Author Topic: Рафи - Жал ми е, земьо  (Read 14046 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kaplan

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 752
  • Gender: Male
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #15 on: January 18, 2010, 14:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ероле не слушай мърморковците. Тази песен първо, че не е помашка и второ не е народна. Така че не виждам защо трябва да е изпълнителката в автентична носия. В песента се пее за земята, а не за хората- направен е супер според текста- показана е прекрасната природа. Така че Ероле, давай напред, клипа е супер!!!

Никой не мърмори, по-скоро Вие трябва да четете по-правилно!

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #16 on: January 18, 2010, 14:54 »
Лудо направихте момчето за няма нищо! Песента така, клипа онака... Искал е да направи нещо - евала. Той за радост не е натоварен с глупости и се държи като младо момче ентусиаст, каквито сме били всички. Надявам се. Човек да не смее да ви поздрави!

Утре ще отидете да му светите под юргана, да видите следва ли устната традиция и каноните на религията. Браво.

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #17 on: January 18, 2010, 15:19 »
Ерол е добро момче и се опитва да ни достави радост с клиповете си, стига сте му отравяли живота с разни претенции.

Offline yusu

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 602
  • Gender: Male
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #18 on: January 18, 2010, 17:08 »
   Никой няма намерение да трови живота на момчето, това е много силно казано.
Всички виждаме ,че момчето е младо ,добро и ентусиазирано, ние просто му помагаме да насочи ентусиазма си в правилна посока за да има по-голям ефект.Нищо повече от едно мнение!
А това ,че станахте негови адвокати не го приемам за необходимо ,той може и сам да се справи.....или имате някакво професионално изкривяване? Знам ли?

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #19 on: January 18, 2010, 18:00 »
Ти имаш нещо такова. Едно време Партията направляваше. Айде остави го да се развива както иска!

В правилната посока щял... Кой ти каза, че я знаеш?

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #20 on: January 18, 2010, 18:29 »
Ясно е, че момчето има талант. Но нека не забравяме, че сайтът има съвсем друго предназначение. Затова не е престъпление да го направляваме в "правилната посока".

И двамата с yusu правят клипове. Сами можете да прецените кои клипове са по-подходящи за този форум.

Offline Ерол

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 172
  • Gender: Male
  • Туховища
    • Страница на с. Туховища
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #21 on: January 18, 2010, 18:31 »
Благодаря ви за хубавите отзиви които прочетох. Ние не сме професионалисти, нормално е да има неща които не са се харесали. Но все пак това става със всичко, нещо което си направил ще има хора от които ще се хареса, а от други не, за това няма какво да се караме, всеки си има мнение, и ви благодаря че го казвате, защото аз всякакво мнение го приемам за добро, за да поправим грешките си които имаме и за да вървим към добро. Лошо мнение няма :)

Offline Kaplan

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 752
  • Gender: Male
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #22 on: January 18, 2010, 18:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Благодаря ви за хубавите отзиви които прочетох. Ние не сме професионалисти, нормално е да има неща които не са се харесали. Но все пак това става със всичко, нещо което си направил ще има хора от които ще се хареса, а от други не, за това няма какво да се караме, всеки си има мнение, и ви благодаря че го казвате, защото аз всякакво мнение го приемам за добро, за да поправим грешките си които имаме и за да вървим към добро. Лошо мнение няма :)
 
Споко Ерол, на всички ни хареса! Просто направихме малка дискусийка;)

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #23 on: January 18, 2010, 19:13 »
Мустафа непрекъснато с кадифена ръкавица рамкираш хората. Момъка е ентусиаст и не му трябват рамки.

Ерол само така. Следвай си мечтите и чуствата и не ни слушай много :)

Offline yusu

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 602
  • Gender: Male
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #24 on: January 18, 2010, 19:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ти имаш нещо такова. Едно време Партията направляваше. Айде остави го да се развива както иска!

В правилната посока щял... Кой ти каза, че я знаеш?

   За мене това е правилната посока и аз му я препоръчвам а не го карам непременно да в следва .Схващаш ли разликата?
И не ми говори за едно време , аз съм на такава възраст че това време съм го преживял  (времето което визираш).
   Тогава също имаше такива като тебе които поучаваха:  - Развивай се както искаш ама гледай да си по до нас , а не при помаците.
Отново ти повтарям ,че на него адвокати не му трябват ,той може и сам.

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #25 on: January 18, 2010, 20:37 »
Не схващам. Дразня се от всеки, който налага рамки на друг, но спирам до тук. Айде да не го превръщаме на чат.

Offline Ерол

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 172
  • Gender: Male
  • Туховища
    • Страница на с. Туховища
Ynt: Рафи - Жал ми е, земьо
« Reply #26 on: March 12, 2010, 16:19 »
Искам да споделя още един клип на Рафи. Надявам се този път темата да не се превърне в дискусия за носията а за клипа като цяло. Благодаря на всички които ще го гледате :)
Както другият клип и този е lipdub на песента на Росица Пейчева- Отвори ми бело Ленче, Рафи не пее найситна в клипа.  Все още не сме се осмелили да пеем ние найстина. ;)
Клипа е заснет на местността "Дуло" в Туховища през Юли 2009 г.
Целта на клипа е да покажем природата на Туховища, а не ние как пеем  :D

You are not allowed to view links. Register or Login

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42