Author Topic: ОТЕЦ БОЯН САРЪЕВ е истински ДЯВОЛ !!!  (Read 41157 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Родопчанин

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 332
  • ==
You are not allowed to view links. Register or Login
Вместо да получа отговор къде Саръев си крие танковете, разбрах за религиозността на гайдата....Сега почвам да се питам китарата и цигулката от коя религия ли са ... или древната орфеева арфа... Идва ми на акъла - животните в Родопите - също ли принадлежат към определена религия и обидно ли е за крава в Рибново да се казва Иванка вместо Фатме ? Танковете са явно в на някои хора умовете, които не могат да кажат с думи и факти, а говорят небивалици.Не мисля, че темата трябваше да се пише с главни букви,защото няма абсолютно никакви доказателства, че е насилвай някой.Още по-малко пък да се нарича обидно "дявол".Но съм убеден, че ако напиша аз с главни букви за някой ходжа ще скочат много хора.Недейте ката приказки много дайде доказателства.

Колко много въпроси само задавам, ама никой не отговаря ... а може би няма нужда...:)

Offline PNK2003

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 668
  • Gender: Male
  • Ius Est Ars Boni Et Aequi...
You are not allowed to view links. Register or Login
Не се карайте - и двамата сте прави за себе си, но непремерените приказки не сближават хората.

Хайдутино, сигурно преди няколко века дядовците и бабите на тези хора са били християни. Знам, че много хора мислят другояче, но аз тука съм на едно мнение с тебе. Обаче това не може да е единствената причина да смениш вярата си. Защото ти пра-пра-пра-пра-пра-пра дядо си не го познаваш, но познаваш и майка си, и баща си, а вероятно и бабите и дядовците си, и ако те всичките са мюсюлмани, тогава това, че няааакога твоите прадеди са били православни християни, а може би и богомили - това тебе не те вълнува чак толкова много.
Хавалар, прав си - религията не е дреха. Но всеки трябва да има правото да си я смени, ако пожелае. Ако го прави с чисти подбуди, това е само за добро. Кой може да изброи хората, които с радост са приели исляма - аз не мога, но знам, че са милиони и милиони. Така е и с Христовата вяра. Така е и с Буда. Виждаш ли лошо в това?


Толкова ли е сложно това да бъде разбрано от всички?

Offline ЖАРКО ЖЕГЛЕВ

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 1480
  • Gender: Male
Gaidi(Tulum) ot 4ernomorskata 4ast na turcia. Moje da vi haresat.

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Offline ЖАРКО ЖЕГЛЕВ

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 1480
  • Gender: Male
You are not allowed to view links. Register or Login

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42