Author Topic: EDİNNA BULGARSKA NATSİYA/Priobshtavane  (Read 12533 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rado

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 190
Ynt: EDİNA BULGARSKA NATSİYA/Priobshtavane
« Reply #15 on: September 18, 2008, 09:59 »
Gelina, pravilno kazvash, che ne razbirash zashto trjabva turski da se znae. Ne trjabva, ako imash zhelanie i vreme za obshta kultura, njama losho nauchi malko turski, vseki ezik e bogatstvo, ama da se kazva, che v Evropa ti e neobhodim turski i mozhesh da se razberesh navsjakade s nego prosto e neseriozno da ne kazvam che e tendenciozno. Az sashto imam zhelanie da ponaucha turski, no kakvo ot tova, osven v njakoi gradove na Germanija drugade ne varvi, ako i da sa turcite 70 mil. a nie 7 mil.. Edna chast ot stranite sa slavjanski i nikak ne e trudno da se razberesh s tjah, ama kolkoto i da se iska na njakoj njama ni edna tjurksko / ne kazvam tursko a tjurksko, za onezi , koito smjata da i sporjat neka da razberat razlikata/ govorjashta strana v EU, taka che njama nuzhda ot eftina reklama. Ta i bez turski  ili anglijski svestnija chovek shte se opravi v EU, ala ako znae anglijski shte mu e po- leko. Ajde Seljam na vsichki vi!

Offline Adem1

  • Member
  • **
  • Posts: 46
  • Gender: Male
  • HATASIZ KUL OLMAZ-ONEMLI OLAN TEKRARLAMAMAK!
Ynt: EDİNA BULGARSKA NATSİYA/Priobshtavane
« Reply #16 on: September 19, 2008, 02:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nikoj v Evropa, ne te ignorira za tova, che si Balgarin, moite izvinenija kam tezi, koito poddarzhat tazi teza. Prosto e bezumno. Rabotil sam tam i sam zhivjal i ne mi se e nalagalo da se predstavjam za drug, ako si dostatachno intiligenten i saobrazitelen, ako govorish anglijski ili ispanski ili italianski ne ti trjabva ni turski ni arabski, osven v Germanija kadeto ima ogromna turska kolonija. Sashto taka e istina, che turcite priemat mnogo radushno balgarite s topli chuvsta za razlika ot turskite politici u nas v Balgarija.

    Prav si rado.Napilno sim siglasen s vas.
    Tuk iskam da dopilnia,4e turskite polititsi v Bilgaria spored men ne predstavliavat nito turtsite,nito muslumanite.
    Te sa (pove4eto)agenti na DS ( dirajavna sigurnost) ,biv6i vizroditeli,komunisti,koito seliat razdelenie mejdu natsionalnostite za da mogat da zavladeiat i ograbvat po lesno naroda.
    Tuk ne stava vipros samo za D....,no i AT..... i drugite partii sa po4ti si6tata rabota.Edin dol drenki sa za sijalenie.
    Naroda,samo obikn ovenite hora stradat.
    Vijte Dogan,Siderov kak jiveet kakvi palati stroiat!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42