Author Topic: EUROVİSİON 2009  (Read 23063 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ayse77

• Member
  • **
EUROVİSİON 2009
« on: January 06, 2009, 13:28 »
ZDRAVEİTE PRİATELİ! İSKAM DA Vİ ZAPİTAM DA Lİ HARESAHTE PESENTA SAS KOYATO 6TE SE PREDSTAVİ TURKEY V EUROVİSİON 2009? BİHTE Lİ GLASUVALİ ZA HADİSE?

MERHABA ARKADAŞLAR! TÜRKİYE'Yİ  EUROVİSİON 2009'DA TEMSİL EDECEK OLAN ŞARKIYI BEĞENİP BEĞENMEDİĞİNİZİ SORMAK İSTERDİM! SİZCE OY TOPLAYABİLECEK Mİ?

You are not allowed to view links. Register or Login 

Offline JAKSON1001

• Senior member
  • Умният човек не вярва на всичко което чуе,не казва
Ynt: EUROVİSİON 2009
« Reply #1 on: January 06, 2009, 13:36 »
hoş bişarkı güzel tabiiki bence 1 nci veya 3 olur

Offline daylek

• Adviser
  • pomakinka gorda sam jena... SorguluYorum
« Reply #2 on: January 06, 2009, 14:20 »
eğer düzenlemede ki eksikleri tamamlarsa bence ilk ona girer. Dünya daki siyasilerin Türkiye'ye bakış açısıda biraz değişirse ilk beşi garantiler. ;)

Offline pomakkan

• Avarage member
« Reply #3 on: January 06, 2009, 17:54 »
bence fena değil umarım iyi bir derece alır.

Offline saleika

• Advanced member
« Reply #4 on: January 06, 2009, 18:27 »
çok beğendim işallah ilk 3'e girer,umarım

Offline iskeceli

• iskeceli
  • Adviser
« Reply #5 on: January 07, 2009, 17:46 »
bol sanslar dilerim. umarim birinci olur .

gelecek seneye insallah pomaklarin sarkisi birinci olur .eurovizionda

böyle olaya ihtiyacimiz var.

Greenman

• Guest
« Reply #6 on: January 07, 2009, 18:26 »
Şarkıda Hadise'de çok iç gıcıklayıcı umarım başarılı oluruz...

Offline daylek

• Adviser
« Reply #7 on: January 08, 2009, 11:00 »
Kesinlikle katılıyorum Hadise mükemmel görüntüsü olan bi hatun. Amma ve lakin gelin görün ki iç gıcıklamayla olmuyor sanırım bazı şeyler yapılan işlerde beynide kullanmak lazım (şahıslardan değil yapılan işte kullanılan beyinden bahsediyorum). Ve dikkat ederseniz eğer Eurovision her ne kadar müzik yarışması gibi görünse de siyasi değerlendirmelerin fazla olduğu bir yarışma bunu sağır sultan bile duydu. Bakınız bu yarışmada Sertab Erener'in birinci olduğu dönemde Türkiye'ni uluslararası platformda çizdiği profil nasıldı? Bununla birlikte şarkı güzel değilmiydi tabiki güzeldi ama sadece güzel olduğunda ilk beşte kalıyor. Bu sene Türkiye'nin çizdiği profil ne sizce soykırım iddalarından ve bu iddaların bazı ülkelerde kabul görmesinden sonra? (tabi ki sözde aydınların özür dileme kampanyası olumlu sonuç verirse başka!) Buyrun size değerlendirme efendim. Yoksa bayan olduğum halde Hadise benimde içimi gıcıklıyo ama keşke öyle bitse!

Offline ayse77

• Member
  • **
« Reply #8 on: January 08, 2009, 13:01 »
Daylek sana tamamen katılıyorum. Bir süre önce okuduğum haberlere göre ; şarkı sözleri Türkiye'de tepki çeken System of a Down grubu Eurovision 2009'da Ermenistan'ı temsil edecekmiş! :(Daha da önemlisi şarkıda "ermeni soykırımı" işlenecekmiş. Böyle olursa Türkiye'mizin nasıl etkileneceğini bir düşünün ??? 

Greenman

• Guest
« Reply #9 on: January 08, 2009, 15:31 »
Şimdi oturup saatlerce " iç...gıcıklama" kelimesinin neler ifade edebileceğini anlatmak yerine söylediklerineze saygı duyuyorum keşke benim düşüncelerimede saygı duyulsaydı ...Türkiye ile ilgili endişelerim ve iyi dileklerim sanırım daha iyi anlaşılırdı...

Offline daylek

• Adviser
« Reply #10 on: January 08, 2009, 20:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Şimdi oturup saatlerce " iç...gıcıklama" kelimesinin neler ifade edebileceğini anlatmak yerine söylediklerineze saygı duyuyorum keşke benim düşüncelerimede saygı duyulsaydı ...Türkiye ile ilgili endişelerim ve iyi dileklerim sanırım daha iyi anlaşılırdı...

Yapmayın lütfen Greenman! Pekala farkındayız ne söylemek istediğinizin! (Saatlerce anlatmanızı gerektirecek bir durum olduğunu sanmıyorum) ve eğer dikkatlice okusaydınız yazdıklarımı daha ilk cümlede sizinle aynı fikirde olduğumu söyledim bunu rahatlıkla görebilirsiniz. Sadece SAYGI DUYDUĞUM fikirlerinize bir kaç eklemede bulundum o kadar durum bundan ibarettir. zira siz duygu adamısınız haddimizemi sizin fikirlerinize saygı duymamak. Yeni açtığınız  sayfada da rahatlıkla farklı düşüncelerinizi ve Türkiye adına olan endişelerinizi dile getirmişsiniz neyi nasıl gördüğünüzü belirtmişsiniz.

Sözün özü Estağfirullah ustam ne haddimize?! SAYGILAR...

Greenman

• Guest
« Reply #11 on: January 09, 2009, 18:57 »
Siz,biz,onlar,bunlar,şunlar,ustalar,çıraklar,,, işte her ne ise ...samimiyetten uzak bir dünyada ve unutmayı iş edinmiş düşünceleri doğru bulmuyorum.

ben bir usta değilim şair de değilim köşe yazarıda sıradan sade kendi ve etrafındaki insanlar için birşeyler yapmaya çalışan çoğu zaman bunu beceremeyen gerek duyulacak biri değilim o kadar uzatmanın manası yok sizin düşünceleriniz benimkilerden mutlaka değerlidir sayın Karaağaç..!

Offline daylek

• Adviser
« Reply #12 on: January 09, 2009, 22:07 »
 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Offline Riki

• Candidate member
  • *
« Reply #13 on: January 11, 2009, 18:40 »
Çok guzel  8)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42