братовчед на баша ми. Той на 6, се е преместил в Сливо поле. Баба ми (рахмет) е от Жълтуша, а дядо (Аллах рахмет ейлесин) от Еньовче. Та само от баба знам за помаците. Тя ми правеше качамак и пататник и ми е обяснявала за помашката култура.

Тук имаме няколко големи помашки фамилии - Моллови, Чиликови, Лападжови, Войнови, Караметулови. Но всички са тук от 70-те. Поздрави, ако някой от тях чете.

Offline Venkov

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 1
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #265 on: March 12, 2016, 21:26 »
Надявам се тук да намеря момиче из Пловдивския регион до 25 години от помашко потекло, с цел връзка.
Ако някоя се интересува пишете тук или на
Email: You are not allowed to view links. Register or Login

Offline SIVEK

  • koгато орелът е ранен полита към върха на планината
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 277
  • Gender: Male
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #266 on: March 12, 2016, 22:40 »
Venkov добре си дошъл в сайта на помаците. Пожелавам ти успех дано си намериш някое помашко девойче.

Offline BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 239
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #267 on: June 01, 2017, 07:19 »
Казвам здравейте или селям на всички помаци от цяла България!!!!!!!Поздрава е от помаците от Област Кърджали. Ще ми е приятно да се запозная с помаци, независимо от кой край на България са. Иска ми се да разбера какво е тяхното мислене по отношение на етноса ни, участваща в обществено-политическия живот на България.
Не съм знаел, че в Русе, Ловеч и Варна живеят компактно население от помаци. Ако може кажете нещо по този въпрос. По скоро ми се иска да разбера за С. Сливо поле, Тетевенските помаци.

Offline ЖАРКО ЖЕГЛЕВ

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 1480
  • Gender: Male
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #268 on: November 07, 2017, 13:19 »
Е да си помак и да не знаеш за онези помаци дето сптели руснаците с Осман паша /
Срамота/

Offline BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 239
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #269 on: November 08, 2017, 08:30 »
Жаркооооооо, а ти знаеш ли за помаците в района Узун дере и Дар дере?????????? Кирково, Крумовград, Ардино, Джебел и цяла Кърджалийска област??????????

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42