Türkçe > Pomakça

Pomakça Öğrenmek istiyorum!!!!!!!!!!!!!!

<< < (6/7) > >>

saleika:
ok abicim sen iste yeterki  ;)

aresemisema:
bende istiyorum ama benim yaşadığım şehirde hiç bir pomak olmadığı için şanssızım bu konuda. istanbulda yaşayan yada eli boş arkadaşlar o kadar şanssız değil aslında. bir iki aylığına bir pomak köyüne giderseniz öğrenebilirsiniz

mehmed_au:
Aynen bende istiyorum . Help is need it.

mehmed_au:
Pomak turkuleride cok hos  ama cok az var nette  bilenler varsa bana bi zahmet iletirseniz memnun olurum .Thanks

ADA:
You are not allowed to view links. Register or LoginFigen hanım bizimde bu hususta amatör çalışmalarımız mevcut. Mesela çocuklar ve yeni başlayanlar için pomakçayı resim ve karikatür yoluyla (görsel) olarak pedegoloji eğitimi almış arkadaşların desteği ile öğretebiliriz. Ayrıca işitsel olarak eğitim için çeşitli bölgelerden konuşma kayıtları alınabilir. Hali hazırda mevcut bulunan pomakça sözlüğümüzü kelime dağarcığı açısından geliştirebiliriz. 

--- End quote ---

konuşma kayıtları derken, ses kayıt cihazlarıyla konuşmaları kaydedip sizlere ulaştırmaktan mı bahsediyorsunuz ? eğer öyle ise bende bunun için uğraşırım.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 
Go to full version