Author Topic: Някога и сега...  (Read 17593 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline botev

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 643
    • Истинските майни!
Някога и сега...
« on: October 10, 2012, 09:18 »
 :-X

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
Re: Някога и сега...
« Reply #1 on: October 10, 2012, 10:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:-X

Такава е била Бг едно вренме преди да дойдат Османлиите и да попйлнят празнотата.Такава е и сега благодарение на неофашистката лумпенска свалоч в която се намираш и ти без да усещаш. Събуди се боте че става късно. ;)

Offline botev

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 643
    • Истинските майни!
Re: Някога и сега...
« Reply #2 on: October 10, 2012, 20:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Такава е била Бг едно вренме преди да дойдат Османлиите и да попйлнят празнотата.Такава е и сега благодарение на неофашистката лумпенска свалоч в която се намираш и ти без да усещаш. Събуди се боте че става късно. ;)
A такава ще е като приключим с вас! :D

Offline Mariana

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1078
Re: Някога и сега...
« Reply #3 on: October 10, 2012, 20:53 »

Дали не смяташ сюбиги курт за всички помаци?


Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: Някога и сега...
« Reply #4 on: October 10, 2012, 21:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A такава ще е като приключим с вас! :D

  Не знам кой с какво ще приключи,но ако Ботев в най-скоро време не научи ромски,то ще му трябва преводач в собствената му родина.

Offline botev

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 643
    • Истинските майни!
Re: Някога и сега...
« Reply #5 on: October 11, 2012, 08:39 »
От миналата година съм подал молба да стана циганин, но няма свободни места! :)
Циганче пита баща си:
- Татко, какво е демокрация?
Бащата:
- Демокрация е тогава, когато всички бели работят, а ние получаваме помощи просто ей така.
- А това не ги ли дразни?
- Дразни ги, ама това вече е расизъм.

Не е зле и вие да учите цигански, щото скоро корана май ще ви го четат на ромски! ;)

Offline Mariana

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1078
Re: Някога и сега...
« Reply #6 on: October 11, 2012, 15:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ibrahim65
Forum fan

 
Публикации: 1886
 

Ynt: Ние сме просто - Помаци!
« Отговор #923 -: Ноември 26, 2011, 22:09 »
Цитат
Здр-те приятели гледам че някой хора като  omega2 и подобните се интенересуват от автобиографията ми ТА реших да ви се представя че да не изгори някой друк вместо мен. Научих че вместо за мен в родното ми село ДС са разпитвали за погрешни хора за това сметнах за нужно да ви се представя.

Казвам се Ибрахим Кърпачев син на  Ибрахим Кърпачев род. съм в с. Лъжница общ Гоце Делчев окрък Благоевградски.
Образуванйе основно завършено в с.Лъжница женен за Сафа имам две деца син и дъщеря и четири внуци.
Синът ми също Ибрахим живее в София женен за Българка дъщеря ми Фериде живее в грд Визе ,Vize,Турция женена за Турчин.
Аз от началото на демокрацията се мотаех по София ту в СДС-то ту в......кадето ми падне но не успях да направя кариера.
Като ми бяха затворени всички врати реших да се преселя в Турция при семеиството ми който от доста време бяха там.

Да АЗ Ибрахим синът на Ибрахим сто процентовият ПОМАК испълнил душата си с любов сърцето си с гордос втренчил се в бъдещето си...

Та каде бяхме спряли да продължим ТА вместо НЯКОЙ хора да се представят ДА СИ свалят МАСКИТЕ обичат да се правят на интересни.
Но това си е лична тяхна РАБОТА кой с какво съм засегнал незнам но не съм се старал да се харесам на НИКОЙ шукер на Аллах на който дава дава и със мен е доста ЩЕДАР на места си мисля че само с една ДУВА не е достатъчно да му се отблагодаря но и на това ще му дойде времето.

А щях да забравя това ми са братовите внучи You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login
   Н е му  отвличай вниманието  да твори  ако искаш  да го  намериш в кафето на  парламента е  след    16  часа  по неговите  думи.


Какво да кажа...

За мен не е важно да знам цялото семейство на един човек, деца, жена, родители и пр. кой точно как се казва.
Нито ми е работа, нито имам такова любопитство.

Признавам, че има някакво разминаване на имена и пр. в това отношение.

Може би по-важното е човек все пак като тръгне да се "разкрива" един вид, да не си играе и тогава като дете.

Защото някой може да запомни какво точно е написал за себе си някой друг преди време.

Въображението и играта са полезни по-скоро във фикцията на литературната измислица.




Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Re: Някога и сега...
« Reply #7 on: October 11, 2012, 17:11 »
Това е добре за тази вечер дано да ви хареса.

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
Re: Някога и сега...
« Reply #8 on: October 12, 2012, 14:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Това е добре за тази вечер дано да ви хареса.

You are not allowed to view links. Register or Login

Иво Беров ви е разказал истинската история, но гледам че сте се сконфузили нещо, или пък сте си глътнали езиците. Ми нали и аз тук с месеци ви обяснявам същото. Че Иван Шишман е бил рамо до рамо, кон до коня мила мила мойo майно лё с братушките си Османлии. Говорели са си на един и същ език, станали са си и роднини. А синът му приел Ислама и загинал в бой с въстанници които се надигнали против султана. Четете и си научете истинската история. Докога ще ви манипулират червените фашисти и техните протежета. Съвземете се най-после. Боте, онегавоне, четете бе, иначе ще си останете лумпенски чешити и нищо друго. Поздрави!!!

Offline Rasate

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2173
  • Gender: Male
  • Българите носят произходът си- в своето име.
Re: Някога и сега...
« Reply #9 on: October 12, 2012, 16:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Иво Беров ви е разказал истинската история, но гледам че сте се сконфузили нещо, или пък сте си глътнали езиците. Ми нали и аз тук с месеци ви обяснявам същото. Че Иван Шишман е бил рамо до рамо, кон до коня мила мила мойo майно лё с братушките си Османлии. Говорели са си на един и същ език, станали са си и роднини. А синът му приел Ислама и загинал в бой с въстанници които се надигнали против султана. Четете и си научете истинската история. Докога ще ви манипулират червените фашисти и техните протежета. Съвземете се най-после. Боте, онегавоне, четете бе, иначе ще си останете лумпенски чешити и нищо друго. Поздрави!!!

На кой османо-турският ли?! ;D ;D ;D ;D

Само ,че този език е ирански диалект,бре джанам.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Иван Шишман си е плямпал на български,то българи в Анадола колкото щеш-там в Тавъра,който се е наричал Булгарда-българи та до Коня(малко българско име,нали ;D
)

В Анатолия населението е били-арменец-българин,арменец-българин  ;D  ,тук там някой сириец говорещ на асирийски или пък погърчен анатолиец плямпаш на койне.Имало е малко от тези с дръпнатите очи- тюрките узи смесили се с де що има в Кавказ-та добили европски вид  ;D ,то и затова  Куция добре напердашва светкавицата там,та чак онзи му е става подложка за качване на коня.А и езикът на който са се плюли един друг преди това е онзи фарси,който си е бил официоз за тази част на света по това време.

Помисли малко Джанам с какъв произход е името Ангора - ще ти подскажа- с индоевропейски-означава пред планината-подобно на нашето Загора-което е зад планината.

Поздрави

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
Re: Някога и сега...
« Reply #10 on: October 12, 2012, 17:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
На кой османо-турският ли?! ;D ;D ;D ;D

Само ,че този език е ирански диалект,бре джанам.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Иван Шишман си е плямпал на български,то българи в Анадола колкото щеш-там в Тавъра,който се е наричал Булгарда-българи та до Коня(малко българско име,нали ;D

Нищо не си казал по статията на Беров и си се хванал за сламка като спориш за езика с който са общували Шишман и Османлиите. Предполагам че и ти си изпаднал в шок след като и Беров е подтвърдил моята теза, че Булгарите са се били в Косово срещу християнските уединени сили, рамо до рамо с Османлиите. Та и сестра си дал после на Хан Мурат за да станат кръвни роднини. ;) :D
Беров ви е разказал играта. Четете и препрочитайте та белким вденете нещо за истинската ви история.   ;) :-*

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Re: Някога и сега...
« Reply #11 on: October 12, 2012, 21:16 »
Специялно за  beta
ще му въстъновя спомените а не само и на него.


Ти за мен

Ако можеш,
да си това което си.
да вярваш в себе си,
дори и когато си сам.

Ако можеш,
да помагаш на истината,
дори и да не е твоята,
дори и да е срещу тебе.

Тогава ще си мой, приятел,
път на пътят ми, перо в ръката ми,
бих се опълчил тогава на щял свят,
аз имам приятел на приятелите ми.

Ибрахим Бялев

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Re: Някога и сега...
« Reply #12 on: October 12, 2012, 21:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Бета, не изключвам и ти да имаш литературни заложби.


Еее на това и аз бих се радвал но освен да пише чужди биографий за друго нищо не го бива,
а може би се нуждае от малко внимание че семейството му е .............

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Re: Някога и сега...
« Reply #13 on: October 12, 2012, 22:51 »
                                                                                                                                                                                       
От Ибрахим за ....

Теб и тях обичам,
бе джанъм.
Живях и умирам за вас,
бе джанъм.

Вече съм към края,
бе джанъм.
Дори и да пея ще е тъжно,
бе джанъм.

Погледни в спомените,
бе джанъм.
Ще видиш само обич,
бе джанъм.

Offline Mariana

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1078
Re: Някога и сега...
« Reply #14 on: October 13, 2012, 14:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Еее на това и аз бих се радвал но освен да пише чужди биографий за друго нищо не го бива,
а може би се нуждае от малко внимание че семейството му е .............


Биографията, дето Бета беше цитирал, не беше ли цитат от нещо, което си написал преди време самият ти?


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42