Author Topic: Относно сайта  (Read 6960 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline t1g3r

  • Member
  • **
  • Posts: 5
Относно сайта
« on: April 12, 2010, 23:57 »
www. pomak.eu случайно попаднах на този сайт.Първо исках да проверя кой или коя организация стои зад този сайт неможах да намеря нищо конкретно Hostname:   e9.dd.78ae.static.theplanet.com
ISP:   THEPLANET.COM INTERNET SERVICES
Organization:   THEPLANET.COM INTERNET SERVICES
Proxy:   None detected
Type:   Broadband
Assignment:   Static IP
Видях,че цените на месец за хостване варират от 100$ до 500$.Добре е в секция контакти да се постави иммено тази информация.
Второ реших да се регистрирам в форума,и какво виждам излиза ми регистрационна форма на английски,мисля че това е напълно неуместно предвид проблема с образованието именно в тези раиони.Да не говорим,че повечето хора на 40+ години имат само средно или основно образование камо ли да знаят английски.Видях че могат да се изберат Български,Англииски,Турски и Македонски,дотук добре само че последния го няма във форума като раздел,също така не видях и гръцки,и в Гърция,има помаци за Турция доколкото знам няма официално такъв етнос. Мисля,че има неща за довършване по форума,ако остане така отново се връщаме на казуса с етническата омраза.
Трето разгледах форума прочетох доста теми това което ми направи впечатление, е че има хора със над 1000 поста които немогат да пишат правилно,не искам да ме съдите че правя тази забележка човек се учи докато е жив,приемето го като съвет. Говоренето на чист книжовен език е много важно. Просто се създава добро впечетление във човека срещу вас.

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: Относно сайта
« Reply #1 on: April 13, 2010, 00:02 »
О,тигре,тигре...

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
Re: Относно сайта
« Reply #2 on: April 13, 2010, 06:02 »
На мен пък много ми е интересно когато даден регистрирал се член на сайта You are not allowed to view links. Register or Login  още с първия си постинг вместо да прояви уважение към съфорумниците си и се стреми да е приет вместо това се опитва да дава акъл на преждевременно хората тук от години.
Относно сайта- има го,сайта помак.eu е международен сайт по света,чете се от над 27 държави по света.
Относно правописа на наши съфорумници тук бих желал да припомня,че  даваме възможност да се пише на латиница и кирилица,както и всеки да говори или пише както знае.Това е впредвит разнородноста от конгломерати от факта ,че помаците по света изселени или живеещи в различни точки по света НЕ може да ги караме всички да пишат литературно,граматически без грешки.Има Емигранти помаци по света-Помаци в Турция,Германия,САЩ.. дето дори са забравили стила на писане,това не им пречи обаче да кажат и споделят тук душата си,затова сме силни и дом на помаците по света!!

Offline t1g3r

  • Member
  • **
  • Posts: 5
Re: Относно сайта
« Reply #3 on: April 13, 2010, 09:31 »
Така и не ми отговори,ти лично ли стоиш зад сайта финансово,по програма на европейския съюз ли е или по някаква друга програма

Offline sultan selim

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 707
Re: Относно сайта
« Reply #4 on: April 13, 2010, 10:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Така и не ми отговори,ти лично ли стоиш зад сайта финансово,по програма на европейския съюз ли е или по някаква друга програма
Следовател    tiger

Offline t1g3r

  • Member
  • **
  • Posts: 5
Re: Относно сайта
« Reply #5 on: April 13, 2010, 10:10 »
По скоро баща ми ме научил да бъде критичен,да не приемам нищо така както изглежда да анализирам.В случая липсва малко информация просто искам да я получа ако мога?

Offline sultan selim

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 707
Re: Относно сайта
« Reply #6 on: April 13, 2010, 10:16 »
кои  е  баща  ти    как  се  казва   кьде  работи   ти  как  се  казваш    коя  е  жена  ти    колко  ти   е  месечното  вьзнаграждение 

Offline Leyla

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 85
Re: Относно сайта
« Reply #7 on: April 13, 2010, 10:18 »
 :D A sashto taka, koi si i za kakvo se borish?

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: Относно сайта
« Reply #8 on: April 13, 2010, 10:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Така и не ми отговори,ти лично ли стоиш зад сайта финансово,по програма на европейския съюз ли е или по някаква друга програма
You are not allowed to view links. Register or Login
О,тигре,тигре...
   ...имаш ли пари? :)

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Re: Относно сайта
« Reply #9 on: April 13, 2010, 10:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
    ...имаш ли пари? :)
хубави жени :)))

Offline t1g3r

  • Member
  • **
  • Posts: 5
Re: Относно сайта
« Reply #10 on: April 13, 2010, 10:27 »
Студент съм,доскоро работех сега съм безработен,жена нямам мисля,че все още не съм готов за женене.
Други въпроси?

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: Относно сайта
« Reply #11 on: April 13, 2010, 10:35 »
  Ами нашите са толкова безсмислени,колкото и твоите!
Просто чети,пиши,контактувай и това е.Няма значение как се финансира сайта.Със сигурност парите са честно спечелени.

Offline Hat

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1059
  • Gender: Male
Re: Относно сайта
« Reply #12 on: April 13, 2010, 11:12 »
Тигре имаш умен баща дано и ти да си такьв.

Offline t1g3r

  • Member
  • **
  • Posts: 5
Re: Относно сайта
« Reply #13 on: April 13, 2010, 22:02 »
Явно няма да получа отговора който искам,да се откажа ли....?

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
Re: Относно сайта
« Reply #14 on: April 13, 2010, 22:16 »
t1g3r Виж какво,много добре знам кой си и защо с първия ти постинг се опитваш да създаваш напрежение с глупавите ти въпроси!
 Не си тук за диалог с нашите съфорумници,просто си чешеш езика.
Темата е безмислена,а за сайта хората преди теб тук от години са доказали уважението и лоялност такава каквато вие не желаете и скоро може да си отидете.
Заключвам темата,а на вас желая да се включите в дискусиите на Форума ако желаете,ОК!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42