Author Topic: Рафи - Жал ми е, земьо  (Read 14047 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ерол

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 172
  • Gender: Male
  • Туховища
    • Страница на с. Туховища
Рафи - Жал ми е, земьо
« on: January 16, 2010, 19:59 »
Аз и Рафи искаме да поздравим с тази песен всички туховищенци и емигранти в САЩ, Испания, Гърция и Турция. Нека си спомнят за Туховища и за България въобще  :)

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline Kaplan

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 752
  • Gender: Male
Рафи- Жал ми е земьо
« Reply #1 on: January 16, 2010, 20:28 »
Bravo!!!! Strahoten klipp!! Zavyrsheka sys Mominite (po4anski) skali  e super

Offline Ерол

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 172
  • Gender: Male
  • Туховища
    • Страница на с. Туховища
Рафи- Жал ми е земьо
« Reply #2 on: January 16, 2010, 20:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bravo!!!! Strahoten klipp!! Zavyrsheka sys Mominite (po4anski) skali  e super
Мерси!! радвам се че ви харесва! :)

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
Рафи- Жал ми е земьо
« Reply #3 on: January 16, 2010, 23:04 »
Поздравление Ерол и Рафи за видеоклипа  :).На мен ми хареса на фона природата и местности в Туховища.Живи и здрави и да очакваме нови видеоклипове,бих ти препоръчал заснет в старите къщи от едно време,или пък нещо от рода свързан с Туховищенския диалектен говор,това е само идея,...! Поздрави.

Offline Ерол

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 172
  • Gender: Male
  • Туховища
    • Страница на с. Туховища
Рафи- Жал ми е земьо
« Reply #4 on: January 16, 2010, 23:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Поздравление Ерол и Рафи за видеоклипа  :).На мен ми хареса на фона природата и местности в Туховища.Живи и здрави и да очакваме нови видеоклипове,бих ти препоръчал заснет в старите къщи от едно време,или пък нещо от рода свързан с Туховищенския диалектен говор,това е само идея,...! Поздрави.
Благодаря ти Nazmi, радвам се че ти хареса клипа.

Искахме да снимаме клип в някоя стара къщичка но нямахме възможността :(
и аз имах много мерак на някое такова място да снимаме.

Offline Seiko

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Рафи- Жал ми е земьо
« Reply #5 on: January 16, 2010, 23:52 »
Браво Ерол имаш талант да режисираш клипове, това е една много хубава и доходна професия. Имаш моите и на моето семейство  овации !

Offline yusu

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 602
  • Gender: Male
Рафи- Жал ми е земьо
« Reply #6 on: January 17, 2010, 20:02 »
   Ероле ,ако може за следващия клип да облечеш момичето в една истинска помашка носия да я видим как ще изглежда ще бъде много добре. И освен това запиши собствения и глас за да проличи таланта и
Иначе в изработката на клипове си наистина добър.... Поздравления!

Offline Ерол

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 172
  • Gender: Male
  • Туховища
    • Страница на с. Туховища
Рафи- Жал ми е земьо
« Reply #7 on: January 17, 2010, 20:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
  Ероле ,ако може за следващия клип да облечеш момичето в една истинска помашка носия да я видим как ще изглежда ще бъде много добре. И освен това запиши собствения и глас за да проличи таланта и
Иначе в изработката на клипове си наистина добър.... Поздравления!
Ами нямахме помашки носии на разположение за това ползвахме тази, както на останалите ни клипове.Но не мисля че тук има много значение носията. Дрехите не правят човека, човека е такъв какъвто се чувства.  На клиповете ни не искаме хората да гледат как сме облечени, а да забелязват природата :)
А до колкото за гласовете, мислихме по въпроса но все още ни е рано да се опитваме да пеем ние самите, за това предпочитаме кавърите.

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Рафи- Жал ми е земьо
« Reply #8 on: January 17, 2010, 20:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Дрехите не правят човека, човека е такъв какъвто се чувства.  

Когато говорим за автентичен фолклор именно дрехите показват какво чувства човека. Но ако си акцентирал върху природата, облеклото наистина няма никакво значение.

Offline Kaplan

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 752
  • Gender: Male
Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #9 on: January 17, 2010, 21:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ами нямахме помашки носии на разположение...

Трябваше да се поразровите в гардероба на бабите ви, 10000000000%, че щтяхте да намерите, но все пак е вярно, че облеклото няма значение, още веднъж поздравления за хубавия клип!

Offline dim56

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 558
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #10 on: January 17, 2010, 23:24 »
Абе, хора, чувате ли се какво говорите  ??? Наистина ставате смешни с претенциите си. Ми задължете тогава Ивана, по чиято песен е клипа, да я пее само в "автентична помашка носия" ;D Наистина вече започвате да задминавате македонците...
Браво на Ерол, клипът е страхотен!

Offline Hat

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1059
  • Gender: Male
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #11 on: January 18, 2010, 09:08 »
Клипа че е страхотен страхотен, ако обаче беше наблегнато повече на помашкото билото дрехи, било обкражение от хора щеше да е още по супер.За мен това не са претенции а споделяне на мнение с единомислещи,за да може следващият клип да е безупречен и вдьхващ самочуствие и гордост на сьбратята ни.

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #12 on: January 18, 2010, 09:11 »
Ероле не слушай мърморковците. Тази песен първо, че не е помашка и второ не е народна. Така че не виждам защо трябва да е изпълнителката в автентична носия. В песента се пее за земята, а не за хората- направен е супер според текста- показана е прекрасната природа. Така че Ероле, давай напред, клипа е супер!!!

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #13 on: January 18, 2010, 09:26 »
... и не е в раздела "Помаци", нито пък в "Култура". Това си е просто едно клипче за развлечение.

Offline yusu

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 602
  • Gender: Male
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #14 on: January 18, 2010, 14:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ероле не слушай мърморковците. Тази песен първо, че не е помашка и второ не е народна. Така че не виждам защо трябва да е изпълнителката в автентична носия.

    Нямах предвид точно  за тази песен момичето да бъде облечено в автентична носия, ако четеш по внимателно ще разбереш ,че става въпрос за бъдещи клипове на Ерол.
   И няма нищо лошо в това да чуем собствения глас на изпълнителката,сигурно е много талантлива.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42