Автор Тема: До Рибново и обратно  (Прочетена 20213 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Вейсалов

  • Гост
Re: До Рибново и обратно
« Отговор #15 -: Ноември 19, 2009, 21:36 »
Във Вашия сайт ни се смеете, колко правописни грешки сме правили тук, как елементарни правописни правила не сме знаели но май май и вие сте си били зиан! ;D

 Та кой е Мустафа Кемал Ататюрк? ;D ти какво ще ни разясниш?

Какво значи "ни се смеете" ? Кои са "ние" и кои "вие". И кой е тоя наш сайт ? А за буквите... радвам се, че забелязахте, но няма да го оправя ;)

Неактивен rcn

  • Senior member
  • ****
  • Публикации: 195
Re: До Рибново и обратно
« Отговор #16 -: Ноември 19, 2009, 21:47 »
rcn, а разясни ли на хората там кой е великия мустафа кемал ;)

Аз съм последния човек, който би тръгнал да разяснява каквото и да е на когото и да било, въпреки че съм най-великия нереализирал се педагог раждал се по тези земи. А ако ти е неприятна снимката и девиза, бих могъл, за времето през което не са ти наложили бан, да сложа снимка на някой от прочутия род Сидерови. Тъй като усещам, че ти харесва Волен, а аз като хетересексуален бих предпочел снимка на жена му Капка, за да има консенсус, предлагам да се спрем на гениалния му брат Пламен. Той обаче е доста дискретен човек, затова ще сложа една от неговите книги - съавторът му е арменец, така че може да се убедиш в толерантноста ми:



Като взема автограф от него също ще го публикувам - предполагам че ще е някоя мисъл на Декарт, а съм сигурен че няма да е нещо заимствано от брат му.

Надявам се, че съм задоволил малко любипитството ти. Ако има нещо друго, което би искал да узнаеш, не се колебай да питаш. Нали знаеш - с питане до Цариград се стига, а иначе само до Одрин и то за малко.
 

Вейсалов

  • Гост
Re: До Рибново и обратно
« Отговор #17 -: Ноември 19, 2009, 22:54 »
Какъв тънък хумор, какъв майстор на иронията си ми бил ти  :) Да ти кажа честно - жегна ме. Сега не мога да си намеря място все едно съм ходил на опознавателна екскурзия в анадола  ;D Чудно ми е ти, сюлейман и няколко други индивида в качеството си на какви пишете в тоя форум на българи мюсюлмани. Че и банове раздават.

EVROPOMAK

  • Гост
Re: До Рибново и обратно
« Отговор #18 -: Ноември 19, 2009, 23:00 »
rcn, а разясни ли на хората там кой е великия мустафа кемал ;)

Ех, как, кой е Мустафа Кемал, то и първолаците го знаят!  :o
Един по-необикновен Помак от другите, дету е направил на Турките, адна убава держава!  ;)

Вейсалов

  • Гост
Re: До Рибново и обратно
« Отговор #19 -: Ноември 19, 2009, 23:02 »
... Последно предупреждение за Вейсалов за обиди и неуважение към съфорумници тук!!!!!    От Администратор на сайта!

Неактивен rcn

  • Senior member
  • ****
  • Публикации: 195
Re: До Рибново и обратно
« Отговор #20 -: Ноември 20, 2009, 00:50 »
... Чудно ми е ти, сюлейман и няколко други индивида в качеството си на какви пишете в тоя форум на българи мюсюлмани. Че и банове раздават.

Бан ще ти сложат и няма да ти е за първи път, но това си е работа на помаците, не моя. Щом и писането ми ти пречи може и да не пиша, а само да качвам снимки плюс песни и танци на народите. А най-добре май да си сменя ника (андрешко, байганю, димитровградбитака, орладновцигробищата, селогинци, гаралевскипазибагажа) и да си пиша а ла днес.бг коментарите. Аз наистина съм ти благодарен за забележките, които макар и неконструктивни, държат темата ми на челно място. Използвам момента да сложа отново линка със снимките за да увелича разглежданията.

http://img412.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=imgp1584p.jpg


Вейсалов

  • Гост
Re: До Рибново и обратно
« Отговор #21 -: Ноември 20, 2009, 07:43 »
На Вейсалов е наложен Бан за обиди към съфорумници и наспазване правилата на Форума!

Неактивен Hat

  • Moderator
  • *****
  • Публикации: 1059
  • Пол: Мъж
Re: До Рибново и обратно
« Отговор #22 -: Ноември 20, 2009, 09:45 »
Наистина чудесни снимки за моя а и за ваша радост такьв е целият помашки свят.Единственото,което ми направи неприятно впечатление беше много бедният асортимент от "напитки" по рафтовете на механата.

Неактивен Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Публикации: 1487
  • Пол: Жена
Re: До Рибново и обратно
« Отговор #23 -: Ноември 20, 2009, 11:00 »
Ами хората нямат пари за шампанско. ;) Това търсят,това се предлага. 8)

Неактивен Hat

  • Moderator
  • *****
  • Публикации: 1059
  • Пол: Мъж
Re: До Рибново и обратно
« Отговор #24 -: Ноември 20, 2009, 14:25 »
Сьгласен сьм с теб.

Неактивен abc

  • Forum fan
  • *****
  • Публикации: 1415
Re: До Рибново и обратно
« Отговор #25 -: Ноември 20, 2009, 15:06 »
Шампанското е гадно. Излиза през носа. А и кой е седнал на сладки приказки на мезе и шампанско?

Неактивен Musti99

  • Member
  • **
  • Публикации: 5
Re: До Рибново и обратно
« Отговор #26 -: Май 27, 2010, 13:18 »
kimmis gercekten mUSTAFA kEMAL aTATURK bende merak ettim ?

Неактивен ivetko

  • Senior member
  • ****
  • Публикации: 187
  • Пол: Жена
  • Животът е кратък, изкуството - вечно!
Re: До Рибново и обратно
« Отговор #27 -: Май 27, 2010, 14:47 »
Шампанското е гадно. Излиза през носа. А и кой е седнал на сладки приказки на мезе и шампанско?
Пробвай шампанско с ягоди. Аз не съм опитвала, но казват, че е много аристократично ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42