Author Topic: От един коментар от vesti.bg  (Read 6217 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Тоска

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 2347
  • Gender: Male
  • % 100 + POMAK
От един коментар от vesti.bg
« on: December 03, 2012, 22:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login


28.11.2012 13:28

чичо Митко

България

 Преди пет години реших със семейството да отидем на екскурзия из България.Навсякъде където преобладаваше българско население нямахме проблеми,хората бяха гостоприемни, сърдечни, любезни.
 Решихме да минем през Родопите - едно от най-красивите Български земи. Там за съжаление повечето села са населени с помохамеданчени българи, забравили своя корен и възприемащи се като..турци. Та тия така наречени "български турци(?!?) са любезни докато не ги заговориш и не разберат, че си "неверник", тоест немюсюлманин(без значение дали си атеист, или християнин, или някаква друга религия изповядваш) Тогава изведнъж стават агресивни, груби, правят се че не разбират какво им говориш, при все че много добре разбират български език и що годе поносимо умеят да го говорят, отказват да те обслужат в магазина, на детето дори вода не пожелаха да продадат в хоремага. Та такива са ми личните впечатления от турчеещите се българи-мюсюлмани. Като едни фанатизирани нетолерантни същества, с промит от терористичната им религия мозъци, загубили всичко човешко в себе си, готови само при едно мръдване на пръста на имама(или ходжата, не знам там как точно се казват) да се опашат с експлозиви и да се самовзривяват.Или да залагат бомби във вагони с майки и деца! Или да режат глави на немюсюлмани....защото така им повелявал станинският бог - аллаха!!!

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
Ynt: От един коментар от vesti.bg
« Reply #1 on: December 03, 2012, 22:39 »
По всичко личи че си зъл каурин от класа, а такива чешити не ги обичат по Родопите. Представям си как им си се перчил като петел на бунище и си кукуригал безвременно. А такива петли ги колят рано. Имал си голям късмет че не са те заклали и изпекли на чеверме.

Offline Marlboro

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1355
Re: От един коментар от vesti.bg
« Reply #2 on: December 04, 2012, 01:24 »
Quote
Имал си голям късмет че не са те заклали и изпекли на чеверме.


  haidytina Митко , nqma da stapi nikoga poveche v Rodopite 

Offline Suleyman.45

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 357
Re: От един коментар от vesti.bg
« Reply #3 on: December 04, 2012, 07:25 »
Otnovo edni i sushti propagadni tupi materiali,oshte edno potvarjdenie che shifroziniyata i tupiya bulgarski natzionalizum vurvyat v kimplekt.Prodajnata bulg. jurnalistika yavno podgotvya pochvata  za neshto strashno spored men-dano gresha.

Offline Hadj

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 585
Re: От един коментар от vesti.bg
« Reply #4 on: December 04, 2012, 15:56 »
    И такъв идиот не бе ни гостувал! НА това се вика лайняна душа.Пръждосайте го заедно  с лайната му  на боклука.
 

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: От един коментар от vesti.bg
« Reply #5 on: December 04, 2012, 19:04 »
Лъже тоя,никога не е виждал помак наживо!

Offline SIVEK

  • koгато орелът е ранен полита към върха на планината
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 277
  • Gender: Male
Re: От един коментар от vesti.bg
« Reply #6 on: December 05, 2012, 02:00 »
Тоя Митко е виждал помак само на сън.
От разказите на такива измислици като на тоя
тъпанар обикновенните хора в България имат лошо мнение за
помаците, и винаги остават изненадани когато
се срещнат с помаци.Посрещат те много студено и следят всяко твое движение.
Но след като ни опознаят мнението за помаците им се променя.Виновни за това са такива като този чичо Митко и
журналята които гледат да вземат само хонорара си и не ги
интересува как разделят хората в България и каква пропаст поставят.
И ще ми говорят за демокрация и равнопоставеност вятър работа.
Докато има такива Митковци винаги на помака ще се гледа като на терорист.

Offline teo

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 481
  • ПОМАК -ЕДНО ДОСТОЙНСТВО !
Re: От един коментар от vesti.bg
« Reply #7 on: December 05, 2012, 05:01 »
Пак казвам без да се хваля.....чета вестници на пет езика....но такава пошлост,ръсене на глупости,омраза ненавист открит расизъм....не съм виждал никъде освен тук в България!Аз не съм виновен за събитията станали в историята.Такава омраза че,те отричат моето съществуване!Желаят ни болести,земетресения и тем подобно и ако стане едно природно бедствие...вместо да заговорят съболезнователно те целия ден прекарват пред компа за да изразят своята огромна радост.Не съм виждал такъв народ,никъде по света!Те мразят всичко, което им не е угодно!Ще ви дам един пример със външния министър на Русия Сергей Лавров;Човека докато беше в Истанбул падна от стълбите на един хотел и си счупи ръката!Всички турски коментари от турските вестници бяха за изразяване на съболезнования....докато българските вестници бяха пълни със цинизъм , насмешки и подигравки!Какви коментари съм виждал....че си викам бива бива ама този народ толкова ли е изкуфял?Много пъти съм помагал на българи...мои познати като им изпращам пари и то не по малко от 500 лева.....вземат ли си парите вече изобщо не те търси....а уж ги искат назаем...защото имал да лекува някакъв доброкачествен тумор....или пък не можал да плати лекарствата на детето си!4-5 семейства  български турци има около мен тук в града който пребивавам тук в Канада...помагаме си общуваме,отиваме на рожденни дни...разменяме си подаръци...и тем подобни....докато със българин много трудно се общува.Единият който зад мен ме наричаше "оня турчина"....си даде на новородения си син...името Кристофер....а можеше да е типично българско Христо!Ако те се срамуват от рода си и бягат да общуват със сънародниците си и отдраскват им новокупените им коли със гвоздей и режат гумите ...и то на четирите колелетата....така че по време на движение да си намериш смърта....никога не съм вижал.Не само на мен но и на един румънец..отдраскаха колата....Защо?Защото румъница, работи и печели пари и си купи чисто нова кола!Ама не важно че, той работи на две места и със чест храни семейството си.....важното е вродената ти вътрешна злоба...никой да няма а само ти да имаш!Ами то как става ....защото и тука гледаме някой да копа гроздето а ние само да ядем!Затова станахме известни по цял свят със кражбите от банкомати!Има ли работа за пренасяне на хероин и наркотици ....дори всеизвестни българи "олимпийци" стават мулета!Мога да ви разкажа страшно много ....но аз не мразя никого и не мога да мразя!Обичам българите защото, са ми сънародници...Не можеш постоянно един народ да подлагаш на дискриминация!Всеки ден всеки час, българина живеве със това....Гордея се със това че съм турчин!Гордея се със това че моят народ въпреки че,има много път да провърви по пътя си е един хуманен народ!Колко войни минаха само за 30-тина години.... а те приютиха десетки хиляди босненци,косовари,албанци.След Иракската война те приютиха близо 900 000 иракчани...предимно кюрди бягащи от химическите бомби!И сега  200 000 сирийци са на подслон в Турция и се хранят със пари от турския бюджет? И то вече повече от година!До сега са станали 300 000 000 турски лириТам където има нужда моят народ е там...и помага на болния, беззащитния !Гордея се че, съм потомък на един славен народ!Дали всичко това можеше да се осъществи...тук в България?Абсурд!Тука българският народ никога не може да предави съболезнования на един друг народ в беда!Всички биха скочили и роптали как техни пари отиват за чужди хора!Имаше такива няколко семейства от Ирак...даже нормална храна не можаха да им предложат!Децата на тези семейства бяха гладни!Иначе по седене по кафенета,комар,седенки и бош лаф сме първи!Сладскодумци!
Чули ли сте някой от мацинствата да са се оплаквали от нещо .....освен от явния и прииждащ се открит расизъм?Не!Малцинствата са гладни, нямат пари,бедстват защото няма работа.....докато българина се оплаква от всичко...и иска всичко на готово!Аз никога не съм виждал учители пенсионери от мацинствата ..да ровят в кофата и да търсят парченце баничка!Да ....могат да отидат на някоя работа или да копат картофи в собствената си градина и да живеят ограничено със това което бог е дал....но никога няма да ровят в кошчета!Мога да пиша цели романи характери!Един народ не можеш да определиш че е примитивен,прост, елементарен както ни наРИЧАТ ПОвЕЧЕТО БЪЛГАРИ..само по това че сме неграмотни!Качествата на един народ се определят от много признаци...трудолюбие...гостоприемство,състрадателност....културни постижения..вяра и убеждения,приятелски обноски ...и прочие и прочие!От хилядите коментари на българите за нас .....понякога виждам тук там и правдиви отношения!Ако учиш постоянно детето си на омраза към инакомислещия....пътят ни до Косовския вариант е много близък!Омразата не може да ражда хубави обноски...омразата ражда омраза!Докато почти всеки от етническите народи е на борба за парчето хляб който ще занесе на гладните си деца... българина седи в умирисания на чесън свой апартамент...и ще да погледне че , наоколо блока му е вече същинска кочина от изхвърлени  цигари и мръсотия...хвърляйки фаса си от балкона ще седне на компа да напише поредната доза омраза. 3 000 000 от българите имат блогове.....аз съм изостанал,защото все още нямам  ;D.5 000 000 имат фейсбук.....абе със една дума всестранно развити........и се смеят и се подиграват на думите на едно малко момиче от Рибнево който казва че, се страхува от света извън селото си!Те не могат да разберат че, тя не е никак "примитивна",неграмотна....а богата и живее в един приказен свят..на едни обичаи,въжделения,начин на живот!Защото има дълбоки корени....затова са и красиви помашките багри и песни!Простете ме за грубия език.....но вече цели 4 години от как съм по форумите със задачата да убедя другия че не сме чак толкова "чудовищни",да убедя по "умните" че единството ни, взаимоуважението  ни помежду ни,само ще помагат на България...Общта ни Родина!Но уви...не успях!Хайде сега на "прощаване" да му викна..на цело гърло:"Идаааааааааааааааат Турците.....идаааааааат мале!"

Бас държа ако в България има 3 000 000 блогари......то сигурен съм че 4 000 000 имат скрити в мазетата и сандъците си пурпурночервени фесофе....и всички ще скочат на улицата да пострещнат турците със хляб и сол....а някои със насрани гащи!Защото толкова им е достойството им!Който е минал от тук ...на него са се кланели...па после иди да ги разбереш...че, са най големите роби ...дори от африканците В ПОВЕЧЕ!Африканеца поне има достойнство и никога не съм чувал да казва че е наследствен потомък на роби!Моят народ може да е много "Примитивен",неграмотен по стандартите на "високата" българска технология и начетеност но никога не се е обявявал  за роби!ЗАЩОТО Е ДОСТОЕН НАРОД!На мен това ми е предостатъчно....че съм човек!

Offline Suleyman.45

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 357
Re: От един коментар от vesti.bg
« Reply #8 on: December 05, 2012, 08:15 »
Teo,yavno ste mnogo dobur chovek produljavate da pitaete dobri chustva kum vragovete ni.Beshe vreme kogato i az smytah,che te sa nashi bratya po proizhod,che mudriya vijda samo neshtata,koito go subirat,a nevejiya samo neshtata koito razdelyat.Neshtata otdavna izlezoha izpod kontrol-v redoviya bulgarin s uzchzvaneto na straha ot vlasta,kato instrument za podtiskane izchezna i litzimerieto.Te nikoga ne sa bili dobri i kulturni te byha samo litzimerni.Sega vsichkata zloba,vsichkata im nenavist kum musulmanite v B-ya stigna do paranoya i shizofriniya.Spomenaval sum go i drug put polojenieto na musulmanite v B-ya e kato polojenieto na evreite natz.Germaniya Az ne delya musulmanite vB-ya na Turki i Pomaki te vragovete ni iskat da sme razdeleni za da ni unishtojat po lesnno kato prez vuzroditelniya protzes.Izglejda,che uspyavat da go pravyat.Lichno az bulgarite sushto ne sum gi namrazil,no  na fona  na samodovolnata prostashtina koyato e obzela edna ogromna chast ot tyah zapochnah da gi preziram.

Offline seidol

  • Member
  • **
  • Posts: 19
Re: От един коментар от vesti.bg
« Reply #9 on: December 07, 2012, 21:50 »
Този коментар от vesti.bg, звучи като компилация, направена от зъл потомък на комунист, слабо-интересуващ се от политика и текущи събития, мернал 2-3 изречения съвсем случайно в някоя емисия на новините по скат или канал 3. Не е лъжа че има представители на нашето малцинство със силно изразено турско самосъзнание, което не е никак хубаво, но такива преувеличения са просто смехотворни. Не мога да повярвам че има такива самозаблудени същества със силно изразено чувство на "патриотизъм", не съзряващи случващото се на 5 метра от полезрението им, което е силно съкратено, поради невежеството им.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42