Author Topic: Кой каква зодия е?  (Read 13814 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Кой каква зодия е?
« on: May 10, 2010, 14:49 »
Нека тук всеки напише своята зодия и няколко лафа за нея. Аз съм везни, най яката зодия :)

Offline rolkata1

  • Member
  • **
  • Posts: 13
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #1 on: May 10, 2010, 14:51 »
Кантар ли си ти, ве? Не е лоша.
Аз съм телец, както може да се очаква . "Не закачай телеца и нищо лошо няма да ти се случи"

Offline Петя

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 149
  • Gender: Female
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #2 on: May 10, 2010, 14:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Кантар ли си ти, ве? Не е лоша.
Аз съм телец, както може да се очаква . "Не закачай телеца и нищо лошо няма да ти се случи"
Абсолютно вярно!И аз съм телец. :)

Offline rolkata1

  • Member
  • **
  • Posts: 13
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #3 on: May 10, 2010, 15:00 »
Балканджи, какво е характерното за твоята зодия, или викаш балансьор стига?

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #4 on: May 10, 2010, 15:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Балканджи, какво е характерното за твоята зодия, или викаш балансьор стига?


Везните се чувстват добре само в компания. Чувстват се силни в брака и всички други партньорски начинания. Те се подчиняват ту на разума, ту на желанията си и са в непрекъснато неравновесие. Везните се реализират много добре на обществено ниво и в колектив.Те са сантиментални. Никога не се влюбват от пръв поглед. Лесно се разбират с хората, намират общ език с всеки. Могат да направят всичко, стига да не са сами. Лесно се приспособяват. Влияят се от чуждото мнение. Много често се колебаят в избора си и се опитват да обединят елементите на различните си желания.Везните много лесно преодоляват природните стихии и получават силна нергия от тях. С тази енергия могат да заредят всякакви талисмани, които да ви донесат късмет.


You are not allowed to view links. Register or Login

Offline Шали

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 487
  • Gender: Female
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #5 on: May 10, 2010, 15:08 »
И аз теле  ;)

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #6 on: May 10, 2010, 15:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
И аз теле 
То стана цал краварник  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline rolkata1

  • Member
  • **
  • Posts: 13
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #7 on: May 10, 2010, 15:15 »
Телецът стъпва тежко и пести думите си. Устойчив и непоклатим е като скала и нищо не е в състояние да наруши неговата невъзмутимост. Той просто иска да бъде оставен на мира. Не го закачайте и той ще бъде много доволен. Има огромно търпение, но се случва да избухне. Тогава бягайте от него с всичка сила, защото, когато побеснее, е възможно да смачка дори и Скорпион.
Обикновено хората, родени под знака Телец, са едри и тежки. Телецът изпитва силно влечение към другия пол, но настойчивото преследване на каквито и да било удоволствия не е в неговия стил. Той предпочита да привлича хората към себе си, за да не си хаби силите, за да ги гони. Рядко се притеснява или си гризе ноктите.
Обича комфортна обстановка и всякакви промени го разстройват. Типичният Телец е изключително здрав и има силен организъм. Трудно рухва, но веднъж повален, се възстановява бавно. Обикновено страда от гърло, крака, глезени, полови органи и гръбнак. Не бива да прекалява с алкохола, защото ще изгуби прекалено добрата си физика.

Offline yusu

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 602
  • Gender: Male
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #8 on: May 10, 2010, 16:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Нека тук всеки напише своята зодия и няколко лафа за нея. Аз съм везни, най яката зодия

    И аз съм везни (сигурно за това малко ни куцат отношенията). Ама да ти кажа на зодии и хороскопи не вярвам!

Offline ivetko

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 187
  • Gender: Female
  • Животът е кратък, изкуството - вечно!
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #9 on: May 10, 2010, 17:57 »
Везни.

Offline sultan selim

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 707
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #10 on: May 10, 2010, 20:56 »
Козирог ;)

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #11 on: May 10, 2010, 22:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Телецът стъпва тежко и пести думите си. Устойчив и непоклатим е като скала и нищо не е в състояние да наруши неговата невъзмутимост. Той просто иска да бъде оставен на мира. Не го закачайте и той ще бъде много доволен. Има огромно търпение, но се случва да избухне. Тогава бягайте от него с всичка сила, защото, когато побеснее, е възможно да смачка дори и Скорпион.
Обикновено хората, родени под знака Телец, са едри и тежки. Телецът изпитва силно влечение към другия пол, но настойчивото преследване на каквито и да било удоволствия не е в неговия стил. Той предпочита да привлича хората към себе си, за да не си хаби силите, за да ги гони. Рядко се притеснява или си гризе ноктите.
Обича комфортна обстановка и всякакви промени го разстройват. Типичният Телец е изключително здрав и има силен организъм. Трудно рухва, но веднъж повален, се възстановява бавно. Обикновено страда от гърло, крака, глезени, полови органи и гръбнак. Не бива да прекалява с алкохола, защото ще изгуби прекалено добрата си физика.
 Това май за мен е написано ;D

Offline @xmet

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 215
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #12 on: May 10, 2010, 22:06 »
ВЕЗНИ   (LIBRA)
24.IX - 23.X
  ВЕЗНИ
КАЧЕСТВА - кардинални 
ЕЛЕМЕНТ НА ЗНАКА - въздух 
УПРАВЛЯВАЩА ПЛАНЕТА - Венера 
ДЕВИЗ - "Аз се колебая" 
КЛЮЧОВА ДУМА - хармония 
ЦВЯТ НА ЗНАКА - розово, небесно-синьо, индигово 
ДЕН НА ЗНАКА - петък 
МИНЕРАЛИ - изумруд, аквамарин, сардоникс 
МЕТАЛ НА ЗНАКА - мед, бронз, месинг 
ЩАСТЛИВИ ЧИСЛА - 6 
СЪДБОНОСНИ ГОДИНИ - 6, 13, 20, 27, 34 и т.н. през 7 години 
БРАК - по принцип се допълват с Овен, пълна хармония с   Близнаци и Водолей. Добре се разбират с Лъв и Стрелец 
ОБИЧАТ - спокойствието, разбирателството, комплиментите,   добрите маниери, музиката, танците, собствения си глас, собственото си   отражение в   огледалото, добрия вкус, украшенията, нежността, флирта, кокетството,   сладостите, развлеченията, красноречието 
МРАЗЯТ - успеха на всяка цена, невъздържаността,   бруталността, лошите маниери, непохватността, насилието, изгубеното   положение 
СЪВЕТ - не бъдете толкова безгрижни и реагирайте на чуждите   влияния, за да не се оставите да властват над вас 
Везните имат силно чувство за справедливост. То е тъй   силно развито, че и неправди, които никак не ги засягат, ги изкарват от   равновесие   и те силно реагират. Миролюбието им никога не довежда до разправии. Не   обичат раздорите и търсят начини да изглаждат недоразуменията. Имат   критичен дух и   безпристрастна преценка. Отличават се със силата на сравнението. Могат   всичко да претеглят и балансират, като че ли са били вдъхновени. Те тъй   много обичат    хармонията, че са извънредно раздразнителни, докато целият им организъм   не се намери в равновесие. Притежават извънредно добра дарба за   наблюдение. Те рано    или късно идват до познанието, че съществува един невидим свят,   успоредно с видимия. Притежават най-съвършените форми, в които душата   може да се изрази    по-добре. Имат и развит ум, уравновесен от вътрешното прозрение - това   им дава разум и предчувствие. Разсъждават много правилно, но мъчно   пристъпват към    прилагане на хубавите си идеи, затова понякога изглеждат нехайни,   равнодушни и сякаш високомерни. Иначе те са жизнерадостни, шеговити,   весели и това ги прави    желани навсякъде. Имат качества на добри приятели. Обичат гости и ни   създават една топла, приятна атмосфера, боят се от самотата, търсят   обществото и са    заобиколени от много приятели.   
Силно чувствителни, понякога изпадат в меланхолия - стават жертва   на буйните си чувства. Обичат културните удоволствия, театъра, отбраното   общество, сред    което забравят своите неприятности. Те ценят много признанието и стават   нетърпеливи, прекалено чувствителни. Въпреки това можем да бъдем   снизходителни към    техните грешки и слабости, защото те са обикновено много благородни.   Винаги се стремят към онова, към което цялото човечество трябва да се   стреми - състраданието.    Управляващата им планета Венера ги прави учтиви, приятни, много   услужливи, горди и любезни. Имат силно развито естетично чувство. Обичат   красивото, искат да    му служат. Независимо от грижите и безпокойствата умеят да запазят   вътрешното си равновесие. Те са спокойни, но не и страхливи. Умеят да се   борят, но го правят    по принуда. Тогава влагат неочаквана стремителност. Имат усет за ред,   разпределение и точност. Упорити са в преследването на големи планове,   но и крайно безгрижни.    Първото впечатление винаги им действа силно и трудно се освобождават от   него. Неуверени дълбоко в себе си, имат обаче отличен вкус и разбирания   върху музиката и    изкуството. Особено много обичат музиката, пеенето. Отлични музиканти.   Имат талантлива природа. Естествена интелигентност във всичко. Някои от   тях притежават    хореографски талант.   
Полагат големи грижи за личната си спретнатост и чистота. Крайно   ненавиждат грубата и мръсна работа. Най-забележителната им черта е   тяхната проницателност и    предвиждане на нещата. Те не могат да изпълняват успешно предварително   начертани планове от другите, при съставянето на които те не са взели   участие, и опит да    направят това ги води само към разочарование. Този знак е дарил   най-прочутите актьори на света. Представителите на зодия Везни привличат   винаги многобройни    последователи и почитатели. Техният блестящ магнетизъм, прецизност на   мисълта и решителни действия им спечелват непоколебима привързаност дори   в лицето на най-силната    опозиция. Везните имат дълбоко интуитивни възприятия, което ги прави   способни да прочитат и най-дискретните мисли на близките си и на всички,   които влизат в контакт с    тях. Те буквално чувстват истината или фалша, привличането или   отблъскването и като че ли по-силно се влияят от неизказаните мисли на   другите, отколкото от произнесените    им думи.   
Като правило хората от зодия Везни са очарователни и пленяващи   личности с едно силно въздействие върху противоположния пол. Те са   склонни към проява на безразсъдна    смелост, търсене на удоволствия и задоволяване на желанията си.   Понякога те са извънредно нетърпеливи и от това губят много. Чудно е   наистина, че при тяхната възхитителна    природа те така лесно се объркват, смущават, стават нервни. Те са   хора, които след поражение и радост, след скръб и трудни изпитания са   стигнали до едно вътрешно равновесие.     На една планета, населена само от Везни вероятно не би имало войни. Те   са символ на правото. Има предпоставка за тяхната склонност и дарба на   дипломати.   
На Везните никога не им е безразлично как изглеждат и с какво са   облечени. Те не обичат да разочароват, да ядосват, не искат в никакъв   случай сцени. Предпочитат да ги    избягват и при такива случаи лавират много умело. Трудолюбието при тях   не е често явление, въпреки че има изключения, тъй като Везните обичат   удоволствието, те умеят да карат    другите да им вършат работата. Везните не искат никога и рядко молят за   нещо, те получават всичко каквото желаят без своя намеса.   
НАКРАТКО:В най-общи линии личността на Везните се изразява в   голямата им чувствителност, притежават чувство за хармония и красота,   както и чувство за равновесие,    но винаги се колебаят преди да вземат решение. Любезният и весел   характер крие понякога техните безпокойства. Склонни са да бъдат:   романтични, зависими, непостоянни, снизходителни,    готови за сътрудничество, екстравагантни и понякога материалистични.   Сред интересите на Везните са: умение да бъдат добри партньори, стремеж   към справедливост, мир, добра компания,    красота и контакти.
       Дано е изчерпателен отговора ми  :D :D :D

  You are not allowed to view links. Register or Login

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #13 on: May 10, 2010, 22:23 »

А какво пише в Курана за хороскопите

Offline rolkata1

  • Member
  • **
  • Posts: 13
Re: Кой каква зодия е?
« Reply #14 on: May 10, 2010, 22:33 »
Quote
 
А какво пише в Курана за хороскопите  

Да отговори ходжата хахаха

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42