Author Topic: Zapoznanstva- Запознанства !  (Read 157072 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline botev

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 643
    • Истинските майни!
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #240 on: March 23, 2012, 16:12 »
Bg pomak, благодарим за информацията относно ибрайма! :)

You are not allowed to view links. Register or Login
За сведения ето какво си писал по рано....

ДА ВСИЧКИ ПОМАЦИ СА БЪЛГАРИ И БЪЛГАРСКИ ГРАЖДАНИ,
И е вярно! ;)

Offline BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 239
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #241 on: March 23, 2012, 17:29 »
Пак за твой сведения аз съм питал господин проф. Палов но искам да го чуя от твоита уста
нали имаш много багаж  заради такива като теб си смени и телефоният номер човека.
Казах ти и преди карай направо, и не се прави на умряла лисица че ако почна аз ще ти се види тясно тук пак ще трябва да си сменяш името.
Да и тук си прав пуснах ти линк имам собсвеност и в Турция работата ми е международна сега съм се устремил към Дубай.
А за сайта не се пукай той е бил винаги интересен и е допринесал много за нас истинските ПОМАЦИ.
Ти продължавай да се интенересуваш от собствениците му и спонсорите му, но този път удари на камак.



Браво, браво така те харесвам. Когато чуеш за тъмното си минало, още повече ще те нахъсъм. Това не е нищо. Ще ти увелича оборотите и на мокър завой прах ще вдигаш.
Но да навлезем в настоящия момент и да намалим малко темпото, че чак в Кърджали се усеща миризмата на изгоряло.
С риск да си проваля свободното време с теб ще продължа малко и ще те оставя да боксуваш на място.
Да оставим бъзиците и да преминем към същественото.
Щом като нямаш актуалния телефонен номер на професора означава, че блафираш съфорумците и се правиш, че имаш нещо общо с него. Ще се обадя на професора и, ако той разреши ще ти го пратя, което силно се съмнявам в това. Дори и да ми разреши да ти кажа номера, после ще ме проклина. Или може да му стане интересно. Знам ли! Ха ето един жокер за провала на партията. Зад този провал стои близка на теб партия. Възможно е да е БСП или СДС, защото ти навремето и на тях си симпатизирал. Това е жекер и мисли по въпроса кой е виновен за този провал. Регистрацията на една партия не може да се провали току така от един човек.
Относно заплахата, че пак ще ми смениш името не се плаша от такива като теб. Моето име пък и на всички помаци е сменяно няколко пъти от такива възродители като теб. Ние сме се елащисали, както казват в нашия край. Но твоята закана е сериозна и такива като теб не се замислят много много току виж, че пак започнете да ни сменяте имената. Трябва да се мисли по въпроса.
Линка който ми прати се състоеше от едни кичозни ориенталски гипсови орнаменти, които дори и в Горна чобанка не ползват.
И откъде накъде един гипсаджия ще развива между народна дейност.
Относно информацията за сайта.Същата ми е предоставиха и ми обясниха цялата схема. Не ме интересува повече. Аз получих това което ме интересуваше.
Ще ти кажа честно, че когато те разконцентрирам, ти се изтърваш и аз научавам някои неща от които разбирам, че ти си кукла на конци и някой дърпа тези конци.
Подават ти същите някаква информацийка за историята по създаване на помашка партия и за нейния провал и ти се връзваш и парадираш с това, че нещо  знаеш по въпроса.
А ако ти имаш информация, но не такава шантава, каквато се опитваше да пробуташ за срещата в Юндола изложи я с факти и аргументи. Това няма как да го знаеш, защото нямаш багаж за такова ниво.
 

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #242 on: March 24, 2012, 01:14 »
Серей защо не си кажиш истината, защо пак кривиш и въртиш сега пък взе да ми даваш уроци по шофиране.
Аз съм професионалист ти се виш че с това име не си и за Анадола че ако идиш ще те сметнат за наташа пък и в БГ-то си жив зиян пък и Авропата за теб е доста далече, ти си  добре с магаретата.
За работата ми  ;D бедна ти е фантазията но гледам че вие в  Горна чобанка сте много развити мен ме е срам от София ама все пак откаде да знам не съм ходил по села доста одавна.
Не се напъвай излишно ако се интенересуваш а тук имаше и по голями мераклии от теб кажи, и ще ти изпратя ЕГН-то си та дано да се осветиш.
За професора както в началото сега пак ти казвам не го взимай в устата си че ще си разбъркаме шапките това не е за теб намери си някоя друга дъвка.

Та сега за кой пореден път ДА те питам.
--------------------------------------------------
-1 От кой беше обжалвано регистрацията на партията на проф. Али Палов.
-2 Ти  деиствал ли си по този въпрос и получавал ли си нещо за подобно нещо.
-3 Какво ще кажиш за името Серей Хаджиев има ли нещо мюсюлманско.Наистина когато станиш рахметлия в кое гробище ще те погребат.И ако е в ПОМАШКОТО тогава ходжата как ще ти вика салкъма Алаше предоставям ти Серей Хаджиев  твоят раб прееми го  ;D абе той човек като си го помисли е смешно.

Тук някой българи вярват на турските регистри  ;D Синът на Хасан Хаджиев - Серей Хаджиев си е платил данъка за багажа си ;D



Offline Turas

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 640
  • Gender: Male
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #243 on: April 04, 2012, 22:20 »
Изтрито от модератор

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #244 on: April 05, 2012, 10:09 »
Господа,темата е "Запознанства".По всичко личи,че вие добре се познавате,съдейки по коментарите,които досега трих.Ако имате неизяснени моменти от продължителното ви контактуване,доизяснете си ги на "лични".Моля,уважавайте форума и участниците в него!

Offline beni

  • Member
  • **
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #245 on: May 28, 2012, 12:11 »
zdraveite.kato za na4alo se izvinqvam,4e ne pi6a na kirilica,no ne6to mi se pob1rka kompa.da vi se predstavq i az.Kazvam se Albena i s1m ot Kir4evo(no jiveq v Italia),na 22 godini.  :)

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #246 on: May 28, 2012, 23:57 »
  Здравей,beni и добре дошла в нашия форум.Дано намериш това,което търсиш!

Offline Nedim Mehmedoski

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 543
  • Gender: Male
  • Torbesh
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #247 on: May 29, 2012, 00:12 »
beni,dobre doshla vo You are not allowed to view links. Register or Login i od mene!  :)

Offline beni

  • Member
  • **
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #248 on: May 29, 2012, 00:21 »
Blagodarq vi za toploto ''posre6tane''  :)

Offline BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 239
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #249 on: June 15, 2012, 17:00 »
Здравей и от мен Бени. Добре дошла в сайта на помаците. Ти си много млада и ти пожелавам да се запознаеш с някое наше помаче на твоята възраст. Аз съм на 50 години и мога да ти бъда полезен само с познания в строителството и проектирането/програмите Аото Кат,Архи Кат, Немечек и Хидра/. Мога да ти бъда полезен и с въпросите свързани с помаците от Кърджалйска област.

Offline pomak BG

  • Historian
  • *****
  • Posts: 1280
  • Да си помак звучи гордо.
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #250 on: June 15, 2012, 17:21 »
Здравей Бени и от мен, аз мога да ти бъда полезен и извън сайта, защото живееш в съседното село.

Offline beni

  • Member
  • **
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #251 on: June 16, 2012, 01:00 »
йе...от къде си?може и да се познаваме  :)

Offline beni

  • Member
  • **
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #252 on: June 16, 2012, 01:07 »
В какъв смисъл ''Ти си много млада и ти пожелавам да се запознаеш с някое наше помаче на твоята възраст.''???? искаш да ме задомиш с някое нашенче ли???  :P ::) ;D

Offline tersid

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 874
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #253 on: June 16, 2012, 01:11 »
Misla 4e foruma ne e diskusionen :P :P :P

Offline tersid

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 874
Re: Zapoznanstva- Запознанства !
« Reply #254 on: June 16, 2012, 01:17 »
No vse pak  ago Hus moje da te ven4ae :) :) :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42