Author Topic: Радио "Гласът на планината"  (Read 15776 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline bogutevolu

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 1000
  • Gender: Male
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #15 on: August 27, 2010, 12:15 »
С Моите най-добри пожелания..
успехи...

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #16 on: August 27, 2010, 12:19 »
Довечера в 21:30 българско време очаквайте емисията ''Без граници'', където ще чуете последните новини от планините и веднага след това започва големият поздравителен концерт. Може да се свържете с радиото на скайп: glasat.na.planinata
Позравете свои близки и приятели и се наслаждавайте на уникалното радио "Гласат на планината''

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1487
  • Gender: Female
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #17 on: August 27, 2010, 12:22 »
Честито и от мен! Ти днес си го ударил на стари шлагери! ;D

Offline Сидхарта

  • Historian
  • *****
  • Posts: 887
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #18 on: August 27, 2010, 13:56 »
Аферим Салих-пусни една македонска като поздрав от мен за всички съфорумници тука.

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #19 on: August 27, 2010, 21:28 »
Радио ''Гласът на планината'' замлъкна за винаги. Точно преди първият поздравитекен концерт радиото беше хакнато и престана да работи. Явно е че някой завидя на огромният успех пожънат от радиото и на аудиторията му, която с вълнение чакаше първият поздравителен концерт тази вечер. Но не било писано да ние приятелите на радио ''Гласът на планината'' да го чуем. Черната завист на някоя дребна душичка лиши десетки и дори стотици хора от удоволствието да поздравят своите близки и приятели и самите те да бъдат поздравени. Това е краят на нашето радио приятели, и аз много ви се извянявам, че днес няма да чуете своят поздравителен концерт, че няма да чуете любимите си песни..... Но знайте, който завижда не вижда. Този, който е хакнал нашето радио е една дребна душица.. Но всекиму според делата. Извинявайте още веднъж приятели... :(((

P.S. Благодаря ви че бяхте с мен приятели, и че толкова много харесахте радиото ни. Това значи много за мен!

Offline EvroPOMAK

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 1410
  • Gender: Male
  • POMAK - POMAKY
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #20 on: August 27, 2010, 22:07 »
Явно, радивото "Гласът на Планината", може да има неква свръзка с Помаците и затова, май, че нещо са го блокирали ?  :o  ???
Преименувайте го и го възродете на "Гласът на Равнината", белкимь, отново го отблокират !  ;)

Offline pomakos_ a

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 75
  • Gender: Male
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #21 on: August 28, 2010, 06:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Радио ''Гласът на планината'' замлъкна за винаги. Точно преди първият поздравитекен концерт радиото беше хакнато и престана да работи. Явно е че някой завидя на огромният успех пожънат от радиото и на аудиторията му, която с вълнение чакаше първият поздравителен концерт тази вечер. Но не било писано да ние приятелите на радио ''Гласът на планината'' да го чуем. Черната завист на някоя дребна душичка лиши десетки и дори стотици хора от удоволствието да поздравят своите близки и приятели и самите те да бъдат поздравени. Това е краят на нашето радио приятели, и аз много ви се извянявам, че днес няма да чуете своят поздравителен концерт, че няма да чуете любимите си песни..... Но знайте, който завижда не вижда. Този, който е хакнал нашето радио е една дребна душица.. Но всекиму според делата. Извинявайте още веднъж приятели... :(((

P.S. Благодаря ви че бяхте с мен приятели, и че толкова много харесахте радиото ни. Това значи много за мен!
   Здрасти,Балканджия.
  Не ми е ясно защо са хакнали твоето радио след един ден съществуване! ???
Има нещо нередно в смисъл ти така бързо се отказа за един ден!   И този сайт  и други навремето беше всекидневни атаки на хакери,но съществува.
 
Погледни си документациятз,сървъра,закона за конкуренция,легитимност,правила в Интернет пространството....!
 Ако се откажеш значи си имал за цел собствена реклама,защото един уважаващ себе си човек ще държи докрай,много е наивно да пускаш чалга и песни за един ден и да кажеш,..хакнаха ме.Поне си адвокат и разнищи случая,освен ако е пиар за теб .
 От мен подкрепа за делото ти,но държа тук да се знае кой и защо хакна радиото ти!!!???

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #22 on: August 29, 2010, 09:23 »
Благодаря ти Помакос! Радиото ми беше с цел да доставя радост на планинците, а музиката беше народна и балканска. Но и да го възстановя каква е ползата? Пак ще го хакнат. Има много завистници и хора които просто не желаят хубавото радио да съществува, и вярвам че това е с оглед на моята личност, която явно не се харесва на доста хора. Но както и да е. Бог вижда!

Offline fotakiev

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 707
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #23 on: August 29, 2010, 20:56 »
Поздравления за добрата идея за радиото и голямо съжаление за това, което се случи с него...
Продължавай така и не се отказвай!

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #24 on: August 29, 2010, 23:41 »

  Балканджия,радиото беше наистина супер! В мен обаче възникват въпроси защо и кой хакна радиото???
 Имаш ли представа за това!

Offline EvroPOMAK

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 1410
  • Gender: Male
  • POMAK - POMAKY
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #25 on: August 29, 2010, 23:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Благодаря ти Помакос! Радиото ми беше с цел да доставя радост на планинците, а музиката беше народна и балканска. .................. 

"Салихка", абрье аркадашь, можеш спокойно - "Планинците" да ги наречеш "Помаци", да видиш, че нема да ти се скършьи езика!  :-X  ::)
А, ако си имал цел да разведриш и прославишь, тея измъчени людье, какво по добро от това?  :)
Пьа, може и това свободословие да ти е на късмет, та белкимь радиостанцията да тръгне отново, ако са я бастисальи, некьви нацисти-айдуци-хайманьи!  ;)

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #26 on: August 29, 2010, 23:46 »
 Сайта на помаците по света pomak.eu е пример за толерантност и в защита на помаците.
Бяхме хакнати един път но се изправихме на крака за разлика от други.!
Сега сме ЛИДЕР и сме много по силни!
За Радиото ти незнам,но ако се откажеш рано губиш ти,и то многооо..

Offline Dobrev

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 500
  • Gender: Male
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #27 on: August 30, 2010, 01:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Благодаря ти Помакос! Радиото ми беше с цел да доставя радост на планинците, а музиката беше народна и балканска. Но и да го възстановя каква е ползата? Пак ще го хакнат. Има много завистници и хора които просто не желаят хубавото радио да съществува, и вярвам че това е с оглед на моята личност, която явно не се харесва на доста хора. Но както и да е. Бог вижда!


Сали, сигурен ли си, че радиото ти е хакнато?
Доколкото видях това е free сървър, а знаеш, че всичко дето е безплатно се прецаква постоянно.
Просто си направи нова регистрация и пускай музика наново.

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #28 on: August 30, 2010, 08:40 »
Назми, Боби, радиото наистина е хакнато чрез флууд- много заявки за отрицателно време, което блокира сървъра. Още съм ядосан, но сега търся по сигурно място за хостване и тогава радиото ще започне да предава отново. Да знаят всички недоброжелатели, че не един балаканджия не се предава лесно!

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Re: Радио "Гласът на планината"
« Reply #29 on: August 30, 2010, 09:01 »
  Така те искам,Сали ага!Радиото беше хубаво и ще е жалко,ако го изоставиш.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42