Author Topic: Моля за подкрепа всички жени в сайта  (Read 18814 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline saleika

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 455
  • Gender: Female
You are not allowed to view links. Register or Login
Како, мисля, че никой не е в състояние да ти помогне...


Zna4i tolko moje6 da misli6  :D

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Quote
Како, мисля, че никой не е в състояние да ти помогне...

Може - съпругът й.

Tralala

  • Guest
You are not allowed to view links. Register or Login
... Не искам да бъда жена с топки !!!!  ...

Добър пост, поздравления :)

Аз продължавам мн мн да не разбирам, но в общи линии... като имам и личния ми опит схващам... Та... В животът се случват разни неща, които променят хората изцяло, които им позволяват да се запознаят със себе си и.... е прекрасно човек да се изгуби, за да се намери...

Ако съжителството  и любовта ти с този по-различен човек е едно от тези случващи се чудеса, то е в Божиите ръце да се промениш и то не тенденциозно, а за винаги. "Не бутай реката, тя сама си тече"!

Вероятно има конкретна причина, която те кара точно сега да търсиш катализатор на тази промяна?

Както вече казах, много ми е познато всичко това! Но ако ти се крещи - крещи, ходи си разголена и т.н., все пак той така те харесва (нали!). Изследвай самостоятелно бита и порядките в семейството му и роднините и приятелския кръг и сама направи изводите си. За да можеш да го разбираш, трябва да се запознаеш с ценностите на исляма и да помолиш някой да ти помогне в тълкуването на Курана, защото във форума дискусиите са на съвсем друго ниво и за незапознатите е неподходящо. Останалото е въпрос на личните ти наблюдения и усилия!

 :)

Offline ficinka

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 567
  • Gender: Female
Здравей dudunia аз пък мисля че съпругат ти или приятелят ти незнам може би не иска да се променяш, да ставаш кротка и  смирена, ако е искал такава жена до себе си няма да се спре на теб, ти да си човекът с който да иска да изживее дните си ,що се отнася до това че искаш да се научиш на нашите традиции това е добре от една страна , ще бъде нещо като доказателство на любовта ти и уважението ти към неговото семейство и произходът му, но не си мисли че така лесно ще се промениш изцяло ,пък и както казах мисля че няма нужда да го правиш, искам да те поздравя за това че си силна и борбена натура ,това също е черта на помаците, имаш силата да удстояваш идеалите и мнението си , за това много  жени могат да ти завидят дори, обичай го ,уважавай роднините му и бъди до него в трудни и хубави моменти, бъди му упора ,мисля че това ще  е по важно за него отколкото да се промениш изцяло .

Offline dudunia

  • Member
  • **
  • Posts: 43
  • Gender: Female
  • Привет на всички :)
Привет на всички,
с желанието на "объркано дете", което очаква да му подадат ръка, когато се е загубило чета всяко ваше писмо във форума, интерпретирам го по вашему, препрочитам го и търся да намеря необходимото за мен разумно тълкуване на понятието "любов"-защото тя е в основата!
  Но с всяко ваше мнение у мен изниква въпроса: "Да обичаш истински,означава ли да се подчиняваш, да живееш в един не твой свят на разбирания и табияти"? Като така намаляваш напрежението в определени ситуации, внасяшяш компромиса ,като форма на обичта.
     Необходимо ли е да рискувам толкова много -"да бъда Себе си",
                  за да дам отговор на това кое е правелно?!

 

user1

  • Guest
Како ма, обичай мъжа си, както не си обичала никого преди. Едва ли осъзнаваш какъв късмет си извадила, че си взела помак за съпруг. Не се задълбочавай чак толкова да мислиш що за птици сме мъжете помаци.

Offline dudunia

  • Member
  • **
  • Posts: 43
  • Gender: Female
  • Привет на всички :)
Накара ме да се засмея,user1...
  Не може6 да оби4а6 истински нещо което не познава6,тук не става въпрос за 'чаша кафе" или парче месо ;D. Защо не се постави6 за момент на мое място,за да ме разбере6,(как ще реагира6 ти,как ще живее6-от ден за ден ли,като се пази6 непрекъснато от неяснотите ??? ) , а не да ме поднася6 така ( допискам и да си прав,за което ти благодаря  :)    ).

Offline dudunia

  • Member
  • **
  • Posts: 43
  • Gender: Female
  • Привет на всички :)
...и user 1 , Не ме наричай "како ма ", аз не се държа грубо с теб или поне засега... ;D

Offline saleika

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 455
  • Gender: Female
You are not allowed to view links. Register or Login
Накара ме да се засмея,user1...
 

Zna4i i tebe uspq da rasmee tova mom4e  ;D  ;D  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42