Author Topic: TANIŞ OLALIM  (Read 92628 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ertanipek

• ertanipek
  • Member
  • **
  • pomaklara selam olsun.
TANIŞ OLALIM
« on: April 16, 2008, 17:54 »
tüm pomak kan lar...burdayım ve bekliyorum.Tanışalım kaynaşalım.Antalya-manavgattayım.MSN lerinizi yazın haberleşelim.

Offline magicmale

• Candidate member
  • *
  • ata pomakov
    • facebook/ata pomakov
Ynt: TANIŞ OLALIM
« Reply #1 on: April 17, 2008, 21:48 »
tanis olalim infoma bak

Offline crazy_pomax

• Candidate member
  • *
« Reply #2 on: April 17, 2008, 23:53 »
selam pomak kardeşler ben edirnenin küplü köyünden yeni üye oldum 1 ay sonra askerim inşallah pomakların yerleşim yerlerinde askerlik yaparım  ;D

Offline Son Osmanlı

• Mustafa Canaslan
  • Member
  • **
  • Dilinimi,Dininimi!!!!!
« Reply #3 on: May 05, 2008, 22:45 »
MERHABALAR BEN ESKİŞEHİR KARAKAMIŞ KÖYÜ POMAKLARINDANIM BU SİTEYİ BULDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM.TÜM POMAKLARI BEKLİYORUM

Offline bgat

• Candidate member
  • *
« Reply #4 on: May 13, 2008, 04:28 »
MERHABA ARKADAŞLAR YENİ ÜYE OLUM BEN YUNANİSTAN POMAKLARINDANIM İSKEÇE VE YASSIÖREN DEN ADIM TAYFUR ŞU ANDA KUŞADASINAYIM TANIŞ OLALIM MSN ADRESİM BGAT_99@HOTMAİL.COM DİLEYEN EKLESİN

Offline huseyin

• Candidate member
  • *
« Reply #5 on: May 13, 2008, 15:10 »
selam arkadaşlar ben hüseyin Bulgaristan / Breznitsa doğumlu ve Manisada yaşıyorum siteye üye olalı daha 2-3 gün oldu.. güzel bir site yapmışınız elinize sağlık. pomak kardeşlerle tanışmak ve kainaşmak istedim :)

Offline bgat

• Candidate member
  • *
« Reply #6 on: May 14, 2008, 02:35 »
BEİM AİLEMDE MANİSA SOMADA SEN MANİSANIN NERESİNESİN?

Offline sevalkan

• Candidate member
  • *
« Reply #7 on: May 26, 2008, 10:55 »
Merhaba Bende Edirne Uzunköprü Başağıl köyü'ndenim.Tüm ailem pomak.Köyümüzde hemen herkes pomak.Ben İstanbul'da yaşıyorum ve mühendisim.Pomakçayı da oldukça iyi anlayabiliyorum ama konuşamıyorum.

Offline sevalkan

• Candidate member
  • *
« Reply #8 on: May 26, 2008, 10:58 »
Merhaba Bende Edirne Uzunköprü Başağıl köyü'ndenim.Tüm ailem pomak.Köyümüzde hemen herkes pomak.Ben İstanbul'da yaşıyorum ve mühendisim.Pomakçayı da oldukça iyi anlayabiliyorum ama konuşamıyorum.

Offline parko

• Member
  • **
« Reply #9 on: May 26, 2008, 18:11 »
 bu siteyi tesadüfen buldum,bende pomağım ama tek kelime pomakça bilmiyorum,bilmeyi çok isterdim.herkeze selam ;D

Offline parko

• Member
  • **
« Reply #10 on: May 26, 2008, 18:20 »
edirneli olduğunuzu okuyunca yazmak istedim,ben edirneli değilim istanbulluyum ama,edirneyi acayip çok seviyorum,istanbul dışında bi yerde yaşamak  seceneğim olsa edirneden başka bi ye düşünmezdim,grz  ;D ;D

ramize

• Guest
« Reply #11 on: May 26, 2008, 18:49 »

Hoşgeldin...
pomakça öğrenmek için hiç zaman kaybetme bence.

İlk kelime benden olsun:

ZDRAVEC:Sağlık Çiçeği

Offline parko

• Member
  • **
« Reply #12 on: May 27, 2008, 00:35 »
neden vakit kaybetmeyim? ölcekmiyim? şaka arkadaşım.burda herkez pomakta yani geneli,bilenler hakkın rahmetine nail oldu:P
mesajın için teşekkür ederim.dikkate aldığın için.artık sen bana kelime kelime öğretirsin. :P eyvallah grz

Offline bogutevolu

• Charter member
« Reply #13 on: May 27, 2008, 08:47 »
Pomakça bilmeyenler, Pomakça öğrenmek isteyenler...
Sitemizin Pomakça bölümüne müracaat edin. Bir yerden başlayın.. gerisi sizin gayretinizle kolaylaşacaktır..

Offline daylek

• Adviser
  • pomakinka gorda sam jena... SorguluYorum
« Reply #14 on: May 30, 2008, 03:13 »
merhaba arkadaşlar ben bu sitede gönderilen yazıları makaleleri okudukça her gün yeni bişeyler öğreniyorum. bugünde yapılan tariflere göre ailemin bir kısmının pomak bir kısmının patriyot olabileceğini anladım konuştukları dili pomakça sanıyodum ama artık ondanda şüpheliyim :) sen nesin derseniz bilmiyorum hala arıyorum  :) ancak bildiğim tek birşey var oda hayatımın en güzel dört yılını edirnede geçirdim. elime fırsat geçerse ki umarım geçer edirne ye yerleşeceğim bakın bundan çok eminim :)

evet önder beyin güzel tarifiyle : acının ve yeşilin çocukları hepinize merhaba  :)     

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42