Author Topic: Московчанки полудяха по турците  (Read 9704 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Metka

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1696
  • Gender: Male

Московчанки полудяха по турците


You are not allowed to view links. Register or Login




През изминалата година в Москва са били регистрирани почти 12 хиляди брака с чужденци, по-голямата част от тях турски граждани.

Това съобщи в интервю за агенция Интерфакс началникът на управлението за гражданска регистрация в Москва Ирина Муравьова.

"През 2008 година сме регистрирали 11984 смесени брака. Това е с около 800 брака по-малко, отколкото през 2007 г.", каза тя.

По думите й първо място сред чуждите страни, с гражданите на които в руската столица се сключват най-много бракове, вече трета поред година заема Турция.

След това следва Германия, САЩ, Израел и Великобритания.

"Сред страните от ОНД палмата на първенството държи Украйна, втора позиция си разделят Армения, Молдова, Узбекистан и Азербайджан", уточни Муравьова.


You are not allowed to view links. Register or Login

Isyankar

  • Guest
Това какво общо има с помаците ?

Метка със всеки изминал пост ме съмняваш да си помак, а обикн етнически турчин ... Признай си поне ...

Offline Metka

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1696
  • Gender: Male
You are not allowed to view links. Register or Login
Това какво общо има с помаците ?

Метка със всеки изминал пост ме съмняваш да си помак, а обикн етнически турчин ... Признай си поне ...
Глупости Исианкар!

При мене рускини няма!

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Рускините са жалостиви...
Все някой трябва да се прежали ;)

Offline Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1487
  • Gender: Female
You are not allowed to view links. Register or Login
Това какво общо има с помаците ?

Метка със всеки изминал пост ме съмняваш да си помак, а обикн етнически турчин ... Признай си поне ...

Сигурно има и помаци в Турция! На теб ако не ти е интересно,не чети темата! Гагаузов и "малката" какво общо имат с помаците, или ред други теми ,които нямат нищо общо с помаците! Ако бяха писали американци,вместо турци щеше ли да рипаш толкова?

Offline Metka

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1696
  • Gender: Male
You are not allowed to view links. Register or Login
Сигурно има и помаци в Турция! На теб ако не ти е интересно,не чети темата! Гагаузов и "малката" какво общо имат с помаците, или ред други теми ,които нямат нищо общо с помаците! Ако бяха писали американци,вместо турци щеше ли да рипаш толкова?
Gelina, kolko imate smeseni braka mejdu ruskini i ribnovalii, koito sa pro4uti s pohotlivosta si?

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Московчанки полудяха по турците
« Reply #6 on: May 28, 2009, 11:35 »
Рускините винаги са добре дошли. Хем са хубави, хем сговорчиви.





Offline Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1487
  • Gender: Female
Метка, рускините ,ама и рибанци не си поплюват! :D

Abc таз рускиня много арна бре!

Offline shaban

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 712
Забравиха  за "Ганкиното" па зафанаха да говорят за красотата и сговорчивостта на рускините.

Offline abc

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1415
Метка повдигна въпроса.
Пък и нали сме интернационални.


Isyankar

  • Guest
You are not allowed to view links. Register or Login
Сигурно има и помаци в Турция! На теб ако не ти е интересно,не чети темата! Гагаузов и "малката" какво общо имат с помаците, или ред други теми ,които нямат нищо общо с помаците! Ако бяха писали американци,вместо турци щеше ли да рипаш толкова?

Стига рипа де...Ще обърна и другата буза..нали съм истински християнин...

Обзалагам се, че не заради помаците в Турция Метка е сложил тази статия, ама айде...С тебе на глава не ми се излиза...

Ти да не следиш кога ще пусна някъде нещо и непременно да ми удариш една контра...

Offline Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1487
  • Gender: Female
Да бе, от ДАНС съм и те следя непрекъснато,щот друга работа си нямам. Просто ти ни в клин,ни в ръкав взе да се заяждаш напоследък.
Като искачат темите, какво да правя,ако друг го беше писал,и на него щеше да е същия отговор. ;)

Isyankar

  • Guest
You are not allowed to view links. Register or Login
Да бе, от ДАНС съм и те следя непрекъснато,щот друга работа си нямам. Просто ти ни в клин,ни в ръкав взе да се заяждаш напоследък.
Като искачат темите, какво да правя,ако друг го беше писал,и на него щеше да е същия отговор. ;)

Не се опитвай да генерализираш и приписваш субективните си оценки.

Аз, ако отговарям на всяко мнение, дето ми се струва, че (според мен) е ни в клин, ни в ръкав...Всеки си има лични разбирания за клина и ръкава.

И в клина, и в ръкава си ми е мнението - ама трябва ли да спамиш темата като ме караш да споря с теб дали е така ? Направи го на лични ... Защо трябва да превръщаш всяка втора тема в личен разговор между мен и теб...Знам, че ти е много приятно да си говорим, ама може да се случи и по друг начин и в друго време това  ;)

Offline Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1487
  • Gender: Female
Ами не ми отговаряй,що ми отговаряш!

Offline Nedim Mehmedoski

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 543
  • Gender: Male
  • Torbesh
He he!
Sekoi vtor Torbesh vo Italia zhivee so rusinka ili ukrainka!  ;D
Ne se loshi,a i che pozholtime malku poveche.. :D
Eeee..kolku malechki torbeshi imaat maiki rusinki!!! ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42