Author Topic: Рибново- традиции в миналото,днес и бъдеще!  (Read 148182 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
"Печелят прехраната" не е равнозначно на това да просят. Те си я изкарват със собствения труд. Като всички хора.

Offline PETER

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1028
  • Gender: Male
Че кой казва че просят и оспорва труда им?

Оспорват се само порядките, т.е. онова което не се поставяло под съмнение и което прави техния свят да не е бял.

Offline shaban

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 712
You are not allowed to view links. Register or Login
Оспорват се само порядките, т.е. онова което не се поставяло под съмнение и което прави техния свят да не е бял.

Според моите представи ,моят свят е бял,а твоят е черен.

Offline PETER

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1028
  • Gender: Male
Шабане, тук говорим за представите на Шумаров за бял свят, и ония дето емигрирват .
Твоите са ясни.
Колкото повече будали, толкова повече ти е бял света...;)

Offline shaban

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 712
You are not allowed to view links. Register or Login
.
Колкото повече будали, толкова повече ти е бял света...;)
А в твоя свят как е. Има ли още будали или свършиха та дойде в нашия свят да ги търсиш.

Offline PETER

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1028
  • Gender: Male
Аз от будали не печеля. Бизнеса ми е друг. Технократски. Творчески.  ;D

Пък и къде си ме видял да печеля във вашия свят? Даже и като турист не съм идвал.  ;)

Offline shaban

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 712
You are not allowed to view links. Register or Login
Аз от будали не печеля. Бизнеса ми е друг. Технократски. Творчески.  ;D

Пък и къде си ме видял да печеля във вашия свят? Даже и като турист не съм идвал.  ;)

Не те питам от какво печелиш, а има ли будали в твоя свят,то е ясно че си технокрад. ;)
Не съм казал ,че печелиш в моя свят казах, че търсиш нещо.

Offline PETER

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1028
  • Gender: Male
Будали няма. То нали затуй му викаме бял.
А че търся нещо, търся. И каквото търся си го намирам. Или пък то ме намира.  ;)

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
You are not allowed to view links. Register or Login
Пък и къде си ме видял да печеля във вашия свят? Даже и като турист не съм идвал.  ;)

284 мнения, хиляди наранени членове от тях. Още ли твърдиш, че не си идвал в нашия свят?

ПС- май пропускам мненията ти от предишната регистрация.

Shumarov

  • Guest
PETER, zashto se opitvash da izopachish dumite mi!? :) Kato kazah ''po beliq svqt''-imah predvid shirokiq svqt-saq diunq golqma.I tova beshe ironiq kym tvoeto jlychno podmqtane po adres na momicheto ot Ribnovo!Ne sym si i pomislql da razdelqm svetovete na beli,cherni, sivi, ili kakvito i da e cvetove.Tova tvoe tylkuvane me navejda na misylta, che vyv vsqka duma namirash podtext, provokaciq.Takova povedenie beshe prisyshto na drugarite, deto im brymchaha v ushite orydiqta na ''Aurora''.Nali ti ne si edin ot tqh?Narechi me paranoik, no mi se struva, che poseshtenieto ti v tozi forum ne e dobronamereno.

Offline RIBNOVO

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 190
ne pi6ete po temata

Shumarov

  • Guest
Po temata-Gledah 2 poredici za svatba v Ribnovo.Ednata ot BTV, i drugata podnesena ot lakeq na chengeto Kevorkqn-Martin Karbovski.Verciqta na Karbovski q bqh gledal dosta otdavna-oshte ne bqh chuval nishto za tozi individ.Po efekta, koito predizvika v men (jelanie da povyrna ot pognusa) tozi film, se porazrovih v neta da vidq koi e Karbovski.I ot nqkolkoto predavaniq razbrah who is!A tradiciite vyv Ribnovo mi haresaha, kolkoto i divashki da ni gi opisvashe comemierdata* Karbovski.Radvam se, che horata tam sa uspeli da si syhranqt kulturata, i tradiciite.Blaze im, che ne sa uspeli da gi pretopqt, kakto tova se e sluchilo pri mnogo pomaci!

*comemierdata-individ, koito se hrani sys fekalii.

Offline PETER

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1028
  • Gender: Male
You are not allowed to view links. Register or Login
284 мнения, хиляди наранени членове от тях. Още ли твърдиш, че не си идвал в нашия свят?


Смесваш виртуала с реала.   ;)
Не се изненадвам. Типично си е за религиозните...

Шумаров,

защо наричаш широкия свят широк?
Другия свят, оня дето не се поставял под съмнение ,не е ли също широк?
  ;D


Shumarov

  • Guest
Za masturbaciq na mozyka si otvori druga tema, Peter.Tazi tema e ''Рибново- традиции в миналото,днес и бъдеще!''

Offline PETER

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1028
  • Gender: Male
Анджък де,
За Рибново си говорим.
И за онова девойче, дето го било страх от светът извън Рибново.
Има го на едно от филмчетата.

Но щом не щеш да си мърдаш (маструбираш по твоему) мозъка - твоя воля.  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42