Author Topic: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz  (Read 15703 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Turas

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 640
  • Gender: Male
Re: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz
« Reply #15 on: January 28, 2012, 12:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
             
МЮСЮЛМАНСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН СЪЮЗ (M.D.U.) ПАРТИЯ ЗА ВСЕКИ
                                                         
Равноправие никога не е имало и няма да има! Самата природа е ерархично устроена. Създавайки такава партия на верска основа вие всъшност работите срещу европейските мюсолмани!!! Нищо добро няма да излезе от тая работа - историята не един път го доказала! Но въпреки това ви желая успех!

Offline BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 239
Re: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz
« Reply #16 on: February 03, 2012, 12:57 »
Към Юзеиров . Искам да ти задам един много личен въпрос, ако искаш може да отговориш. Ти и брат ти помаци ли сте, защото аз нямам такава информация за това дали сте такива. Простете ми за незнанието. И ако може пишете на български, защото това улеснява четеното на вашите коментари.

Offline YUZEIROV

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 85
Re: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz
« Reply #17 on: February 07, 2012, 14:26 »
Към Юзеиров . Искам да ти задам един много личен въпрос, ако искаш може да отговориш. Ти и брат ти помаци ли сте, защото аз нямам такава информация за това дали сте такива. Простете ми за незнанието. И ако може пишете на български, защото това улеснява четеното на вашите коментари.

Ako mi kajete kakvo oznachava pomak az shte vi otgovoriya dali sam takav ili ne.
Maichiniyat mi ezik e turski a religiyata mi e Islam.
Niyamam kirilitsa v komputara si a oshte sam na ti s tazi mashina, no misliya che pisha na balgarski.

Offline EvroPOMAK

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 1410
  • Gender: Male
  • POMAK - POMAKY
Re: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz
« Reply #18 on: February 07, 2012, 14:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Към Юзеиров . Искам да ти задам един много личен въпрос, ако искаш може да отговориш. Ти и брат ти помаци ли сте, защото аз нямам такава информация за това дали сте такива. Простете ми за незнанието. И ако може пишете на български, защото това улеснява четеното на вашите коментари.
"Sergei", тъй като Юзеиров не ти отговаря напълно на твоят въпрос, ако може, да допълня отговора на тоз твой въпрос за по-голяма яснота.  ::)
Доколкото е знайно от медиите, "Юзеиров-и" са турци (мюсюлмани) и не са Помаци, защото родителите им не са помаци, а и да искат не могат да бъдат такива и затова общото с Помаците им е единствено само религията която изповядват - Ислям .  8)
Това, че както сам казва той, не знае, какво е Помак, говори хептен недотам добре за него, щото като участник в Помашкия сайт, май не е прочел за Помаците нищо в тоз сайт, където много подробно пише това, ама, това си е за негова сметка, щото като не знае нищо за тех, не може да очаква и от Помаците нищо да му разберат за неговата кауза в "МДС"!  ;D ;)
Относно "Юзеировото" писане и езикът им тук, техният майчин език е турски, но е добре, че тук в сайятьа пишат освен на турски пишат повече и на български, защото българският им език е роден, а пък помашки език съм сигурен, че изобщо не го знаят, и е добре както казва по-отгоре самия човек Юзеиров, че в повечето случаи пише на български за да разбират повечето хора които влизат тук, макар да е писан с латински букви щом е понятен за повечето, то в туй нема нищо лошо, май!  8)
От това, което той и брат му представят в този сайт, те и другите техни последователи се борят за някаква кауза, която кауза за некои е много права, за други е бая крива, но нека всеки сам да си прецени това, а и да не ги вини излишно!  8)
Но, по техната кауза, те май имат доста зададени въпроси, на които болгарската законодателна, правосъдна и изпълнителна система, нещо не могат да дадат правилен, точен и безпристрастен отговор, поне азьи така сметам от тове което сме чели и видели по болгарските телевидения и вестникарията изписана за тех!?!  ;D :) ;)

Offline BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 239
Re: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz
« Reply #19 on: February 07, 2012, 20:10 »
Към Юзеиров. Вече ми стана ясно, че ти не си помак и друго, че каузата за която се бориш е фалш. Не се обиждай, но ти твърдиш, че се бориш за правата на всички мюсюлмани, а не знаеш, какво означава помак. Сигурен съм, че не знаеш, че  по света съществуват мюсюлмани китайци, индйци, кюрди и т.н. и т.н.Аз също с гордост мога да ти заявя, че майчини ми език е помашки и религията ми е мюсюлманска. Ти си замесен от друго тесто. Още повече за къде си се запътил да създаваш партия след като нямаш елементарни познания по работа с компютър.




Offline YUZEIROV

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 85
Re: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz
« Reply #20 on: May 31, 2012, 21:29 »
Dnes pp ''Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz''   dade start na kampaniyata za mestni izbori sas parvite si afishi. V sledvashtite dni po 500 br. ot dvata modela shte badat razlepeni iz Kralstvo Belgiya.

You are not allowed to view links. Register or Login

Uploaded with You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Uploaded with You are not allowed to view links. Register or Login

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Re: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz
« Reply #21 on: May 31, 2012, 21:52 »
Господин YUZEIROV добре дошъл, ама отвори малко скоби бе кардеш,
Във вашата партия ние ПОМАЦИТЕ какво можим да очакваме, какви места ще заимаме.
За какво се борите, каква вие платформата, искате ли подкрепата ни, и т.н.

Offline YUZEIROV

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 85
Re: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz
« Reply #22 on: June 19, 2012, 00:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Uploaded with You are not allowed to view links. Register or Login


 Predi niyakolko dni otvori vrati ofisat na Musulman Demokratichen Sayuz (MDU) vav Evropeiskata stolitca Bryuksel. Iskam da blagodariya na vsichki sapartiitci i samishlenitci za moralnata i materialna podkrepa. Bez koyato niyamashe da uspeem da napravim tazi goliyama stapka ot dalgiya pat koito ni predstoi. Patiyat koito shte ni otvede kam Tolerantnost ,Mir i Ravni vazmojnosti.

Iskam sashto da vi ovedomiya che prez tretata sedmitca na Yuli shte se provede obshto sabranie na chlenovete na MDU (Brussel) za opredeliyane na vodacha na listata i kandidat kmet na Bruksel. Edno ot imenata koeto mnogo chesto se spomenava e vashiyat dobar poznat Ahmet Cholakov ot Ribnovo koito e i predsedatel na sayuza na Balgarskite Biznesmeni i Intelektualtci v Belgiya.

Offline Hadj

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 585
Re: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz
« Reply #23 on: June 19, 2012, 10:23 »
 ИНШАЛАХ УСПЕШЕН СТАРТ!

Offline pemben

  • pemben
  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 54
  • Gender: Female
  • kasmet
Re: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz
« Reply #24 on: June 22, 2012, 09:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Offline YUZEIROV

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 85
Re: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz
« Reply #25 on: June 22, 2012, 11:31 »
Zdr. pemben

Vapreki che nesam zapoznat sas obvinenieto vednaga  podpisah
deklaratciyata zashtoto sam na 100 % ubeden che e izfabrikuvana.
Tochno sreshtu tozi vid na diskriminatciya shte se bori i MDU.

Predlagam vi chast ot programata na MDU kadeto sme zasegnali tochno tova


Целта на партията е да работи върху проблемите, свързани с европейските мюсюлмани, например дискриминацията, безработицата, бедността, престъпността и религиозните интереси. Партията ще въведе промени, които ще дадат равни шансове за всички.

По принцип нашите младежи обикновено биват отхвърляни, въпреки че са получили равностойно образование, като в повечето случаи ги оценяват по произход, раса или религия.

Високата безработица в Белгия се дължи на този вид дискриминация, в резултат на което повечето от нас изпадат в бедност и нямат перспективи за бъдещето.

Този начин на водене на политиката не предлага никакви шансове за равностоен живот. Без работа, без бъдеще или без необходимите финансови средства хората биват тласнати към престъпността. 

Ситуацията, в която се намираме в момента, не е възникнала изведнъж. Властите са работили десетки години над това положение, за да изградят негативна представа за нас като европейски мюсюлмани. По този начин властите дискриминират нашата религия и културни ценности, в резултат на което сме възприемани като врагове.

Всеки вярващ знае, че религията заема важно място във възпитанието на нашето общество. Ние, като мюсюлмани, винаги сме изповядвали Исляма като религия, която ни учи да бъдем толерантни към всички останали религии. Вече 14 века поздравяваме света със „Селям Алейкум”, което означава „Мир вам”.

На мира, който мюсюлманите предлагат, се отвръща със сила. Например нападението от 11.09.2001 г. в Ню Йорк е било планувано и извършено от няколко души, но това даде повод за начало на световна война срещу Исляма.

Ние сме свидетели на насилието, което се извършва в много страни, например в Афганистан и Ирак, където бяха убити милиони невинни хора. Тези ужасни събития имаха за цел да защитят човешките права и демокрацията.

Подобен сценарий се разигра и в Либия, където Европейският съюз веднага реагира с военни действия, за да защити хуманността.

С болка в сърцето подкрепяхме нашите правителства, докато те извършваха нападения над ислямските страни. Но се питаме защо не се предприемат никакви действия срещу геноцида над палестинците, извършван от Израел.

Заедно с Вас ще успеем да разрешим съществуващите проблеми и се нуждаем от Вашата подкрепа, за да реализираме целите си.

    Мюсюлманският демократичен съюз Ви благодари за доверието.                                                                       




Offline YUZEIROV

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 85
Re: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz
« Reply #26 on: September 02, 2012, 23:05 »
<script src='You are not allowed to view links. Register or Login type='text/javascript'></script><noscript>You are not allowed to view links. Register or Login</noscript>


 Predizborniya plakat na MDU za Antwerpen. Sled 15.09 shte mojem da publikuvame i pakatite na drugite kandidati za izborite na 14.10

Offline YUZEIROV

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 85
Re: Moslim Democratische Unie-Musulman Demokratichen Sauz
« Reply #27 on: September 20, 2012, 12:44 »
Publikuvam ofitciyalnia otkaz na izbiratelnata komisiya da registrira Musulman Demokratichen Sauz (M.D.U)
za mestnite izbori na 14.10.2012.

Otkazat be ispraten s preporachano pismo i ne podleji na objalvane.

Iskam da blagodariya na vsichki sapartiitci,samishlenittci i saideitci koito dadoha vsichko ot sebesi za ideiyata na MDU.   Tozi otkaz niyama dani razkolebae i otkaje ot po natatashna borba za otstoiyavane na nashite prava.

Allah hepinizden razi olsun. Hakinizi heliyal edin.

<script src='You are not allowed to view links. Register or Login type='text/javascript'></script><noscript>You are not allowed to view links. Register or Login</noscript>

<script src='You are not allowed to view links. Register or Login type='text/javascript'></script><noscript>You are not allowed to view links. Register or Login</noscript>

<script src='You are not allowed to view links. Register or Login type='text/javascript'></script><noscript>You are not allowed to view links. Register or Login</noscript>

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42