Български > Обявления

ОБЯВИ-OBYAVI-ОГЛАСИ-DUYURULAR

(1/3) > >>

Rahmie:
Za nashte registrirani chlenove!

Vav tazi tema bezplatno, mojete po jelanie da postavyate svoi lichni obyavi, bez znachenie naprimer:
Tarsya
Kupuvam
Prodavam
Davam podnaem
Predlojeniya za rabota
Tarsya rabota...

Uspeh na vsichki nashi chlenove! Neka jelaeshtite da se vazpolzvat ot tazi vazmojnost...!

Rahmie:
You are not allowed to view links. Register or LoginСупер идея,ще бъде полезна за нашите съфорумци, Рахмие.

--- End quote ---

Ideyata doide ot edin nash redovi chlen, no mi haresa mnogo i reshih da deistvam s razreshenieto i na ostanalite admini razbira se...
Za koeto az sashto blagodarya. Dano da ima polza za nashte chlenove...Uspeh...

Тоска:
Ще добавя заглавие "Обявления" като нова глава . Да не се смесват темите.


Обявления

You are not allowed to view links. Register or Login

EvroPOMAK:
От името на посетители и бивши членове на сайта "POMAK.eu", които по-различни причини са преустановили активното си участие във форума, и които в същото време са представители на мюсюлманското настоятелство и общност на село Триград , област Смолянска, в знак на уважение към всички мюсюлмани и толерантни немюсюлмани, посещаващи този сайт и приемащи различните идеи, религиозни убеждения и вяра като част от духовното и културно богатство на България, представям следното:

                                                    О Б Я В Л Е Н И Е
"На 17.ХІ.2010г. (сряда), вторият ден от празника "Курбан Байрям", мюсюлманско настоятелство с.Триград, област Смолянска, по инициатива на мюсюлманската общност от селото организира традиционен общоселищен курбан, като през тази година и дата той съвпада с откриването на новообновената и построена джамия в с.Триград.
Джамията в с.Триград се приема, че е една от малкото, много красиви съществуващи такива на територията на община Девин, обновена с помоща и труда на много мюсюлмани от района.
Поканват се всички които имат желание и възможност да посетят мероприятието и да споделят курбана и радостта на мюсюлманската общност от с.Триград.
От името на Мюсюлманско настоятелство - с.Триград! "

 :)  ::)  :)

oldmen123:
Здр . Аз живея в Истанбул,преселих се от Пазарджик през 1973 год. , търся роднините на дядо ми .....знам ,че е от Неврекоп- Готце Делчев, оженил се е навремето в Пазарджик....името му е ..Сабри Исмаилов Ханджиев роден на 1874 год...............моля Ви за съдеиствие и помощ.....
Джеват Ердениз - Истанбул.....djev21@gmail.com   

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 
Go to full version