Author Topic: Нима трябва да си затваряме очите пред проблемите на Помаците?  (Read 56048 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Radoslav

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 95
  • Gender: Male
You are not allowed to view links. Register or Login
Tova e originala. Drugoto e samo podrobnost. Ako edin den Büyüklü stane Turski grajdanin ( Amin) tochno taka shte izglejda prezimeto mu. ;)
 

Курте, а ти защо не земеш да се откажеш от българско гражданство? Или пък не ти се ще да нямаш евро паспорт и да не можеш да обикаляш Европата на воля ;)

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
Re: Boyukli
« Reply #1 on: April 15, 2012, 20:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
 

Курте, а ти защо не земеш да се откажеш от българско гражданство? Или пък не ти се ще да нямаш евро паспорт и да не можеш да обикаляш Европата на воля ;)


Ние Европата си я докарахме тук. Че пък какво ли ни липсва та да ходим там. :D :D :D

Offline Radoslav

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 95
  • Gender: Male
Re: Boyukli
« Reply #2 on: April 15, 2012, 20:53 »
Ми тогава се откажи от него бе човек за кво ти е. А всичко де го имате е благодарение на парите де ви ги налива Америка. Ако не са тия пари вие сте загубени батка.

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
Re: Boyukli
« Reply #3 on: April 15, 2012, 21:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ми тогава се откажи от него бе човек за кво ти е. А всичко де го имате е благодарение на парите де ви ги налива Америка. Ако не са тия пари вие сте загубени батка.

От къде си сигурен че не съм се отказал та ми се правиш на важен. 8) Две години съм работил ''ангария''' като трудовак. Къде си бил ти тогава не знам нo де да беше ми предложил и тогава. :D :D :D
 Америка наливала пари на Турция; :D :D :D ти май не си с всичкия. Намерил си кой да налива. И на вас ви наливаха руснаците, сега ви наливат и от Европа но сте си най-мизерни. ;D ;D ;D Защо ли аджаба ;)  Батка, хайде отговори ми сега ако още не се си скрил някаде де :D :D :D

Offline Radoslav

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 95
  • Gender: Male
Re: Boyukli
« Reply #4 on: April 15, 2012, 22:01 »
Да не признаваш че Америка ви налива милиярди е да викаш на черното бяло и да си откровенен глупак щото тва го знае целия свят. Ние сме бедни щото крадем. То ако се дадеше власта в България на нас помаците едва ли щеше да се краде толкова ама знае ли човек. Ти като толкова много мразиш България и българите кво правиш в помашкия форум? България е наша родина и прародина на помаците в Турция и няма да ти позволя да я плюеш. Тя е и твоя родина неблагодарнико и това че я плюеш все едно плюеш на гробовете на дедите си де са живели и умирали в нея векове наред!

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
Re: Boyukli
« Reply #5 on: April 15, 2012, 22:25 »
Не знам дали си помак ама ми приличаш на ахмак. :D :D :D Америка е давала пари на Турция за да поддържа 1 миллионна армия и да купува само американско оръжие. На пръв поглед уж дава но парите си стоят у тях. ;) Това че наричам нещата с истинските им имена не означава че мразя родината си, но на теб така ти отърва за да ми се репчиш. Погледни във вашата си преса и ще видиш много по остри нападки. Нима и те не обичат родината си? Вярно че не се разбираме много с Помаци които ми се правят на по-големи българи от българите, точно като тебе. Ти първо признай че БГ е майка за едни но за мюсулманите е по-друга майка; или си нямаш хабер за многобройните кръстилки та хората бягат по Турция за да си спасяват или кожата или вярата. Аз съм тук за да си общувам с огнетените а не с такива като тебе ''кон с капаци''  ;D ;D ;D

Offline skoti3

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 565
Re: Boyukli
« Reply #6 on: April 15, 2012, 22:43 »
Курте май ахмака си ти или просто обичаш да се правиш на такъв.

Quote
Погледни във вашата си преса и ще видиш много по остри нападки. Нима и те не обичат родината си?

Говорят, обаче ти просто си умираш от кеф, от това, че България не е в добро състояние днес.

Quote
Ти първо признай че БГ е майка за едни но за мюсулманите е по-друга майка; или си нямаш хабер за многобройните кръстилки та хората бягат по Турция за да си спасяват или кожата или вярата.

Между другото комунизма се е държал зле и с много християни, а не само с мюсюлманите. НО явно такива като теб обичат да драматизират повече. Знаеш ли какви гаври е имало спрямо населението, което не е мюсюлманско ? И какво харесва ти хората днес да мразят заради това. Колкото до кръстилките никой не ги е отрекъл, така както е имало баташко клане и ислямизиране по икономически подбуди през Османско време и имало и кръстилки след това . Пфф аман от многознайковци.

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
Re: Boyukli
« Reply #7 on: April 15, 2012, 23:38 »
Адвоката на шираджията - бозаджията!!! :D :D :D От един дол дренки сте ми и двамата. ;) Scoti, как разбра бе човек че съм сe кефил. ;D  Егаси и врачката, чете ми и чувствата. :D  Давам примери от вашата преса за да се засрамят някои мегаломани и богоизбрани и толкоз а и вие само ми подскачате, бил съм сe кефил и не знам си какво. Ми дайте да сътрудничим тогава, да помагаме колкото се може. Приятел в нужда се познава. Аз ли съм ви виновен че сте крали както се изказа твойто друже. Разберете че критика е едно желание е съвсем друго. Съединението прави силата па сме си и комшии, но май че мегаломанията ви гази постоянно та не виждате какво има пред очите ви. Нима трябва да си затваряме очите пред проблемите на Помаците, Ромите та и на Българите. Айде ся по-умната!!!

Offline skoti3

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 565
Quote
Нима трябва да си затваряме очите пред проблемите на Помаците, Ромите та и на Българите. Айде ся по-умната!!!


Слушам и не вярвам на очите си. Е да чуя нещо по различно, а това, че проблеми имат всички хора без значение религия или произход. А проблема е, че малка група хора паразитират върху обикновеното население. Е да трябва да има действия, дано хората осъзнаят какво се случва.

Offline АФРОПОМАК

  • Member
  • **
  • Posts: 8
Истрито от модератор поради нарушаване правилата на форума.

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Моля модератора да вземе отнощение...

Offline botev

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 643
    • Истинските майни!



You are not allowed to view links. Register or Login
Ние Европата си я докарахме тук. Че пък какво ли ни липсва та да ходим там. :D :D :D
Докара ви е помака Ататурк, щото той отрече Турция да е наследник на Османската империя и обавяви Турция за съвременна държава от европейски тип! ;) Ако не го беше направил досега Турция да е спомен!!! :D

Offline АФРОПОМАК

  • Member
  • **
  • Posts: 8
Чуйте сега една историческа истина. Кемал Ататюрк няма нищо общо с помаците. Той е 100% евреин, който (привидно) е изповядвал исляма. Роден е в Солун, по това време наричан еврейската столица на Европа. 85% от населението на Солун е било евреи.

Истрито от модератор поради нарушаване правилата на форума.

Offline havaika

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 880
  • "Изчистването на мюсюлманите по икономически причи
    • http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=229&aid=5676
You are not allowed to view links. Register or Login
Чуйте сега една историческа истина. Кемал Ататюрк няма нищо общо с помаците. Той е 100% евреин, който (привидно) е изповядвал исляма. Роден е в Солун, по това време наричан еврейската столица на Европа. 85% от населението на Солун е било евреи.

А тази турска отрепка сугиби няма никакво прави да пише в сайт на помаците и да се изказва от тяхно (т.е. наше) име. Чу ли, боклук скапан?
Великия Кемал Ататюрк е роден в Голо Бърдо ;)You are not allowed to view links. Register or Login

Offline botev

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 643
    • Истинските майни!
You are not allowed to view links. Register or Login
Чуйте сега една историческа истина. Кемал Ататюрк няма нищо общо с помаците. Той е 100% евреин, който (привидно) е изповядвал исляма. Роден е в Солун, по това време наричан еврейската столица на Европа. 85% от населението на Солун е било евреи.
Чувал съм за някаква такава конспирация, че 100 000 евреи са приели исляма, преселени са  и сега управляват Турция. Има го в книгата на Маджаров!

You are not allowed to view links. Register or Login
Великия Кемал Ататюрк е роден в Голо Бърдо ;)You are not allowed to view links. Register or Login
Всъщност той е изградил източния щит на България и Европа. Тоя щит и до сега работи!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42