Author Topic: Zlatogradski dialekt  (Read 22036 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

emin4eto

  • Guest
Re: Zlatogradski dialekt
« Reply #15 on: July 24, 2009, 10:19 »
lichno az vinagi sym vi imal za mnogo blizyk narod ...narod s koito si prili4ame v kaji rechi vsqko otno6enie....a nqkoi vi mrazqt uj...tva sa samozabravili se pomaci ....
a dali se qdosvat kato im kaji6 4e sa pomaci .... ima gi vsqkakvi ....za nqkoi e mnogo obidno -ravnosilno na obida ... no ima i takiva koito 6te ti kajat "da pomak sym i kakvo ot tova.."

RIBNOVO prav si ... az ne sym se izrazil kakto trqbva...no misylta mi e takava che ne mogat da izbqgat ot korenite si ,ako 6te6  ot rodnini ...minalo i taka natatyk.Pri novopokrystenite se nabliudava nqkakva si omraza kym vsi4ko kym koeto do skoro sa prinadlejali i edva li ne razgrani4avane ot blizkite si pomaci....nooo vypros na izbor...koi kakto go razbira

Ata

  • Guest
Re: Zlatogradski dialekt
« Reply #16 on: July 24, 2009, 10:24 »
mi pa Verno
TOKAT`LI BI DELIKANLI AGBIMIZIN SOYLEDIGI GIBI :
YA OLDUGUN GIBI GORUN , YADA GORUNDUGUN GIBI OL - Mevlana

Offline saleika

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 455
  • Gender: Female
Re: Zlatogradski dialekt
« Reply #17 on: July 24, 2009, 11:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
mi pa Verno
TOKAT`LI BI DELIKANLI AGBIMIZIN SOYLEDIGI GIBI :
YA OLDUGUN GIBI GORUN , YADA GORUNDUGUN GIBI OL - Mevlana

Haylaz,Haylaz iztormozi me s  tvoq Bulgarskiİ Turski.Purvo reshi problema sus sebe si ot kude si-ot Rodopite ili ot Istanbul si .I reshi na koi ezik da pishesh ,4e i po dvata si mnoog zle.Pone ediniq iskash da go pishesh ama mai-nqmash turska klaviatura.Dai si adresa da ti pratq edan da pishesh pravilno.

Ata

  • Guest
Re: Zlatogradski dialekt
« Reply #18 on: July 24, 2009, 14:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Haylaz,Haylaz iztormozi me s  tvoq Bulgarskiİ Turski.Purvo reshi problema sus sebe si ot kude si-ot Rodopite ili ot Istanbul si .I reshi na koi ezik da pishesh ,4e i po dvata si mnoog zle.Pone ediniq iskash da go pishesh ama mai-nqmash turska klaviatura.Dai si adresa da ti pratq edan da pishesh pravilno.
emi arkadash kakto i da e obache vajnoto e ti me razbirash nali ? arbirash 99% ot tova koeto pisha ?
i kat nezam Bylgarsiqkakto trqbva ( ne che mi puka za Bgr ezika ) nemoga da pisha ?
Ok kakto 90% ot horaa koito sa v saita i az govorq dialektno ! Celta e ne kak pisha a Kakvo pisha ? kapish :))  a zatova ne e redno sega da se pravim na interesni nali ? da si govorim normalno ... Eako iskate mojete da me kickete ama shtom ste pravili forumi za da se reshat problemi ee daite da gi reshim kakto trqbva a ne da zakachame horata nali ?

Offline saleika

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 455
  • Gender: Female
Re: Zlatogradski dialekt
« Reply #19 on: July 24, 2009, 17:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
emi arkadash kakto i da e obache vajnoto e ti me razbirash nali ? arbirash 99% ot tova koeto pisha ?
i kat nezam Bylgarsiqkakto trqbva ( ne che mi puka za Bgr ezika ) nemoga da pisha ?
Ok kakto 90% ot horaa koito sa v saita i az govorq dialektno ! Celta e ne kak pisha a Kakvo pisha ? kapish :))  a zatova ne e redno sega da se pravim na interesni nali ? da si govorim normalno ... Eako iskate mojete da me kickete ama shtom ste pravili forumi za da se reshat problemi ee daite da gi reshim kakto trqbva a ne da zakachame horata nali ?

Offffffffff arkadash ti si napravil vsi4ko kasha,vajnoto e 4e ti sam si razbira6 kakvo pishesh
Nie s 4 ochi 4akahme ti da doidesh i da ni reshish problemite  che bez teb nemojahme da si reshim
A ne zebravqi dasi kajesh ot kade beshe che as ve4e samata shte zabravq

Ata

  • Guest
Re: Zlatogradski dialekt
« Reply #20 on: July 24, 2009, 19:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Offffffffff arkadash ti si napravil vsi4ko kasha,vajnoto e 4e ti sam si razbira6 kakvo pishesh
Nie s 4 ochi 4akahme ti da doidesh i da ni reshish problemite  che bez teb nemojahme da si reshim
A ne zebravqi dasi kajesh ot kade beshe che as ve4e samata shte zabravq
aha ti si devushka :)
hehe qsno ... mi karai nqma znacheni .. Anloorsun dimi beni :) ? e ot tova mojesh da razberesh ot de sym ... ne e mnogo trudno  davam ti joker " ORFEI " :))
a prosto malko sym nahalen ishte ne yapalim kanimda var , kendmi kaybediyorum konushurken, gozlerim karariyor :).. :P

Offline saleika

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 455
  • Gender: Female
Re: Zlatogradski dialekt
« Reply #21 on: July 24, 2009, 19:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
aha ti si devushka :)
hehe qsno ... mi karai nqma znacheni .. Anloorsun dimi beni :) ? e ot tova mojesh da razberesh ot de sym ... ne e mnogo trudno  davam ti joker " ORFEI " :))
a prosto malko sym nahalen ishte ne yapalim kanimda var , kendmi kaybediyorum konushurken, gozlerim karariyor :).. :P


Aha devushka  ;)
Senin kanın pis ben ne yapayım
Eminim kanı bozuk olanlara neler oluyo biliyosundur   :D

Ata

  • Guest
Re: Zlatogradski dialekt
« Reply #22 on: July 24, 2009, 20:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Aha devushka  ;)
Senin kanın pis ben ne yapayım
Eminim kanı bozuk olanlara neler oluyo biliyosundur   :D

eee batirdina butun peyjashi :(  ganim pismish haberin yok benim nerden geldigim ama hadi kam , kizlari kirmayalim gene :) shtom ule diyorsun ule olsun ... ama Terte`miz turkuz gulum .. made in turkey .. zaten bizim tarafta turkten bashk bishey yok .. 5 taraf turk :)

Offline saleika

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 455
  • Gender: Female
Re: Zlatogradski dialekt
« Reply #23 on: July 24, 2009, 22:43 »
Türkçe yazarsan yaz dalga geçme.Kendini iki kuruşluk adam yapma  ;)  

Offline Демир Чобанов

  • Member
  • **
  • Posts: 21
Re: Zlatogradski dialekt
« Reply #24 on: October 01, 2009, 21:13 »
Отворих темата за родните ми златоградски диалекти и чета някакви мнения на турски език. Нали не са това диалектите :)

Offline bggrazdanin

  • Member
  • **
  • Posts: 20
Re: Zlatogradski dialekt
« Reply #25 on: October 01, 2009, 21:40 »
Не, това са наченките на помашкия език

Offline Демир Чобанов

  • Member
  • **
  • Posts: 21
Re: Zlatogradski dialekt
« Reply #26 on: October 01, 2009, 21:43 »
Наченките ? Какво имаш предвид ?

Offline daczo

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 524
Re: Zlatogradski dialekt
« Reply #27 on: October 02, 2009, 12:28 »
Демир Чобанов ,triabva da se uchish na noviia,mechtan dialekt.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42