Author Topic: Българските турци-преселници в република Турция.  (Read 57428 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 239
 Към Хавайка.
За възпитанието и умствения багаж последното мнение е показателно.   Задавам въпроси и не обиждам.Съмнявам се че си помак защото ти липсва ислямската култура на въспитание 

Ооооо Хавайке ти благоволи да се обадиш.Само, че не отговори на въпроса ми дали носиш панталони и нещо в панталоните или си с шалвари.Що се отнася до твоето съмнение, че не съм помак можеш да провериш и сигурен съм ще установиш, че съм с "немска" каска.Относно обиждането с въпроси.Върни се назад и прочети всички твои постинги в различните теми и бъди сигурен/сигурна, че ще те опари езика.

Offline havaika

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 880
  • "Изчистването на мюсюлманите по икономически причи
    • http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=229&aid=5676
You are not allowed to view links. Register or Login
Към Хавайка.
За възпитанието и умствения багаж последното мнение е показателно.   Задавам въпроси и не обиждам.Съмнявам се че си помак защото ти липсва ислямската култура на въспитание 

Ооооо Хавайке ти благоволи да се обадиш.Само, че не отговори на въпроса ми дали носиш панталони и нещо в панталоните или си с шалвари.Що се отнася до твоето съмнение, че не съм помак можеш да провериш и сигурен съм ще установиш, че съм с "немска" каска.Относно обиждането с въпроси.Върни се назад и прочети всички твои постинги в различните теми и бъди сигурен/сигурна, че ще те опари езика.
  Ислямската култура ми забранява да отговарям на  християнския ти цинизъм. :o :-X

Offline BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 239
Ислямската култура ми забранява да отговарям на  християнския ти цинизъм
Какво общо има християнския  цинизъм и шалварите за които аз ти пиша.
Аз не съм християнин за да ме определяш като такъв. Що се отнася до шалварите, самият аз като дете съм носил фустанче и шалвари, въпреки, че съм мъж.С фустанче  ме облякох, когато ми направиха сюнет за удобство.Шалварки носех защото помаците тогава бяхме бедни и панталоните бяха лукс.Шиеха ни дрешки от син док, които приличаха на шалварки.
Бъди здрав/здрава и влез в реалния свят на помаците.

Offline skoti3

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 565
You are not allowed to view links. Register or Login
  Ислямската култура ми забранява да отговарям на  християнския ти цинизъм. :o :-X

От тоя момент освен това , че си мъж се чудя и дали си мюсюлманин, или едно обикновено пубер провокаторче това си ти хавайчо. Тръгнал той да обяснява за култура, а в същото време се държи като лумпен.

Offline havaika

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 880
  • "Изчистването на мюсюлманите по икономически причи
    • http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=229&aid=5676
You are not allowed to view links. Register or Login
От тоя момент освен това , че си мъж се чудя и дали си мюсюлманин, или едно обикновено пубер провокаторче това си ти хавайчо. Тръгнал той да обяснява за култура, а в същото време се държи като лумпен.
  Оставям те да се чудиш,за да си имаш занимание ;) ;D А за провокациите : Всяко мнение е подкрепено с документи.........Или.....истината не ти отърва.Поне ако имаш малко срам вземи си зарови главата в пясъка ;) ;D

Offline erol.elis

  • Member
  • **
  • Posts: 20
Темата май беше: Българските турци-преселници в република Турция
Ще се върнем ли на темата?

Offline Svetlina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1160
  • Опознай родината, за да я обикнеш!
За Хавайчо това няма значение - щом не споделяш възгледите му си... християнин! Да се смееш ли, да плачеш ли. На мене ми е смешно. ;D

Offline havaika

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 880
  • "Изчистването на мюсюлманите по икономически причи
    • http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=229&aid=5676
You are not allowed to view links. Register or Login
За Хавайчо това няма значение - щом не споделяш възгледите му си... християнин! Да се смееш ли, да плачеш ли. На мене ми е смешно. ;D
;D ;D ;DИ на мен ми е смешно.Тъпите каври не са ме оборили по нито един въпрос ;D ;D

Offline havaika

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 880
  • "Изчистването на мюсюлманите по икономически причи
    • http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=229&aid=5676
P.S.Думата каврин ще е разберат само помаците.няма е в речника нито на турци нито на геури ;D

Offline Rasate

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2173
  • Gender: Male
  • Българите носят произходът си- в своето име.
You are not allowed to view links. Register or Login
P.S.Думата каврин ще е разберат само помаците.няма е в речника нито на турци нито на геури ;D

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Да бе вервай,че само помаците я ползват-но да ти кажа-малко от тях я знаят има я в различни варианти,а този се използва само в един диалект.

Думата е доста използвана в по далечното минало.


Offline Hadj

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 585
При нас казваме  кауре-каурин-каурка.

feggaria

  • Guest
You are not allowed to view links. Register or Login
При нас казваме  кауре-каурин-каурка.

Ами турско наследство, какво да се прави.

Offline botev

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 643
    • Истинските майни!
You are not allowed to view links. Register or Login
Ами турско наследство, какво да се прави.
Османско - турци няма, както няма и гърци!

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
You are not allowed to view links. Register or Login
При нас казваме  кауре-каурин-каурка.

Искам да попитам на кой диалект е израза - чафирин ?

Offline ЖАРКО ЖЕГЛЕВ

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 1480
  • Gender: Male
Veroiqtno na banskaliiski, te vmesto k kazvat ч . :) ;) :D ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42