Author Topic: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".  (Read 99960 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Kaplan

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 752
  • Gender: Male
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #15 on: March 12, 2010, 12:53 »
Вместо да се отправят напразни предупреждения, нека тази ''скандална личност'' да си говори каквото иска, нужно ли е да му се обръща внимание и заради него  всички да останем без чат ?!

Offline Hadj

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 585
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #16 on: March 12, 2010, 15:26 »
 На мен ми се струва че форумът колкото е дом за помаците толкова е  терибуна на НЕОРОДИНЦИ.Няма тема в която да не се натяква как помаците не са това което са а са това което им  се казва.,и това тяхното било "различното мнение"-различно от кое .от това за което работят цели институти и исттитуции.Пък има едно синньо всезнаещо което  стои на вахта и постоянно засипва с "ИСТИНИ ОТ ИЗВОРА".
   Разбира се  моето отсъствие  няма да е  голямата загуба за форума.

Offline Avinka

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 87
  • Gender: Female
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #17 on: March 12, 2010, 15:44 »
Напротив, отсъствието на Хадж, Терсид, Мутиш и всички останали, които ги няма на този етап  във форума си е голяма загуба, скучно е без тях..Форумът не е като преди забавен.
Специални поздрави на mirvam, евалла му давам! :)

Offline isa71

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1022
  • Gender: Male
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #18 on: March 12, 2010, 16:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
На мен ми се струва че форумът колкото е дом за помаците толкова е  терибуна на НЕОРОДИНЦИ.Няма тема в която да не се натяква как помаците не са това което са а са това което им  се казва.,и това тяхното било "различното мнение"-различно от кое .от това за което работят цели институти и исттитуции.Пък има едно синньо всезнаещо което  стои на вахта и постоянно засипва с "ИСТИНИ ОТ ИЗВОРА".
   Разбира се  моето отсъствие  няма да е  голямата загуба за форума.
напротив вие трябва да сте тук,след като е pomak.eu ,е нормално помаци да са тук

Offline EvroPOMAK

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 1410
  • Gender: Male
  • POMAK - POMAKY
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #19 on: March 12, 2010, 16:20 »
Ей, некой Помак, пак да не напуска полесражението, чьи това май нье е Помашка работа!  ;D  ;)

Offline Hat

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1059
  • Gender: Male
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #20 on: March 12, 2010, 16:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
На мен ми се струва че форумът колкото е дом за помаците толкова е  терибуна на НЕОРОДИНЦИ.Няма тема в която да не се натяква как помаците не са това което са а са това което им  се казва.,и това тяхното било "различното мнение"-различно от кое .от това за което работят цели институти и исттитуции.Пък има едно синньо всезнаещо което  стои на вахта и постоянно засипва с "ИСТИНИ ОТ ИЗВОРА".
   Разбира се  моето отсъствие  няма да е  голямата загуба за форума.
Хадж незаменими хора няма но аз мисля,че вьпреки всичко човек трябва да намери начин да отстоява позицията си това е човекат с главно "Ч"човекат с достойнството,човекат с изградена ценностна система,оцеляващ при каквито и да е обстоятелства.Когато човек губи незнае,какво печели и когато печели незнае,какво губи.Мьжкият начин на противодействие винаги трябва да бьде атаката.Ако позволиш на хора с болни фантазии да оказват натиск вьрху психикатати ти си загубил.Такива винаги ще има използвай ги като стимул за градивност и не се потдавай на разрушителният им начин на мислене.И най дьлгият пьт започва с пьрвата крачка а ти си извьрвял доста не се предавай.Отсьствието ти ще бьде загуба за нас и спечелена битка за тях.За мен е голяма загуба.

Свободен чове

  • Guest
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #21 on: March 12, 2010, 18:31 »
Да, така е, hat. Тук съм съгласен с теб. И аз бих го определил като меко мъжко поведение. Бидейки такова поведение, въпросният заличава всяко хубаво впечатление оставено тука. Но те искат друго - да се оставят само те да говорят от името на всички помаци. Нека и ние от Родина да си кажем думата, в крайна сметка не сме марсианци, а сме си помаци.

Offline Kaplan

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 752
  • Gender: Male
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #22 on: March 12, 2010, 18:58 »
Хадж, ако искаме да се борим за по-добро не е начина да бягаме от проблемите, а трябва да останем и да работим за промяна на нещата.
 От 130 години си затваряме устата, мълчим, търпим примирявае се с всичко и ето сега на какъв хал сме...!

Offline Avinka

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 87
  • Gender: Female
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #23 on: March 12, 2010, 19:26 »
Ние, помаците сме досатъчно толерантни, добри и гостоприемни, но много често се злоупотребява с тези добри качества. 
А Цецо нали си е разбирач веднага  им определи поведението като „меко мъжко..” Не може нормален помак да има такова отношение към когото и да било.



Offline gece yolcusu

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 297
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #24 on: March 12, 2010, 19:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Да, така е, hat. Тук съм съгласен с теб. И аз бих го определил като меко мъжко поведение. Бидейки такова поведение, въпросният заличава всяко хубаво впечатление оставено тука. Но те искат друго - да се оставят само те да говорят от името на всички помаци. Нека и ние от Родина да си кажем думата, в крайна сметка не сме марсианци, а сме си помаци.

Ами кажете си я, направо си я кажете без да увъртате - от кои сте, какви сте, кави искате да бъдете, и спрете да лъжите за произход религия и кво ли не,  и да вменявате на другите да се чувстват като вас, защото разберете най-накрая, че това дразни и гони хората от тук.Аман от лицемерие.

Свободен чове

  • Guest
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #25 on: March 12, 2010, 19:43 »
Знаеш ли кое е лицемерие? Да се правиш на ударен, да цензурираш и да не даваш думата на другите като теб  (на други помаци). Схващаш ли, господин Мисъл??
Защо вменявате вина на някой си, че бил причината някой друг да напусне. Аз какво съм виновен, че на някой му се е изчерпал доводният арсенал?

Offline gece yolcusu

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 297
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #26 on: March 12, 2010, 20:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Знаеш ли кое е лицемерие? Да се правиш на ударен, да цензурираш и да не даваш думата на другите като теб  (на други помаци). Схващаш ли, господин Мисъл??
Защо вменявате вина на някой си, че бил причината някой друг да напусне. Аз какво съм виновен, че на някой му се е изчерпал доводният арсенал?

Също така, лицемерие е, да се правиш на ударен когато виждаш, че другите като теб, се дразнят от "родинци",
 а ти продължаваш да им ги набиваш в очите.Схващаш ли господин......?




Offline Rahmie

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 1981
  • Gender: Female
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #27 on: March 12, 2010, 20:46 »
Стига караници де... :)

ВМЕСТО ПОСВЕЩЕНИЕ

музика:  Любомир Дамянов  
текст:  Стефан Банков  


В душата ми угасва песента,  
и огънят на любовта изстива.  
Отвя ли нощен вятър радостта...?  
Каква съм аз, о, мъртва или жива?  
Сама до болка докога незнам-  
но аз ще съм една и съща.  
Един рефрен, от двама ни презрян,  
витае в празната ми къща.  

Какво е нужно в краткия живот-  
обида или нежна дума?  
Ръката ти докосна златен плод,  
откъснат го захвърли по между ни.  

Сама до болка през деня, в ноща-  
душата ми, като свещица.  
И не разбирам вече, любовта-  
дали е болка или птица?

Offline Шали

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 487
  • Gender: Female
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #28 on: March 14, 2010, 12:53 »
Кви ги вършите пак? Доста разочароващо е всичко това за мое голямооо съжаление. Останете със здраве и успехи в начинанието.

Offline gece yolcusu

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 297
Re: Лаф Мохабет- " Govorilnya ot naroda".
« Reply #29 on: March 20, 2010, 19:08 »
Най-после темите в началната страница са преместети най-отгоре.Малко или много - улеснение си е - особенно за тези, които влизат по честичко.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42