Author Topic: До Рибново и обратно  (Read 17619 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Вейсалов

  • Guest
Re: До Рибново и обратно
« Reply #15 on: November 19, 2009, 21:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Във Вашия сайт ни се смеете, колко правописни грешки сме правили тук, как елементарни правописни правила не сме знаели но май май и вие сте си били зиан! ;D

 Та кой е Мустафа Кемал Ататюрк? ;D ти какво ще ни разясниш?

Какво значи "ни се смеете" ? Кои са "ние" и кои "вие". И кой е тоя наш сайт ? А за буквите... радвам се, че забелязахте, но няма да го оправя ;)

Offline rcn

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 195
Re: До Рибново и обратно
« Reply #16 on: November 19, 2009, 21:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
rcn, а разясни ли на хората там кой е великия мустафа кемал ;)

Аз съм последния човек, който би тръгнал да разяснява каквото и да е на когото и да било, въпреки че съм най-великия нереализирал се педагог раждал се по тези земи. А ако ти е неприятна снимката и девиза, бих могъл, за времето през което не са ти наложили бан, да сложа снимка на някой от прочутия род Сидерови. Тъй като усещам, че ти харесва Волен, а аз като хетересексуален бих предпочел снимка на жена му Капка, за да има консенсус, предлагам да се спрем на гениалния му брат Пламен. Той обаче е доста дискретен човек, затова ще сложа една от неговите книги - съавторът му е арменец, така че може да се убедиш в толерантноста ми:



Като взема автограф от него също ще го публикувам - предполагам че ще е някоя мисъл на Декарт, а съм сигурен че няма да е нещо заимствано от брат му.

Надявам се, че съм задоволил малко любипитството ти. Ако има нещо друго, което би искал да узнаеш, не се колебай да питаш. Нали знаеш - с питане до Цариград се стига, а иначе само до Одрин и то за малко.
 

Вейсалов

  • Guest
Re: До Рибново и обратно
« Reply #17 on: November 19, 2009, 22:54 »
Какъв тънък хумор, какъв майстор на иронията си ми бил ти  :) Да ти кажа честно - жегна ме. Сега не мога да си намеря място все едно съм ходил на опознавателна екскурзия в анадола  ;D Чудно ми е ти, сюлейман и няколко други индивида в качеството си на какви пишете в тоя форум на българи мюсюлмани. Че и банове раздават.

EVROPOMAK

  • Guest
Re: До Рибново и обратно
« Reply #18 on: November 19, 2009, 23:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
rcn, а разясни ли на хората там кой е великия мустафа кемал ;)

Ех, как, кой е Мустафа Кемал, то и първолаците го знаят!  :o
Един по-необикновен Помак от другите, дету е направил на Турките, адна убава держава!  ;)

Вейсалов

  • Guest
Re: До Рибново и обратно
« Reply #19 on: November 19, 2009, 23:02 »
... Последно предупреждение за Вейсалов за обиди и неуважение към съфорумници тук!!!!!    От Администратор на сайта!

Offline rcn

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 195
Re: До Рибново и обратно
« Reply #20 on: November 20, 2009, 00:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
... Чудно ми е ти, сюлейман и няколко други индивида в качеството си на какви пишете в тоя форум на българи мюсюлмани. Че и банове раздават.

Бан ще ти сложат и няма да ти е за първи път, но това си е работа на помаците, не моя. Щом и писането ми ти пречи може и да не пиша, а само да качвам снимки плюс песни и танци на народите. А най-добре май да си сменя ника (андрешко, байганю, димитровградбитака, орладновцигробищата, селогинци, гаралевскипазибагажа) и да си пиша а ла днес.бг коментарите. Аз наистина съм ти благодарен за забележките, които макар и неконструктивни, държат темата ми на челно място. Използвам момента да сложа отново линка със снимките за да увелича разглежданията.

You are not allowed to view links. Register or Login


Вейсалов

  • Guest
Re: До Рибново и обратно
« Reply #21 on: November 20, 2009, 07:43 »
На Вейсалов е наложен Бан за обиди към съфорумници и наспазване правилата на Форума!

Offline Hat

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1059
  • Gender: Male
Re: До Рибново и обратно
« Reply #22 on: November 20, 2009, 09:45 »
Наистина чудесни снимки за моя а и за ваша радост такьв е целият помашки свят.Единственото,което ми направи неприятно впечатление беше много бедният асортимент от "напитки" по рафтовете на механата.

Offline Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1487
  • Gender: Female
Re: До Рибново и обратно
« Reply #23 on: November 20, 2009, 11:00 »
Ами хората нямат пари за шампанско. ;) Това търсят,това се предлага. 8)

Offline Hat

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1059
  • Gender: Male
Re: До Рибново и обратно
« Reply #24 on: November 20, 2009, 14:25 »
Сьгласен сьм с теб.

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Re: До Рибново и обратно
« Reply #25 on: November 20, 2009, 15:06 »
Шампанското е гадно. Излиза през носа. А и кой е седнал на сладки приказки на мезе и шампанско?

Offline Musti99

  • Member
  • **
  • Posts: 5
Re: До Рибново и обратно
« Reply #26 on: May 27, 2010, 13:18 »
kimmis gercekten mUSTAFA kEMAL aTATURK bende merak ettim ?

Offline ivetko

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 187
  • Gender: Female
  • Животът е кратък, изкуството - вечно!
Re: До Рибново и обратно
« Reply #27 on: May 27, 2010, 14:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Шампанското е гадно. Излиза през носа. А и кой е седнал на сладки приказки на мезе и шампанско?
Пробвай шампанско с ягоди. Аз не съм опитвала, но казват, че е много аристократично ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42