Author Topic: Пари от интернет.  (Read 10661 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline selena9

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Пари от интернет.
« on: November 16, 2010, 06:40 »
Здравейте на всички!
Първо искам да помоля модераторите да преместят темата, ако тук не е подходящото за нея място. За мен печеленето от интернет е хоби, но с него изкарвам повече отколкото моята заплата.
Предлагам тук да поместваме и обсъждаме различните начини за печелене от интернет.
В днешното сбъркано време в което живеем, потърпевши от анархията на безвремието, попаднали във вълчата яма на нито комунистическо, нито капиталистическо общество, живеем все по-бедно и във все по-голям страх и безнадеждност. Ето защо всеки допълнителен доход, особено за помаците, е добре дошъл. В последните години етническите турци като цяло се замогнаха доста. Етническите българи - едни от тях станаха много богати, а други - много бедни. При помаците обаче положението е катастрофално. Надявам се с тази тема да помогнем на тези от нас, които едвам свързват двата края и живеят като бездомни и нежелани кучета в собствената си родина.
Моля модераторите да ни разяснят какво можем да пишем и се съветваме тук, за да не спамим и се дразним едни-други.
Все пак наред с добрите контакти, приятелството и забавленията, всички ние се нуждаем и от храна, облекло, средства за образование, здравеопазване, за културни мероприятия, отдих и забави. В сътрудничество помежду ни можем да изкарваме от предоставяните в интернет възможности за печелене поне по една минимална заплата с което много ще облекчим семейния си бюджет.
В интернет се запознах с много хора от България и чужбина, които изкарват добри пари по този начин. Искам и помаците да могат да се възползват от тези възможности и да печелят, както го правят навсякъде по света. С приятели от интернет дори се организирахме и направихме група за да си помагаме и печелим повече взаимно. Мога да ви запозная с много начини за печелене на пари от интернет, но нека първо нашите домакини от форума дадат насоките и правилата за писане в тази тема. Дотогава съм готова да предоставя информация на всеки който се интересува от това. Но много се надявам тук да можем да разменяме информация за настоящи и нови начини за интернет доходи. Мисля, че ако съумеем да се организираме и помагаме, и съберем и предоставим достатъчно информация за начините за печелене от интернет, помаците в България, а и по света, ще заживеят по-добър, щастлив и смислен живот. Все обикновени хора, само с по час-два дневно прекарани пред компютъра печелят хиляди долари. Ние ще бъдем по-скромни, но бихме се радвали дори само на една допълнителна минимална или средна работна заплата изкарана лесно от интернет.
Желая на всички много щастие и успехи!

Лаура Чуканов

Offline karailanska

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 2
Re: Пари от интернет.
« Reply #1 on: November 16, 2010, 11:55 »
i kak shte spechelia pari kakvo triavba da napravia

Offline selena9

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Re: Пари от интернет.
« Reply #2 on: November 17, 2010, 05:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
i kak shte spechelia pari kakvo triavba da napravia

Мила, изчаквам админа (пратих му лично съобщение) да ни даде препоръки кое е позволено да се пише, защото не открих подобна тема във форума и не искам да се получи така, че да започнем всички да спамим на поразия. Нека първо узнаем правилата и тогава да пишем за да има ред и се уважаваме всички. Иначе мога да публикувам безкрайна информация която научих от приятелите ми за десетки възможности за печелене и хиляди сайтове от които да се печели много добре по най-различен начин. Никога не бях предполагала, че може по такива лесни и разнообразни начини да се печели от интернет без да е необходимо да се влага и една стотинка от мен. А когато узнаем препоръките и рамките в които да вместваме информацията, тогава ще можем да събеседваме и представим знанията и опита си от които всички желаещи да се възползват по най-добрия за тях начин.

Offline Seiko

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Re: Пари от интернет.
« Reply #3 on: November 17, 2010, 17:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Здравейте на всички!
Първо искам да помоля модераторите да преместят темата, ако тук не е подходящото за нея място. За мен печеленето от интернет е хоби, но с него изкарвам повече отколкото моята заплата.
Предлагам тук да поместваме и обсъждаме различните начини за печелене от интернет.
В днешното сбъркано време в което живеем, потърпевши от анархията на безвремието, попаднали във вълчата яма на нито комунистическо, нито капиталистическо общество, живеем все по-бедно и във все по-голям страх и безнадеждност. Ето защо всеки допълнителен доход, особено за помаците, е добре дошъл. В последните години етническите турци като цяло се замогнаха доста. Етническите българи - едни от тях станаха много богати, а други - много бедни. При помаците обаче положението е катастрофално. Надявам се с тази тема да помогнем на тези от нас, които едвам свързват двата края и живеят като бездомни и нежелани кучета в собствената си родина.
Моля модераторите да ни разяснят какво можем да пишем и се съветваме тук, за да не спамим и се дразним едни-други.
Все пак наред с добрите контакти, приятелството и забавленията, всички ние се нуждаем и от храна, облекло, средства за образование, здравеопазване, за културни мероприятия, отдих и забави. В сътрудничество помежду ни можем да изкарваме от предоставяните в интернет възможности за печелене поне по една минимална заплата с което много ще облекчим семейния си бюджет.
В интернет се запознах с много хора от България и чужбина, които изкарват добри пари по този начин. Искам и помаците да могат да се възползват от тези възможности и да печелят, както го правят навсякъде по света. С приятели от интернет дори се организирахме и направихме група за да си помагаме и печелим повече взаимно. Мога да ви запозная с много начини за печелене на пари от интернет, но нека първо нашите домакини от форума дадат насоките и правилата за писане в тази тема. Дотогава съм готова да предоставя информация на всеки който се интересува от това. Но много се надявам тук да можем да разменяме информация за настоящи и нови начини за интернет доходи. Мисля, че ако съумеем да се организираме и помагаме, и съберем и предоставим достатъчно информация за начините за печелене от интернет, помаците в България, а и по света, ще заживеят по-добър, щастлив и смислен живот. Все обикновени хора, само с по час-два дневно прекарани пред компютъра печелят хиляди долари. Ние ще бъдем по-скромни, но бихме се радвали дори само на една допълнителна минимална или средна работна заплата изкарана лесно от интернет
.
Желая на всички много щастие и успехи!

Лаура Чуканов

Селена 9, може ли да те попитам ,какво общо има снимката и името на Лаура Чуканов/българка,манекенка, живееща в САЩ/ с твоят постинг по-горе?И какви са тези 5 лв.по-доло, ще ги взимаш или ще ги даваш.?И знаеш ли че за болшинството от помаците 5 лева са много пари имаики напредвид че средната им месечна заплата от тютюнопроизводството е 70-80 лева..?Моля напиши нещо конкретно , как може да се спечели чрез интернет.?

Offline ficinka

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 567
  • Gender: Female
Re: Пари от интернет.
« Reply #4 on: November 17, 2010, 19:34 »
Аз пък мисля че лесни пари няма, или ако има такива не са изкарани  законно,   8)всички сме свидетели на хиляди измами ,от рода на надомна работа , изпрати пет лева и ще ти изпратим материали да започнеш работа , подлъгват ни с някакви приходи които няма как да не се хване човек на въдицата, разни телевизионни игри които само ни натоварват сметките да пращаме есемеси , като се надяваме на лесна печалба и т.н и т.н , 8) измамниците станаха доста ловки , все по трудно е човек да ги различи.На мен ще ми  е интересно да видим какъв е този начин да се печелят пари само като си чаткаш на компютъра по два часа на ден, това ще реши проблема на много хора ,няма да стават в 5 сутринта и да работят понякога по 18 часа на ден за мизерна заплата, всеки ще си стои в къщи по халат и ще печели  ;D но да видим какъв е този начин, ако обаче се окаже поредната подигравка с доверието на хората , да се търси отговорност на  виновниците за това. 8) 8)

Offline Azim

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 228
  • Gender: Male
  • Това от което се нуждая е това което имам
Re: Пари от интернет.
« Reply #5 on: November 17, 2010, 20:47 »
Това по-скоро ми прилича на\"А БЕ  ОТ ТИЯ ПОМАЦИ ВСЕ ЩЕ ИМА КОЙ ДА СЕ ХВАНЕ НА ВЪДИЦАТА\" и какви специални разрешения трябват,правилата в сайта не са ли еднакви за всички та тази селена9 чака преференции

Offline tersid

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 874
Re: Пари от интернет.
« Reply #6 on: November 17, 2010, 21:11 »
Selena9 , ias sam hazur da ti dam pet leva da me vku4ish na mese4inkata.

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: Пари от интернет.
« Reply #7 on: November 17, 2010, 21:18 »
  Селена,дай малко по-точна информация,ако обичаш!Дотук четох само общи приказки.

Имам познати,които наистина печелят от Интернет,но не го афишират и не искат пари от тоя и оня,а просто си печелят.Почтени начини има-като се започне от игра на покер онлайн,мине се през игра на борсите-пак онлайн и се стигне до групиране на поръчки до онлайн магазини.

  Та ти с какво точно се занимаваше?

Offline ficinka

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 567
  • Gender: Female
Re: Пари от интернет.
« Reply #8 on: November 17, 2010, 22:08 »
Караибрахим дай 5 лева и ще ти каже ;D

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: Пари от интернет.
« Reply #9 on: November 17, 2010, 22:15 »


  Готово!

Offline Azim

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 228
  • Gender: Male
  • Това от което се нуждая е това което имам
Re: Пари от интернет.
« Reply #10 on: November 17, 2010, 22:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login


  Готово!

Тази струва повече от 5 лева

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
Re: Пари от интернет.
« Reply #11 on: November 18, 2010, 00:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Аз пък мисля че лесни пари няма, или ако има такива не са изкарани  законно,   8)всички сме свидетели на хиляди измами ,от рода на надомна работа , изпрати пет лева и ще ти изпратим материали да започнеш работа , подлъгват ни с някакви приходи които няма как да не се хване човек на въдицата, разни телевизионни игри които само ни натоварват сметките да пращаме есемеси , като се надяваме на лесна печалба и т.н и т.н , 8) измамниците станаха доста ловки , все по трудно е човек да ги различи.На мен ще ми  е интересно да видим какъв е този начин да се печелят пари само като си чаткаш на компютъра по два часа на ден, това ще реши проблема на много хора ,няма да стават в 5 сутринта и да работят понякога по 18 часа на ден за мизерна заплата, всеки ще си стои в къщи по халат и ще печели  ;D но да видим какъв е този начин, ако обаче се окаже поредната подигравка с доверието на хората , да се търси отговорност на  виновниците за това. 8) 8)

                   Уважаема Селена,такива като вас с фалшив ник и снимка аман.                  Благодаря ви за намерението

""- да помогнете на помака в неговия дом ""
You are not allowed to view links. Register or Login               Сбъркали сте адреса и форума,помака всеки си мисли да излъже,както каза по горе Фицинка лесни пари няма.Та идете в други форуми да търсите балъци за лесни пари от Интернет.
 На помака му трябва за да ви повярва първо да имате уважение на този народ,после следвайки традициите му в селскостопанската работа да има гаранции кои да му изкупи тютюна,картофите,билките...,да има уважение на културата и религия.Това иска негово величество-Помака. не да го лъжете за печалби от Интернет.

Проверих сега десетки сайтове и вестници,всеки втори е публикуван текст за печалба,след което балъците се хванат следва" Фрее" от рода дайте си личната,кредитна карта,..или само 5 лева от този порядък и ще спечелите.....!
Хайде до тук,уважаваме мнението по горе на нашите Модератори Ficinka,Karaibrahim,na Sevim.!
                           Оставям постингите за да няма измамени наши потребители в един по късен етап,но тази тема тук в този сайт няма почва и заключвам.
П.С:- Който иска лесни пари в Интернет да иде на лични в профила на Селена и да се разбере,профила и е отворен!                                                             

ЦИТАТ НА АВТОРА- Селена - Дай пет лева.
 Хайде да печелим заедно, за да печелим повече. Присъединете се и вие към групата на Луната. 5 лв. месечно за всеки присъединил се.
Стоичков: "Ако играеш с "Луната" - пИчелиш. Ако играеш сам - нИ пИчелиш!"



                                              от Админа!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42