Author Topic: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина  (Read 14800 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ОУ Плъстина

  • Member
  • **
  • Posts: 5
You are not allowed to view links. Register or Login

Offline ОУ Плъстина

  • Member
  • **
  • Posts: 5
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #1 on: January 15, 2010, 13:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Offline ОУ Плъстина

  • Member
  • **
  • Posts: 5
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #2 on: January 15, 2010, 13:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Offline Avinka

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 87
  • Gender: Female
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #3 on: January 15, 2010, 19:07 »
   Поздравления ОУ Плъстина, чудесни сте!!! Личи си, че се работи много във вашето училище. Допадна ми всичко – като се започне от повода за тържеството, сценария, организацията,  гласчетата  на учениците, проектите и се стигне до наградите, които сте  печелили …абе всичко!!!
  Евала на ръководството!!!




Offline @xmet

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 215
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #4 on: January 15, 2010, 21:35 »
Благодарности и от мен!
Страхотни клипчета, удивителна програма, добри изпълнители,невероятна програма съчетано е полезното с приятното. 8) ;)

Offline canseve

  • Member
  • **
  • Posts: 11
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #5 on: January 26, 2010, 23:19 »
komentarite ne sa li pisani ot samiq kolektiv???

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #6 on: January 26, 2010, 23:37 »
Дори да са писани от колектива,отговарят на истината!Canseve,защо усещам негативно излъчване във въпроса ти?

Offline Hat

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1059
  • Gender: Male
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #7 on: January 27, 2010, 10:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
komentarite ne sa li pisani ot samiq kolektiv???
И до днес немога да разбера,защо на фона на красивото,бялото има хора,които все виждат грозното и черното.Дали всичко е до самият индивид,като заложба т.е.некачествен генетичен материал,както беше казал ББ в Щатите или всичко е вьпрос на вьзпитание и околна среда.Може ли и двете едновременно.Много сьмнително начало за canseve.

Offline canseve

  • Member
  • **
  • Posts: 11
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #8 on: February 27, 2010, 17:28 »
uvajaemi gospoda, detsata sa strahotni...ne sum kazala ni6to vav vrazka s izpulnitelite...ne sum otpravila obidi kum nikogo. Zashto mi se struva, che iskate da me zasegnete, otpravqyki obidi? Stoq zad dumite si- detsata sa strahotni. No istinata e, che komentarite ne sa na vun6ni litsa. ETO, V NAPISANOTO OT MEN NQMA NITO EDNA OBIDA KUM VAS. ETO KOI GLEDA NA GROZNOTO I KOI IMA NEKACHESTVEN GENETICEN MATERIAL. UVAJAVAITE MNENIETO NA OKOLNITE, ZASHTOTO STE ZA PRIMER NA PODRASTVASHTOTO POKOLENIE. 

Offline Avinka

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 87
  • Gender: Female
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #9 on: February 28, 2010, 13:54 »
 Къде си написала по-горе, че децата са страхотни, започнала си с друго, а това го казваш чак сега, уважаема!!! Но черногледството ти не ме учудва.
Как пък откри точно ти къде е истината и кой е коментирал по-горе? Далеч си от истината!

Offline erkek68

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 3
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #10 on: February 28, 2010, 14:08 »
Децата са страхотни, да cansev! Разбирам, че си разбрана погрешно. Защо хората сме готови веднага да нападаме? Умният човек прощава, въпреки и да не забравя! Cansev вашата грешка е в това, че сте си казали мнението. А тези хора, които ви нападат просто си имат някакви комплекси. В изреченията им има яд, което говори лошо за самите тях. Вие уважаема cansev друг път се изказвайте докрай. Извинявайте за съвета.

Offline Avinka

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 87
  • Gender: Female
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #11 on: February 28, 2010, 14:39 »
Ти не си човекът, който да казва на кой къде му е грешката, кой се е доизказал и кой не е, кой има комплекси и кой няма.

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #12 on: February 28, 2010, 16:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
komentarite ne sa li pisani ot samiq kolektiv???
  Ами като как да го разбираме това тогава?
  canseve,изяснете се какво искате да кажете с този въпрос.Ако са писани от самия колектив-какво му е лошото?Малко автореклама не е попречила на никого тук,даже напротив,иначе ние откъде щяхме да знае за тези чудесни деца?

Offline Hadj

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 585
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #13 on: February 28, 2010, 16:54 »
  Кой какво е писал незнам ,аз като непрубеден се вазхищавам на дечицата.Хвала и на ръководителите защото за това се иска много труд и то с любов.Радва ме и повода  по който е концерта,така се предават традиции на бъдещото поколение.
  Сега един малку банален въпрос: В Омутрашко от кога има хора от Западните Родопи/поне така ми се струва по женския костюм и песните/

Offline erkek68

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 3
Ynt: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина
« Reply #14 on: February 28, 2010, 18:13 »
Ето Ave, как ме нападнахте и мен. Нещо лошо в думите ми? Кой крив, кой прав незнам, знам едно- който казва истината го гонят от 9 села. Hadj, незнам от кои родопи са, непознавам Омурташко, но определено са добри изпълнителите на песните.
Рекламата никога не е излишна, да. Но интелигентните хора се разбират разговаряйки, не обиждайки се. Това е което имам да кажа. Бъдете толерантни и уважавайте мнението на околните. Тази госпожа /госпожица/ как ме нападна?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42