Author Topic: Село Туховищa  (Read 297492 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Chechliya

  • Ace
  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 322
  • Gender: Male
  • Flight instructor
    • Pomak Leaks
Re: Село Туховищa
« Reply #15 on: April 07, 2009, 13:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
що точно тази побликуваш

Щото темата е за Туховища.

Offline Сидхарта

  • Historian
  • *****
  • Posts: 887
Re: Село Туховищa
« Reply #16 on: April 07, 2009, 13:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Щото темата е за Туховища.
-искаш да кажеш че като е за туховища мен не трябва да ме интересува ли чоджум?

Offline Chechliya

  • Ace
  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 322
  • Gender: Male
  • Flight instructor
    • Pomak Leaks
Re: Село Туховищa
« Reply #17 on: April 07, 2009, 14:00 »
Абе купи си книгата или си намери от някоя библиотека. Не мога да огаждам на всеки да снимам каквото го вълнува. Трябва вече да взема да искам такса за библиографска справка и репрографски услуги. Освен това сканирането не е много морална дейност - хората са се пребили да се ровят из архивите, да напишат книга, а ние тука за 5-10 лева да им изплагиятстваме книгите. Специално тази книга на Арденски и предишната на Сребранов ги има и по книжарниците, и по библиотеките. Който го интересува, да ходи да си я набави. Аз значи мога да давам маса пари за книги и да търча кат ненормален по библиотеки, а някои хора само да си седят вкъща пред компютрите и да ми заръчат "снимай ми това, снимай ми оново, намери ми информация за еди кое си"... Стига толкова бнуси. До тук беше!

Offline Сидхарта

  • Historian
  • *****
  • Posts: 887
Re: Село Туховищa
« Reply #18 on: April 07, 2009, 14:22 »
От такива подбрани бонуси нямам нужда.

Offline Chechliya

  • Ace
  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 322
  • Gender: Male
  • Flight instructor
    • Pomak Leaks
Re: Село Туховищa
« Reply #19 on: April 07, 2009, 14:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
От такива подбрани бонуси нямам нужда.

Като нямаш нужда, никой не те кара да ги ползваш, да се оплакваш или въобще да се обаждаш.

Offline Сидхарта

  • Historian
  • *****
  • Posts: 887
Re: Село Туховищa
« Reply #20 on: April 07, 2009, 14:34 »
Виж ако ще износяш инфо. то прави го коректно а не тенденциозно и не ти ще ми кажеш дали да се обаждам или не има си модератори който се намесват ако стане нужда.

Offline Сидхарта

  • Historian
  • *****
  • Posts: 887
Re: Село Туховищa
« Reply #21 on: April 07, 2009, 15:18 »
Но не искам аз да съм причина да се нарушава добрият тон във форума просто ти уважаеми Чечлия не отговори спокоино на въпроса ми .А аз се извинявам на модератора.

Offline Ерол

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 172
  • Gender: Male
  • Туховища
    • Страница на с. Туховища
Re: Село Туховищa
« Reply #22 on: April 07, 2009, 15:55 »
оуооъъ!! това е наистина полезна информация, само ще те помоля да направиш снимка наново на
имената в Туховища:

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

защото тука не може да се прочте почти, а това ми е много любопитно какво пише.
книгата шще си я купя лятото като се върна в България, от интенрнет аз не мога да купувам, нямам кредитна карта!

Offline Chechliya

  • Ace
  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 322
  • Gender: Male
  • Flight instructor
    • Pomak Leaks
Re: Село Туховищa
« Reply #23 on: April 07, 2009, 20:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
оуооъъ!! това е наистина полезна информация, само ще те помоля да направиш снимка наново на
имената в Туховища:

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Повече на никой от този форум няма да снимам нищо, освен на един човек, който познавам от преди двамата да дойдем във форума. Основната причина е, че материалите, които публикувам, ги публикувам по "некоректен и тенденциозен начин". Но ти недей да губиш надежда - ves.K ще ти набави нужните ти материали по "коректен и нетенденциозен начин".

Поздрави,
Чечлията

Ismet DRAMSKY

  • Guest
Re: Село Туховищa
« Reply #24 on: April 07, 2009, 21:07 »
Смятам, че Ves.K. иска прекалено много. Не стига , че му поднасят на тепсия готова информация, ами отгоре на това недоволства и иска както на нему е удобно да му поднасят "коректна" и "нетенденциозна" информация. Абе, уважаеми Ves.K. според мен много искаш, или дори не знаеш какво точно искаш! Не стига, че човека ти сервира наготово информацията, за която кой знае колко време, нерви и пари е похарчил, ами и ти го поучаваш и дори назидаваш. Що не вземеш да си я намериш сам, или пък да спонсорираш събирането на такава информация! Най-малко не се заяждай напразно с човека, просто имай поне съвестта поне да му благодариш, че е предоставил тези данни, защото такива хора със борина и свещ да ги търсиш, трудно се намират, още повече тук в този форум! А, на мен никак не ми се иска пък да те поучавам, но като гледам коментарите извинявай, не мога да се сдържа!  ;D

Offline Kumuk

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Re: Село Туховищa
« Reply #25 on: April 07, 2009, 21:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Повече на никой от този форум няма да снимам нищо, освен на един човек, който познавам от преди двамата да дойдем във форума. Основната причина е, че материалите, които публикувам, ги публикувам по "некоректен и тенденциозен начин". Но ти недей да губиш надежда - ves.K ще ти набави нужните ти материали по "коректен и нетенденциозен начин".

Поздрави,
Чечлията

 Е не така моляти се. Защо като в казармата: ядосваш се на един а наказваш всички във форума. Аз като не живея в България от къде мога да получа ценната информация с която се сдобивам от тебе и другите братя и сестри Помаци във форума.

Offline Chechliya

  • Ace
  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 322
  • Gender: Male
  • Flight instructor
    • Pomak Leaks
Re: Село Туховищa
« Reply #26 on: April 07, 2009, 21:31 »
Изглежда само на вас двамата (Исмет и Кумук) не ви е безразлично. Къде са другите участници във форума? Докато се разправяхме с ves.K преди да истирят разправиите ни, в статута на темата се виждаше как разни хора идват и си отиват, изразявайки пълно безразличие. Едва ли заслужават да им пускам информация тук.

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Re: Село Туховищa
« Reply #27 on: April 07, 2009, 21:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Изглежда само на вас двамата (Исмет и Кумук) не ви е безразлично. Къде са другите участници във форума? Докато се разправяхме с ves.K преди да истирят разправиите ни, в статута на темата се виждаше как разни хора идват и си отиват, изразявайки пълно безразличие. Едва ли заслужават да им пускам информация тук.

Напротив, на мен не ми е безразлично. Стана ми мъчно! Аз бях тук. Не посмях да се включа, защото предполагах, че постингите ви ще бъдат изтрити. Откровено го обърнахте на чат.

Чечлия, когато правиш нещо не е необходимо да го натякваш. Излиза, че си тук за слава, а не за да ни помагаш в търсене на истината.

Offline Whitesnake

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 62
Re: Село Туховищa
« Reply #28 on: April 07, 2009, 21:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Изглежда само на вас двамата (Исмет и Кумук) не ви е безразлично. Къде са другите участници във форума? Докато се разправяхме с ves.K преди да истирят разправиите ни, в статута на темата се виждаше как разни хора идват и си отиват, изразявайки пълно безразличие. Едва ли заслужават да им пускам информация тук.

Ne e verno Chechlia.
Mislq 4e ti nespravedlovo si obvinen.Bih kazal samo dobri neshta za tebe.Vinagi si izbagval konfliktite, no poniakoga na 4ovek mu pada perdeto  i te razbiram..

Offline Ерол

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 172
  • Gender: Male
  • Туховища
    • Страница на с. Туховища
Re: Село Туховищa
« Reply #29 on: April 07, 2009, 22:57 »
На мен изобщо не ми е безразлично, тази информация за мен е злато, и ако един неблагодарник критик не може да оцени нещо което си направил за форума да бега и да си гледа работата!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42