Author Topic: Хайде в чата  (Read 15851 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline chorapki

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 3
Хайде в чата
« on: November 17, 2011, 19:59 »
 Хайде в чата да потанцуваме  ;) Sensiz Olmuyor    You are not allowed to view links. Register or Login

Offline tauori

  • Member
  • **
  • Posts: 6
  • Gender: Male
  • Юлиян Кьоров
Re: Хайде в чата
« Reply #1 on: December 13, 2011, 18:26 »
tozi koi e

Offline tauori

  • Member
  • **
  • Posts: 6
  • Gender: Male
  • Юлиян Кьоров
Re: Хайде в чата
« Reply #2 on: December 25, 2011, 16:29 »
Защо все като влезна в този ЧАТ все няма никой направо ми се  :'( все не мога с някой да си чатя  :-\

Offline BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 239
Re: Хайде в чата
« Reply #3 on: March 08, 2012, 22:26 »
Защо все като влезна в този ЧАТ все няма никой направо ми се  :)  все не мога с някой да си чатя 

Защото 60% се правят на интересни. Ще ти кажа нещо, което ще бъде като подобие на  отговор на твоя въпрос. Попитали един помак Колко етажа ти е къщата, а той отговорил, че неговата къща е с един етаж по голяма от на комшията му. Самия аз съм помак и мисля, че това е едно от най-лошите качества на помаците.Нека всички да работим по въпроса са изкореняван на такива характерни качества при нас помаците.
Лично аз не се надсмивам и ако желаеш можеш да ми отговориш. Чакам коментари и от други.

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: Хайде в чата
« Reply #4 on: March 08, 2012, 23:08 »
BG POMAK,
Като те чета,оставам с впечатлението,че си много разочарован от помаците.Тежко детство ли си имал или какво?Сподели,ще ти олекне.
Един съвет от мен - не можеш да сложиш всички хора под един знаменател,и то на етническа основа.Двама души не си приличат,а ти обобщаваш цял етнос.Грешка допускаш.
  А това с етажите е добър пример,но той не е само за помаците,важи за всички народи,населяващи Балканите.Огледай се наоколо и ще се съгласиш с мен.
 Поздрави!

Offline BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 239
Re: Хайде в чата
« Reply #5 on: March 09, 2012, 15:09 »

Като те чета,оставам с впечатлението,че си много разочарован от помаците.Тежко детство ли си имал или какво?Сподели,ще ти олекне.
Един съвет от мен - не можеш да сложиш всички хора под един знаменател,и то на етническа основа.Двама души не си приличат,а ти обобщаваш цял етнос.Грешка допускаш.
  А това с етажите е добър пример,но той не е само за помаците,важи за всички народи,населяващи Балканите.Огледай се наоколо и ще се съгласиш с мен.


Ние всички помаци имаме тежко детство, кой по малко, кой повече, но проблема не е в това.
Проблема е, че ние не обичаме да си излагаме кривиците. Не сме самокритични , защото и ние както всички хора грешим. Трябва да коментираме и нашите слабости, без да ги прикриваме. Критикуваме и обвиняваме другите, не се оглеждаме за да видим какво става и в нашия двор. Нима всичко там е в ред.
Както и при другите етноси, така и при нас има стойностни и не стойностни безотговорни хора.
Не може  да  обвиняваме постоянно всички за нашите несгоди. Нима ние не носим някаква вина.
Не поставям всички хора под един знаменател, напротив поставям под един знаменател всеки, които мисли ограничено и  се движи като кон с капаци.

Offline chorapki

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 3
Re: Хайде в чата
« Reply #6 on: April 01, 2012, 18:31 »
Хайде да си уговорим време за среща в чата и така ще може да поговорим в реално време. Предлагам това да е всяка       вечер в 21.00 часа. Какво ще кажете?

Offline Тоска

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 2347
  • Gender: Male
  • % 100 + POMAK
Re: Хайде в чата
« Reply #7 on: April 11, 2012, 19:45 »
Чата на помак.нет работи отново!

Offline Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1487
  • Gender: Female
Re: Хайде в чата
« Reply #8 on: April 12, 2012, 11:13 »
 :) Дообре!

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Re: Хайде в чата
« Reply #9 on: April 12, 2012, 22:55 »
По точно групи.

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
Re: Хайде в чата
« Reply #10 on: August 01, 2014, 07:32 »

Много хора наши членове на сайта ме помолиха да се възстанови чата в най-големия помашки сайт You are not allowed to view links. Register or Login.
 Да,факт е.Идете на чичо Google, и напишете  Помаци,или помашки форум и сме ние :),което говори,че сме търсени от нашите братя и сестри по света.
 Затова скоро заедно тук ще се събираме,както беше преди години.facebook НЕ е мястото,тук си е нашия дом на помаците по света! Така че,скоро тук отново.Пишете ни към Ръководството,какво искате да се промени.
Как да изглежда сайта днес в условията на съвременния свят на комуникации,пишете ни..

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Ynt: Хайде в чата
« Reply #11 on: August 01, 2014, 17:29 »
По този начин без ПОРТАЛ трудно се влиза.
Това е една от причините. Предишният облик си беше по добре.

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
Re: Хайде в чата
« Reply #12 on: August 02, 2014, 03:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
По този начин без ПОРТАЛ трудно се влиза.
Това е една от причините. Предишният облик си беше по добре.

Ок,Ибрахим.Беше временно решение, заради провокаторите.
 Говорехме с Тоска да се улесни и отвори чата
 .Скоро ще е отново както преди,малко търпение.

Offline Тоска

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 2347
  • Gender: Male
  • % 100 + POMAK
Ynt: Хайде в чата
« Reply #13 on: August 05, 2014, 16:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login :) gotov e chat

Offline BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 239
Ynt: Хайде в чата
« Reply #14 on: June 17, 2020, 15:36 »
Здравей Ибрахим!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42