Author Topic: Xубава работа, ама българска !  (Read 76082 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Rasate

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2173
  • Gender: Male
  • Българите носят произходът си- в своето име.
В тази тема желая да се поместват новини,с които разни Бай Ганьовци ни срамят пред Европа и Света!!!

Полудял българин обезглави жена в Мол

Туристите гледаха с ужас днес, докато обезумял нападател с мачете отряза главата на жена и побягна с нея по улиците на популярния испански курорт Тенерифе, съобщава местната преса.

Убиецът нападна 62- годишната жена с мачете, без да промълви и дума в оживен търговски център в Лос Кристианос, в Тенерифе, около 10.25 ч сутринта. Според ВВС жертвата е британка. От местната полиция твърдят, че жестокото убийство е извършено от бездомен българин, който е бил регистриран за различни престъпления.

Свидетели на бруталната касапница заявиха, че мъжът след това е побягнал от магазина с отрязаната глава в ръцете си, а кръвта на жертвата продължила да се стича по земята. Охранителите в мола настигнали мъжа на улицата и го свалили на земята, докато изчакат пристигането на полицията. Нападателят е следял няколко дни жената, която или е работила в магазин или е посещавала мола, в дните преди ужасяващото убийство.

"Паркирах автомобила си пред супермаркета и видях мъжа, който излизаше от мола с нещо окървавено в ръцете си", заяви свидетел на бруталната случка пред местното радио. "Беше глава. Той я държеше в ръцете си. Охранителите го преследваха, а той я хвърли на земята и тогава те го свалиха долу", допълни той.

Свидетелят заяви, че главата се е търкулнала по земята, докато заподозреният е бил арестуван. "Видях го как тича по улицата. Първоначално си помислихме, че носи изкуствена глава", заяви друг свидетел. Полицията съобщи, че бездомен българин, с криминално досие, е бил арестуван по подозрение в убийство. Бяха изнесени противоречиви данни дали оръжието на убийството е било мачете, меч или дори шпага. Засега не е известно дали мъжът има връзка с жертвата. Не е известно и дали семейството на убитата жена е било информирано за злощастния инцидент. Жертвата на убиеца, чиято самоличност до този момент не е била разпозната, е работила в мини-маркет в търговския център "Валдес", в центъра на Лос Кристианос.

БГНЕС

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Re: За срам на България.
« Reply #1 on: May 14, 2011, 14:04 »
Не мисля, че тази новина е срам за България. Хора с психически отклонения извършващи убийства има по целия свят. Не виждам защо се замесва името на България в цялата работа.

Offline Rasate

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2173
  • Gender: Male
  • Българите носят произходът си- в своето име.
Re: Срам за България - Shame for Bulgaria !
« Reply #2 on: May 17, 2011, 16:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Не мисля, че тази новина е срам за България. Хора с психически отклонения извършващи убийства има по целия свят. Не виждам защо се замесва името на България в цялата работа.

Защо е срамът ли?
Преди малко повече от година намалиха издръжката на т.нар. лудници и освободиха доста хора с не стабилно психично състояние-оттук именно е проблема и срамът за България.

Offline Svetlina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1160
  • Опознай родината, за да я обикнеш!
Re: Срам за България - Shame for Bulgaria !
« Reply #3 on: May 17, 2011, 19:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Защо е срамът ли?
Преди малко повече от година намалиха издръжката на т.нар. лудници и освободиха доста хора с не стабилно психично състояние-оттук именно е проблема и срамът за България.
А какво да кажат французите след случката с гл.директор на МВФ - явно човекът е маниак, според свидетелствата появили се от други подобни прецеденти с него?!

Расате, такива болни хора се срещат навсякъде - луди дал господ и не виждам нищо странно при тази глобализация и лесна обмяна на информация... Пък и журналистите само това търсят.

Един богат японец буквално беше разфасовал, сготвил и дълго се хранил с 4 французойки преди 15-20 години. И май не беше луд.
А лудниците са едни от най-скъпо струващите здравни заведения.

Offline Azim

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 228
  • Gender: Male
  • Това от което се нуждая е това което имам
Re: Срам за България - Shame for Bulgaria !
« Reply #4 on: May 20, 2011, 16:43 »
От "Атака" започнаха да хвърлят яйца по мюсюлманите, а те им отвръщат с ръкопляскания. Един от мюсюлманите в момента лежи окървавен пред джамията. Той има рана на главата, от която тече кръв. Хората около него разказват, че той е бил ранен от атакистите по време на боя. На място се чака и линейка.
You are not allowed to view links. Register or Login

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Re: Срам за България - Shame for Bulgaria !
« Reply #5 on: May 20, 2011, 17:23 »
Azim, това наистина е срам за България. Ще напиша това което написах и под клипа в ютуб:

"Срам. Аз съм православен българин. Сега чуствам срам, че съм българин заради изродите от Атака, които нападнаха мирно молещите се мюсюлмани. Това не е България, тези изроди не са българи, а просто едни обикновени идиоти"

Това е моето мнение!!!

Offline husein

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 237
Re: Срам за България - Shame for Bulgaria !
« Reply #6 on: May 20, 2011, 20:23 »
Близо 400 хиляди българи са гласували за партия „Атака” на изборите през 2009 година. С близо 10 процента от гласовете на избирателите партията влиза в парламента с 20 народни представители.
Това означава, че на фона на 40-те или 400-те потресени от поведението на „Атака”, не само днес, а назад в годините, има едни 400 хиляди българи, които го одобряват. Които смятат, че мюсюлманите са ислямисти, че Турция все още иска да пороби България и че си истински българин само ако пребиваш по един ром дневно.
Политически креатури като Волен Сидеров със сигурност обслужват интереси, но най-малко националните. Добре е тези 400 хиляди души, които направиха от „Атака” политически фактор и парламентарен балансьор с държавна субсидия, да помислят върху всичко това, когато отново посегнат към бюлетината. 
You are not allowed to view links. Register or Login


Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Re: Срам за България - Shame for Bulgaria !
« Reply #7 on: May 20, 2011, 20:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Близо 400 хиляди българи са гласували за партия „Атака” на изборите през 2009 година. С близо 10 процента от гласовете на избирателите партията влиза в парламента с 20 народни представители.
Това означава, че на фона на 40-те или 400-те потресени от поведението на „Атака”, не само днес, а назад в годините, има едни 400 хиляди българи, които го одобряват. Които смятат, че мюсюлманите са ислямисти, че Турция все още иска да пороби България и че си истински българин само ако пребиваш по един ром дневно.
Политически креатури като Волен Сидеров със сигурност обслужват интереси, но най-малко националните. Добре е тези 400 хиляди души, които направиха от „Атака” политически фактор и парламентарен балансьор с държавна субсидия, да помислят върху всичко това, когато отново посегнат към бюлетината. 
You are not allowed to view links. Register or Login


Aтака може да има 400 000 фена, но етническите българи в България са 6 000 000 и те не покрепят Атака.

Offline EvroPOMAK

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 1410
  • Gender: Male
  • POMAK - POMAKY
Re: Срам за България - Shame for Bulgaria !
« Reply #8 on: May 20, 2011, 21:14 »
No comments for this Bulgarian shame !   :o ???

Ами, поне, нека помаците и всички български мюсюлмани да не оприличават, да не приравняват и да не отъждествяват тези срамни действия на феновете и шовинистите от "Атака" с действията и поведението на - другите - истинските български християни и другите българи най-общо казано, че отново пак, пореден СРАМ за България !  ???  ;)
СРАМ за всеки български гражданин и за всеки човек свързан с България!  :(  ???
Аман, от психопати !!!  ???

Offline skoti3

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 565
Re: Срам за България - Shame for Bulgaria !
« Reply #9 on: May 20, 2011, 21:31 »
Сигурен съм, че повечето от тези 400 000, дето са гласували за АТАКА не подкрепят тези действия, които станаха днес. Познавам хора дето са гласували за АТАКА, които казват, че са гласували за тях, защото до този момент са разочаровани от всички правителства - и сини и червени( а не от някъква ксенофобия) .  Те харесаха това в лидера на Атака, че много силно критикуваше недостатъците на управлението последните години, които са познати на всички.
За това не съм съгласен, че всички тези 400 000 подкрепят Сидеров в това, което направи днес. Те са десетократно по-малко от тази бройка.

Offline Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1487
  • Gender: Female
Re: Срам за България - Shame for Bulgaria !
« Reply #10 on: May 20, 2011, 21:34 »
Щом гласуваш за човек,наподобяващ и имитиращ Хитлер..... без коментар!

Offline Тоска

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 2347
  • Gender: Male
  • % 100 + POMAK
Ynt: Срам за България - Shame for Bulgaria !
« Reply #11 on: May 20, 2011, 22:41 »
Мисля че Волен иска ново Баташко бедстве. Или клоуните от атака не са наясно какви ги вършат.

Offline Nedim Mehmedoski

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 543
  • Gender: Male
  • Torbesh
Re: Срам за България - Shame for Bulgaria !
« Reply #12 on: May 20, 2011, 23:11 »
Nishto novo..ova e vistinskoto lice na Bugarija i golem del od bugarite,pa braka Pomaci-muslimani ova neka vi bide i pouka i patokaz za vo idnina!

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Ynt: Срам за България - Shame for Bulgaria !
« Reply #13 on: May 20, 2011, 23:22 »
ОТВРАЩЕНИЕ това е точната дума аз лично се отвращавам това нее било и по веме на робвството да не позволиш на човек да се помоли на всевишният.Аз лично мисля че това са последните мънцуве на атака просто и се вижда краят но болното е че тази партия е в правителството.За възродителният прощес не обвинявам комонистите а обвинявам България за това деиствие е виновен всеки и сега виждам че няма нито един българин които да е на страната на потърпевшите та питам се ако доидат врагове от вън тогава българите сами ли ще се справят или ще искат помош от мюсюлманите.Зная че този саит се следи както от атака така и от скат затова ви казвам че без мисюлманите не можите да пръдните ДРУГАРИ.

Offline Stanislav Stoianov

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 122
Re: Срам за България - Shame for Bulgaria !
« Reply #14 on: May 20, 2011, 23:51 »
Недим, как пък реши , че това е истинското лице на България?
Всъщност знам....  десетки години антибългарска пропаганда. Все ще се "изкензате" ( извинявам се за израза) отгоре ни някъде. Аман от югославски промити мозъци!
А относно скандала: Това са пресмъртните гърчове на Атака. Тази партия скоро няма да я има. Ще мине и ще замине и се надявам българските мусюлмани да не се огорчават, при условие, че живеем заедно и знаят - обикновенните хора християни и мусьлмани са приятели и тлоерантни едни към други. Едва ли ще се вържем на евтини политически трикове.

Относно шъзродителния процес: Хора! Ние не знаем почти нищо за възродителния процес. Кога ще се инициира публичен анализ по въпроса, телевизионни предавания и т.н.? Аз незнам защо е бил стартиран този процес. Каква е първопричината. Замесена ли е била Русия. Регионален момент от студената война ли е бил този процес? Чета в интернет митове и легенди и незнам на какво да вярвам! Чел съм примерно, че се е готвело отцепване на територии и автономия. Вярно ли е това? Защото ако е вярно, със сигурно е трябвало противодействие за запазване на териториалната цялост на България. Има огромна игра със страховете ни. И на християни и на мусюлмани. На мой познат баба му от Кърджалйско му е казала, че е било подготвяно клане на християни по сигнал, за прочистване на региона от християни. Било е осуетено от държавна сигурност...  Мит ли е , истина ли е - незнам.
Всъщност , това ни е проблема. Незнаем нищо. Пълно невежество. Не само шъзродителния процес трябва да се обяви на обществеността. Трябва да се правят и образователни предавания. Трябва примерно по БНТ, да речем предаването "Памет българска" да се разшири и да има част за мусюлманите в България, за ромите и т.н.  Много е важно това....   Огромна част от българите просто незнаят за каво става въпрос.  И според мен това е умишлено. Невежите тълпи се манипулират по лесно....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42