Author Topic: Клането в Жижево - Да не се забравя.  (Read 69155 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline neru

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 56
Re: Клането в Жижево - Да не се забравя.
« Reply #105 on: October 25, 2012, 20:55 »
Това е ваш коментар за нашият сайт извинявам се оама няма да пробиеш ТУК.
---------
-Не знам какво ти се върти из главата,но нямам намерение  да пробивам каквото и да е нито където и да е.
Tи,освен,че пак лъжеш,се опитваш и да интриганстваш!Никъде в дадения от теб текст няма коментар за"ТУК".
---------------
Жоро Митрата Боцман този Ибрям май е оня олигофрен гошето от "гаврата " хахаха тези тъпунгери са се клонирали като фцата доли хахаха баси и миердата!
----------------------------------
-Да ти превеждам ли или отбираш българска реч?
---------------------------------------------------
Ispqr Ispor Ибрямът не е гошето!гошето е недостижим!
----------------------------------------------
-В случая става въпрос за един Ибрям,който такива простотии изписа,че там народа се чудеше аджеба, дали въпросното гоши не се е регнало с мюслимско име.Също много просто момче, а бе като Ибряма!
--------------------------------------
 Жоро Митрата*беш ли ги вече, те станаха една камара маймуни и тъпунгери ! Вече не ми е интересно ...хаха
------------------------------
-И на мен не си ми интересен Беяз,но гледам,че продължаваш с лъжите и се опитваш да интриганстваш
Това е!

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Re: Клането в Жижево - Да не се забравя.
« Reply #106 on: October 25, 2012, 22:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Не господине тук си на моя територия и хем аз ВИИИ зададох вече сто пъти въпроса.
Как са фамилните имена на
 - 1 Кирил и Методи
 - 2 Апостол Павел
А Беее историко във вашата група ми обещахте че ще ми отговорите,
ако кажа от коя фамилия е нашият Азр. Мохамед с.в.с. и аз ви отговорих че е от  рода Курейши.
Но след това вместо да ми отговорите ме махнахте от там ако ви стиска ме пребавете пак.
Не аз вече се отказвам да се занимавам с ,,историци,, от долна класа.
Но тук е демокрация наслаждавай се на свобода плюй колкото си искаш.

Ако не бяхме НИЕ нямаше да видите и демокрация-та бе пупунгер.


You are not allowed to view links. Register or Login

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Re: Клането в Жижево - Да не се забравя.
« Reply #107 on: October 25, 2012, 23:14 »
Всички са били тук защо ли за да дават акъл ли или да търсят,
може би второто защото коментарите това показват.



Aureliano Aureliani Жоро, и мен са ме беннали без да знам! хахаха Сега един френд ме пита що са ме баннали! хахахаха

Aureliano Aureliani Иначе дреме ми на ку*а, че са ме баннали! Писна ми от тъпунгери татаристи! :))))

оро Митрата Това са гноми и безродници!Те са ничий имат само на тиквите си будьоновки заковани с пирони! Абе кво да ти кажа трябва от начало да почваме ,щото тея олигофрени не се развиват тъпанджонсове са отсекъде!

Aureliano Aureliani За съжаление си прав, Жоро! :( Явно с теб имаме общо мнение по някои теми! :)

Жоро Митрата Да ,всичко е под контрола на официала(организации) ,които са пълни с родоотстъпници и чужди възпитаници.

Жоро Митрата Че откога мангалите почнаха да разбират на къпане,ако пророка им не беше казал да си мият задниците те и досега нямаше да го знаят!Булгарските язици не са интересни,също така и протобулгарските ...Родопите са били винаги българска територия!

Жоро Митрата Продажно племе и неблагодарно!

Жоро Митрата Създаването на етносТ "пумак" с помощ от турската държава и пумашки мисионери е обречена кауза.Ако днес политиците ни са продажни комунета утре ще дойдат българи и няма да ви се отвори парашута да откъснете жива плът от Майка България!

Ето го и бозмана
Borislav Georguiev Borisov Така е станало, сигурно си плащал - няма начин, но не си се съзползвал от труда си. И сега сте предполагам на нулево културно ниво, който и шебек да дойде с чалма откъдето и да е - когато ми покаже книга и зейвате от учудване. Май повечето сте така -аз цъфнах в онзи сайт - помак.еу. Можеш там да ме намериш :)

Borislav Georguiev Borisov Не бе, аз съм bozman.
orislav Georguiev Borisov Чакам ви в "помак.еу". Съберете се повечко да не губя време :)
Borislav Georguiev Borisov Сега с един Сюлейман на 67 години се занимавам.

Offline MUSALA

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 95
Re: Клането в Жижево - Да не се забравя.
« Reply #108 on: October 25, 2012, 23:55 »
Искам да поздравя ibrahim65 за свършената работа, на някой хора им паднаха маските, вместо да се застрамят те продължават с пълна пара, и то тук в този помашки сайт.
Господа застрамете се какви са тези епитети, каква е тази злоба към нас помаците, после очаквате разбиране или толерантност, най добре отидете си там от кадето сте дошли.
Браво Ибрахиме и не забравяй че не си сам, и продължавай в същият дух, гордея се с теб и със поезията ти, искам лично да те поздравя с Курбан Байрама. Жив и здрав.

Offline bozman

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 52
Re: Клането в Жижево - Да не се забравя.
« Reply #109 on: October 26, 2012, 01:32 »

Господа застрамете се какви са тези епитети, каква е тази злоба към нас помаците, после очаквате разбиране или толерантност, най добре отидете си там от кадето сте дошли.
--- Лично аз дойдох тук с някаква надежда да обясня нещо. Това обаче е невъзможно за бъде поето-прието с образованието което притежава Ибрахим и другите от неговият нивел на обучение. Може ли нормален човек завършил 4 класно образование да пита какви са фамилиите на Кирил и Методий ? Ами защо не питаш някой от арабските си даскали, каква е фамилията на Мохамед бе Ибрахиме? ;D. Явно са големи простаци тези молли, щом не знаят фамилията на Мохамед!
   По тази причина всеки който е без фес е нарочен за злобар и враг на помаците. При това положение драги помаци, вие сте във вражда с целият образован свят - т.е. помак се явява синоним на невежество, делегиран с израза "трако-помак". Освен да ви пожелая приятно нижене на тютюна, и Курбан Байрям, какво друго  :)

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Re: Клането в Жижево - Да не се забравя.
« Reply #110 on: October 26, 2012, 13:50 »
MUSALA, брат остави ги да лаят имаме нужда и от кучета така ще ни стягат редиците.
Доказах две неща първо какво мислят за нас второ че сме по различни от тях поне те това открито го заявиха.
Имаме страхотна история и трябва да я искараме на бял свят и това ще го сторим лично ние другите само ни плюят.

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
Re: Клането в Жижево - Да не се забравя.
« Reply #111 on: October 26, 2012, 16:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Лично аз дойдох тук с някаква надежда да обясня нещо.


Още от самото начало се държиш като слон в стъкларски магазин, а сега се оправдаваш, което е по-голямо престъпление от провинението ти.
Добре че си тук за да се види че вълкът само си мени козината. Преди да пишеш в този форум, постарай се да си се завърнат съгражданите ти които още са на гурбет по европейските ниви. Като се завръщат може да ти донесат и на теб някоя краставица за да разбереш че далеч от бащиното огнище никак не е приятно. 
 
 

Offline neru

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 56
Re: Клането в Жижево - Да не се забравя.
« Reply #112 on: October 26, 2012, 16:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Господа застрамете се какви са тези епитети, каква е тази злоба към нас помаците, после очаквате разбиране или толерантност, най добре отидете си там от кадето сте дошли.
--- Лично аз дойдох тук с някаква надежда да обясня нещо. Това обаче е невъзможно за бъде поето-прието с образованието което притежава Ибрахим и другите от неговият нивел на обучение. Може ли нормален човек завършил 4 класно образование да пита какви са фамилиите на Кирил и Методий ? Ами защо не питаш някой от арабските си даскали, каква е фамилията на Мохамед бе Ибрахиме? ;D. Явно са големи простаци тези молли, щом не знаят фамилията на Мохамед!
   По тази причина всеки който е без фес е нарочен за злобар и враг на помаците. При това положение драги помаци, вие сте във вражда с целият образован свят - т.е. помак се явява синоним на невежество, делегиран с израза "трако-помак". Освен да ви пожелая приятно нижене на тютюна, и Курбан Байрям, какво друго  :)

MUSALA и ти ли викаш браво на смотания лъжец ?
Какво те свързва с него?
Той определено не е помак!
Той е дребен измамник!
И ти ли,като малкия и дребен фантазьор?
Срам,за дежурния модератор!
Срам!

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Re: Клането в Жижево - Да не се забравя.
« Reply #113 on: October 26, 2012, 17:51 »
НА ПУК НА ДУШМАНЕ

Хей приятели и душмани,простете ми но аз съм ПОМАК
да ПОМАК,това ми прошепва сърцето и душата,ПОМАК
Оставете да се радвам,да летя,да се покажа,да ме видят
нека да летя,нека да творя,нека да ви обичам,дори и вас

Хей прятели и душмани,ако не ме видите ще плача
не само аз ще плача,и Аллах ще плаче и ще ви накаже.
Аз плача толкова силно,аз летя толкова високо,над всичко
но когато обичам,оооох когато
обичам,обичам всички ви.

Хей прятели и душмани,прошепвам тишо и смирено ПОМАК
но душата ми напира ридае,крещи и се къса,ПОМАК ПОМАК
Едно нещо искам,да съм до вас,самотата не ме прави щастлив
позволете ми да ви обичам,да съм с вас,във дженете и дженема

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: Клането в Жижево - Да не се забравя.
« Reply #114 on: October 29, 2012, 12:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
.
--- Лично аз дойдох тук с някаква надежда да обясня нещо. 


     Доста са ни обяснявали и преди тебе, Боцмане!Че сме насилствено потурчени,че трябва да си сменим имената,че сме предатели,понеже някога дедите ни са приели исляма,че ние сме виновни за турското робство,баташкото клане,петната по слънцето,за изригването на Везувий......
 Измежду нас има и грамотни хора,а помаците сме си и природно интелигентни поради тежките условия на живот през вековете.Така че изобщо не се опитвай да ни обясняваш.И понеже и така и така си дошъл вече - разгледай какво е написано в този форум през годините на неговото съществуване.Може и ти да понаучиш нещичко.

  И благодаря за поздрава!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42