Author Topic: Онази малката и Гагаузов  (Read 11625 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PETER

  • Guest


You are not allowed to view links. Register or Login ... o_id=13086

Quote
Валерия Петрова, бивш младши експерт в дирекция "Европейска координация и връзки с обществеността" в Министерството на регионалното развитие и благоустройството, бе уволнена, заради дързостта да попита министър Гагаузов защо нарушава закона и собствената си заповед за забрана на тютюнопушенето в подопечното му министерство.

Няма значение дали Валерия ще стане министър. Важното е да покажем от какви хора има нужда България.

Да почистим държавата от гагаузовци!

You are not allowed to view links. Register or Login

Искам Валерия Петрова за министър на МРРБ
  :)

Offline PNK2003

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 668
  • Gender: Male
  • Ius Est Ars Boni Et Aequi...
Бившият младши експерт Петрова не знае ли, че на началник сметка не се държи ;)

Offline shaban

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 712
You are not allowed to view links. Register or Login
Искам Валерия Петрова за министър на МРРБ [/b]  :)
Убавка е ,и аз я искам :-*, ама ми се види младка за министърка.

Offline PNK2003

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 668
  • Gender: Male
  • Ius Est Ars Boni Et Aequi...
Млада, ама дръзка... За министър е 6 :)

PETER

  • Guest
You are not allowed to view links. Register or Login
Убавка е ,и аз я искам :-*, ама ми се види младка за министърка.

Освен убавка е и ербап.
Такава няма начин да каже "Страх ме е от света извън Рибново". ;)

Това е още един пример за свободен и независим човек, без страх от авторитети и предразсъдъци.
Европейка с 1 дума.




Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
ПЕТЕР, тази "министърка" след 30 години ще казва "страх ме е от образа в огледалото". И нито независимостта, нито свободата ще да й помогнат да се пребори с това неудобство.

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Това, че е нахакана е добре, но никъде не ставят ясни уменията и  :)

От смел до глупав разликата е много тънка  ;)

PETER

  • Guest
Мустафа,

не си ли чувал за пластични операции?
А виж днес баба Лили. Какво ли ще позволява медицината след 30 г.?

abc,

наистина уменията и за крадене не са ясни (щото на Гагаузов са)  ;)
2 езика перфектно + 3-4 разбираемо + висшо Европеистика в Осло стигат ли?

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
ПЕТЕР, надали не ти е ясно, че интелект и образование за различни неща. Всеки с добра памет може да научи езици и завърши образованието си. Способността да взема решения и да анализира са друга работа.

Та това, че девойчето е нахакано и се е озъбило на шефа си е добре, но за професионалните и умения никъде не стана въпрос. Тя и мис България е с две дипломи и три ЗИЛ-а самочуствие, но първо я видяхме в Брадъра, после видяхме и анти групите във фейсбука.

След дозата логорея идва краткото НЕ на твоя въпрос  ;) Все пак куража като дефицитна стока трябва да се поощрява и в тази връзка ако девойчето мине насам и пита за мнението ми, кажете и че съм и пожелал успех  :)

Offline sema_rohleva

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 174
Я ми посочете честен , искрен с кристално чисто сърце политик , че не се сещам ( дори и с мет висши и 10 езика ) ....Сега е откровена и пряма , но като се разболее от болестта на властта и величието ...дали ще я гледате с такива очи , защото тя тази болест е неизбежна и заразна ....А за истинския политик не са важни образованията и езиците , а интелектът и уменията да лавираш и да си гъвкав , за да можеш да се задържиш на острието на бръснача ...

Героите в политиката не оцеляват .

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
You are not allowed to view links. Register or Login
Мустафа,

не си ли чувал за пластични операции?
А виж днес баба Лили. Какво ли ще позволява медицината след 30 г.?


Охо, значи и скалпела ще играе?

- "А, дали ще е успешна хирургическата намеса!? С колко месеца ще ме подмлади? А боли ли много !?!"

Това ли са въпросите на една "независима" жена? Оказа се, че тя е много по-зависима от света около себе си, отколкото една рибновка, която ще си живее щастлива и необезпокоявана от своя вид независимо от напредването на възрастта, защото знае, че Господ я създал така.

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Независимите според собствена преценка са в психиатрията. Всички останали сме обвързани повече или по-малко.

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
You are not allowed to view links. Register or Login
Убавка е ,и аз я искам :-*, ама ми се види младка за министърка.
И аз я аресвам Шабан,ама е далеко от мен ;D 8)  ша са караме аго Шабан за младата евродепутатка,да знаеш.. :)

Offline havallar

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 308
You are not allowed to view links. Register or Login

Isyankar

  • Guest
Ако има варненци или хора от този избирателен район - нека да я подкрепят на 7ми Юли .... Ние само можем да наблюдаваме останалите :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42