Author Topic: Може би....  (Read 15483 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Re: Може би....
« Reply #15 on: August 01, 2009, 17:37 »
Не ме учудваш помак БГ.
Честно да ти кажа ми е болно от омразата към тази наша България. Незнам при толкома много злоба какво да се очаква като ответност...
Твоя работа.

Offline pomak BG

  • Historian
  • *****
  • Posts: 1280
  • Да си помак звучи гордо.
Re: Може би....
« Reply #16 on: August 01, 2009, 17:50 »
В грешка си латинска азбука. Аз лично не мразя родината си. родил съм се тук, тази земя е била родина и на дедите ми, но ми е чудно на факта, като сме с този славянски говор, как сме приели наименованието на народ, с който нямаме нищо общо. Можеше след освобождението държавата на мнозинството т. е. на слaвяно говорящите да се казваше Славия или Славиния или нещо подобно не мислиш ли? Така нямаше да имаме проблем и с македонците, който също не са македонци.

Offline oruch

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 226
Re: Може би....
« Reply #17 on: August 01, 2009, 18:33 »
Извинете ме, pomak BG и abc, но не мога да се сдържа без да кажа, че поне една хубава тема няма да оставим без да спамим.

В тази точно, толкова хубави неща могат да се кажат за отношенията между хората, въобще.

Offline pomak BG

  • Historian
  • *****
  • Posts: 1280
  • Да си помак звучи гордо.
Re: Може би....
« Reply #18 on: August 01, 2009, 19:20 »
Не съм виновен аз Оруч. Латинската азбука започна пръв. Виж неговия провокиращ постин по-отгоре, кадето пиши, че еди койси не бил помак. Иначе и на мен ми се иска поне в тази тема да не се чепкаме, а да говорим хубави неща.

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Re: Може би....
« Reply #19 on: August 01, 2009, 19:37 »
pomak BG твоите знания по история вероятно са от илюстрирани книжки и диплянки. Преди да бъде част от ОИ векове наред е била България. И твоя прапрапрадядо е бил част от нея както и моя, но ти си се отрекъл от него.

Оруч извинявам се и спирам.

Offline pomak BG

  • Historian
  • *****
  • Posts: 1280
  • Да си помак звучи гордо.
Re: Може би....
« Reply #20 on: August 01, 2009, 20:01 »
Няма такова нещо латинска азбука, въпреки буквите които си изписъл, все пак общуваме на език който го разбират сърби, руснаци, беларуси, украинци, бошнаци, словенци, хървати. та дори и чехите, словаците и поляците. Ти предположи на какъв език общуваме на български ли или на славянски? Аз лично ако се срещна с хан Крум може и да мога да го разбера, че говоря на турски и знам татарския от части. Ама за тебе се съмнявам.

Оруч извинявам се и спирам и аз.

Tralala

  • Guest
Re: Може би....
« Reply #21 on: August 02, 2009, 00:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Може би... няма гаранции, че ако дарите на някого цялата си любов, той ще ви отвърне по същия начин. Не очаквайте любов в замяна, просто изчакайте докато тя нарасне в техните сърца. Но дори и това да не се случи, бъдете доволни, че е пораснала във вашите.

Любовта е субективно понятие. Да обичаш, защото....е.....
Но да обичаш, въпреки...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42