Author Topic: Стари снимки - Деридере  (Read 18192 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Ynt: Стари снимки - Деридере
« Reply #15 on: December 30, 2009, 08:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
какви стари джамии какви пет лява булнувате.Първата снимка на пазарската джамия е от 1950г. а другата от 1972г. Така наречената "писана джамия " имаще вътре един зелен и един черен надпис на арабски , и тук там сини цветчета. "паметник на кОлтурата" построен 1930-1936г. И всеки златогратчанин посетил другата страна на границата благославя аллах ,че границата не е минала по на север

Тази снимка е от Балканската война. "Родолюбците" от историческия музей са пропуснали да я унищожат:


Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
Ynt: Стари снимки - Деридере
« Reply #16 on: December 30, 2009, 09:05 »
babait, хайде малко по леко да я караш от Златоград! Регистрирахте се днес и ръсите акъл наоколо,като гледам май-ви се налага да си починете за месец покрай празниците.Сайта НЕ е място за избиване на лични комплекси.. ОК!

Offline babait

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 4
Ynt: Стари снимки - Деридере
« Reply #17 on: December 30, 2009, 21:34 »
Точно тази снимка не е от Златоград. Ако някой ми докаже къде се намира този баир в Златоград още утре почвам да се кланям по 5 пъти на ден. Значи когато някой побликува явна дезинформация ,която устройва администраторите -може , а за реакция не може. Типично за сйт спропагандна насоченост. От хора, които са зомбирани от 4 годишни друго не може и да се очаква

Offline muti6

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 927
Ynt: Стари снимки - Деридере
« Reply #18 on: December 30, 2009, 22:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Всеки да се самоопределя както иска. Аз никога не съм твърдял, че българите са били роби в империята. Били са мачкани, тормозени, малтретирани, но не са били роби. Не прави мои заключения без да съм те помолил. Знам стремежът ти да си жертва.

Та кой народ няма митологизирани и измислени герои? Прост въпрос по начало без капани и скрити мисли. Кой?

И още един въпрос. Ако пуснем тема за Мечо Пух и там ли ще намериш къде да вклиниш размислите си за лошите християни и жертвите мюсюлмани в България. Пасивната агресия също е агресия. Метка.

Твоите постове често са в стил "Кой не скача е червен!" :D

Спирам до тук защото се отдалечихме от темата за снимките. Мустафа прави хубави снимки, но няма да му го казвам, защото и него го гонят все врагове.
Eдна мисъл на един професор, която ми допадна,а вие направете сами аналогия на думите му:
Не може да се вменява вина на цял един народ. Аз не съм правил Възродителния процес, нито съм ръководил партията - държава. Затова не се признавам за виновен", каза проф. Георги Марков, историк

Колкото за това дали са били роби, може би си прав,но от къде е наследена робската психика, не мога да си отговоря?И все пак, всеки трябва да си получи заслуженото.

Shumarov

  • Guest
Ynt: Стари снимки - Деридере
« Reply #19 on: December 30, 2009, 22:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Точно тази снимка не е от Златоград. Ако някой ми докаже къде се намира този баир в Златоград още утре почвам да се кланям по 5 пъти на ден. Значи когато някой побликува явна дезинформация ,която устройва администраторите -може , а за реакция не може. Типично за сйт спропагандна насоченост. От хора, които са зомбирани от 4 годишни друго не може и да се очаква

Не знам как за 2 дни успя да разбереш пропагандната насоченост на сайта, или пък зомбирането на хората в този сайт, бабаитино, но не е бабаитско да се криеш, като подлец зад ника си и да обиждаш.Даже ми се струва, че ти си зомбирания от прекалено промиване на мозъка с гледане на сериали, класации, сървайвъри, бродери, и тем подобни помии.Ако пък показването на въпросния баир ще те накара да се кланяш, по-добре Мустафа да не намери за необходимо да ти го доказва, защото не мисля,че индивиди, като тебе биха били гордост за някое вероизповедание!Стой си игнорант и не обиждай вярващите!

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Ynt: Стари снимки - Деридере
« Reply #20 on: December 31, 2009, 00:32 »
Не съм от Златоград и дори не съм ходил там. Нямам никакво намерение да доказвам кой е баира зад джамията. Това, което исках да покажа е гнусната политика на унищожаване на всичко, свидетелствуващо за наличието на ислям в този град. Джамиите са взривени по време на възродителния процес. Това е факт. За да омаловажат действията си, възрожденците съчиняват историята, че въпросните джамии са построени със средства от Турция след освобождението на града. Бабаит твърди, че джамиите са построени през 30-те, като "клонинги на един и същ проект". Кой би повярвал на подобна исмислица, лишена от всякаква логика. Османската империя е владеела града в продължение на столетия и не е построила нито една джамия, и чак след освобождението след Балканската война с "черни пари от Турция" се построяват не една, а няколко джамии?!

Но истинският успех на възродителите не е в събарянето на храмовете, а в промиването на мозъците на част от мюсюлманските наследници в този град. Дори и днес тук в сайта се демонстрира фанатичен стремеж към отхвърляне на културно-историческото минало на Златоград от участника "бабаит".  

Offline fari

  • Member
  • **
  • Posts: 10
  • Gender: Female
  • БЪДИ ЧОВЕК, А НЕ "човече" - ГОРИ НО НИКОГА НЕ ТЛЕЙ
Re: Стари снимки - Деридере
« Reply #21 on: April 23, 2010, 10:45 »
Здравей Мустафа, БРАВО та ти си цяла инциклопедия, възхищавам се на твоите исторически познания..! Полволявам си да ти пиша това защото сме съселяни. Поздрави  Фатме

Offline yusu

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 602
  • Gender: Male
Re: Стари снимки - Деридере
« Reply #22 on: April 23, 2010, 12:22 »
    Fari, Мустафа няма да ти отговори в този сайт бъди сигурна, като го срещнеш го попитай защо. Атова ,че е енциклопедия е факт неоспорим и не само ти му се възхищаваш , но в този форум го загубихме за сметка на няколко човека които влизат тук само да дразнят и провокират. Наистина жалко!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42