Author Topic: Из чеиза на една Помакиня !  (Read 24074 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Avinka

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 87
  • Gender: Female
You are not allowed to view links. Register or Login

Offline ficinka

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 567
  • Gender: Female
Страхотни ръкоделия Авинка , благодаря, невероятни са ,покрай тази модернизация свикнахме каквото ни трябва в магазина има, а е толкова хубаво и бих казала невероятно красиво да си го изработиш сам , е поне тези които умеят  ;)Страхотни са наистина ,нямам думи . :)

Offline Hat

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1059
  • Gender: Male
Ficinka избери си две три неща,които ти харесват най много аз поемам ангажимент да ти ги изпратя.Снимките са от с.Трапище общ.Лозница обл.Разград населено почти изцяло от помаци от Велинградско,такива правиме и в Омурташко,за да се подьржаме вьв форма.

Offline PETER

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1028
  • Gender: Male
Подобни на тия плетки (сервизчето и кокошките) ги имам от баба ми.
Тя по цял ден си плетеше разни неща и бая имаме натрупани.
Само трябва да ги намеря къде са забутани.
Ако някой се интересува ... :)

Offline ficinka

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 567
  • Gender: Female
Много благодаря hat , но малко ми е неудобно така , наистина всичко е толкова красиво че нямам думи , невероятни са , аз също обичам да плета на една кука, може нещо от тези неща , да си хвана модел, невероятно красиви са всички ,  :D много благодаря предварително, дано не те натоварвам допълнително, ще си пазя всичко за спомен ,страхотни са наистина , и тук изработват разни неща но точно такива не съм виждала ;)Жив и здрав да си и пак благодаря.

Offline Беглик

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 448
"За мюсюлманската жена тъкането е празник. Изработеното е нейната гордост. Нейното тържество. То е разнасяло славата на ръцете й, разказвало е за хубостта на душата й... Възхищение, копнеж, мъка и радост - всичко се е събирало в тъканите, за да се превърне в красота..."

Н. Хайтов

Offline Rahmie

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 1981
  • Gender: Female
Ei de e izcheznal cheiza... :) may i drugi chistyat osven mene... :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42