Author Topic: Българска Мюсюлманска Коалиция  (Read 41935 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Isyankar

  • Guest
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #30 on: August 25, 2009, 11:22 »
Метка,

бих желал да спреш да се обръщаш и то в мн.ч. с това националисти. Иначе и аз започвам да се обръщам към теб с "турски националист". Да преценят модераторите дали е обидно да се използва това обръщение за членове от форума - да не говорим обобщително в мн.ч. Ако не е обидно и аз веднага си имам няколко души, които с ръка на сърцето мога да си ги нарека турски националисти. Даже за някои от тях имам сведения, че са се писали като турци на последното преброяване (българи от турски етнически произход) и не виждам даже причина да се обиждат.

Isyankar

  • Guest
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #31 on: August 25, 2009, 11:31 »
Много сведения имам аз, нали с демография се занимавам. За това, ако нямам сведения, за кое друго...:)

А иначе - щом не е обидно и не подлежи на санкция, много се радвам, че ще мога да се обръщам с "Турски националисти" към онези, които преценя във форума. Впрочем и ти май си кандидат за тяхната групичка като гледам как ревностно ги защитаваш.

Ей, не останаха помаци в тоя форум. Или са турски националисти или български...


Offline Metka

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1696
  • Gender: Male
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #32 on: August 25, 2009, 11:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Много сведения имам аз, нали с демография се занимавам. За това, ако нямам сведения, за кое друго...:)

А иначе - щом не е обидно и не подлежи на санкция, много се радвам, че ще мога да се обръщам с "Турски националисти" към онези, които преценя във форума. Впрочем и ти май си кандидат за тяхната групичка като гледам как ревностно ги защитаваш.

Ей, не останаха помаци в тоя форум. Или са турски националисти или български...


Isyankar , ти не се занимаваш с демография тук.
Ти просто си търсиш от Турция свойте 15 000 000 000 или 20 000 000 000 долара,като наследник на тракийски бежанци.
Грешката ти е че си разпознал този форум като плацдарм на твойте  мечти.
Ако наистина това е мястото което ще доведе до осребряването на исканията ти към Турция, то повярвай ми аз ще те подкрепя да те направим главен модератор.

Isyankar

  • Guest
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #33 on: August 25, 2009, 11:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1.  Мен ме пиши първи.  :D

2.Сигурно знаеш, че злоупотребата със служебна иформация е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ.

3.Помаците не смеят да влизат заради такива като теб, а аз се чувствам призван да им разчистя пътя.

4.И не мисли че тук нкой е забравил последният ти опит за дискредитиране на помаците "....помаците сме фурнаджиски лопати.." (аз също знам источника   ;) ) е да разбереш че фурнаджиските лопати обслужват  други интереси, чужди на помклъка.

1. Пиша те веднага.

2. Няма злоупотреба. Доган като знае имената на всичките си избиратели до един, аз като демограф не мога ли да знам всяко населено място как се самоопределя ? Пишман-демограф ще съм, ако не знам. Толкова по този въпрос, тъй като хора като теб може да злоупотребят, а после да прехвърлят вината на хора като мен.

3. Чувстваш се призван да прочистиш всичко българско от форума под претекста (протекция на помаците). Всичко хубаво, ама турското тогава кой ще прочисти или то вече е непрочистваемо ?

4. Фурнаджийските лопати са от КърджалиХабер форум, не разбирам каква интрига отново се стремиш да спретнеш ти и шайката турски националисти, за да изгоните и последния българин от тоя форум. Е, чисти сме, искрени сме и колкото и да се мъчите не може да изкарате компромати срещу нас !

Само дето някой друг от вашата банда турски националисти призовава са преименувания, федерации, политически регилиозни формации и т.н. Започни чистката от там, ако искаш да си полезен на помаците и тази страна.

 ;)

Isyankar

  • Guest
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #34 on: August 25, 2009, 11:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Isyankar , ти не се занимаваш с демография тук.
Ти просто си търсиш от Турция свойте 15 000 000 000 или 20 000 000 000 долара,като наследник на тракийски бежанци.
Грешката ти е че си разпознал този форум като плацдарм на твойте  мечти.
Ако наистина това е мястото което ще доведе до осребряването на исканията ти към Турция, то повярвай ми аз ще те подкрепя да те направим главен модератор.

Какви долари, само пари ти се въртят в главата. Аз през цялото ми пребиваване съм споменал сигурно 1 пъти този въпрос и то при цитат от пресата, а ти 1001 пъти. Занимавай се с помашките проблеми, а не с тракийските. На мен пари персонално не се полагат от тия долари, ако ми се полагат ще ти ги подаря обещавам, тъй като ти работиш явно по-усърдно по тази мисия, а аз не съм опрял до тези пари. :) Впрочем още колко пъти ще споменеш тези долари и ще занимаваш форума с този въпрос ? Разбирам, че това е добър спасителен пояс за отклоняване от вниманието от важните теми, ама айде стига вече една и съща...Смени плочата.

Offline Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1487
  • Gender: Female
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #35 on: August 25, 2009, 11:49 »
Занимавай се ти с тракийските,а ние с помашките,какво ще кажеш? 8)

Isyankar

  • Guest
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #36 on: August 25, 2009, 11:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Занимавай се ти с тракийските,а ние с помашките,какво ще кажеш? 8)

Това и правя. Ама постоянно получавам нежелана помощ от турските националисти в този форум по въпроса. Аз за разлика от помаците - лесно отказвам помощта им.

Offline mustafa_b

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2359
  • Gender: Male
    • Всичко за село Корница
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #37 on: August 25, 2009, 11:55 »
Аз никога не съм използвал определението "български националист". Използвам просто думата "националист". За мен всички националисти са еднакви, национализмът е болест, която няма националност. Забелязвам, че Isyankar тенденциозно се опитва да си служи с термина "турски националист", като естествено акцентира върху националното (етническо) определение "турски". Това е типичен прийом на атакаджиите, според които всичко що е "турско" е вредно по дефиниция. Целта - насаждане на етническа омраза.

Offline Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1487
  • Gender: Female
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #38 on: August 25, 2009, 11:55 »
Не виждам такива /турски националисти/в този форум. Сигурно са само в твоето въображение. ;)

Isyankar

  • Guest
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #39 on: August 25, 2009, 11:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Аз никога не съм използвал определението "български националист". Използвам просто думата "националист". За мен всички националисти са еднакви, национализмът е болест, която няма националност. Забелязвам, че Isyankar тенденциозно се опитва да си служи с термина "турски националист", като естествено акцентира върху националното (етническо) определение "турски". Това е типичен прийом на атакаджиите, според които всичко що е "турско" е вредно по дефиниция. Целта - насаждане на етническа омраза.

Вредно е когато зад турски стои думата националист. 

Offline fotakiev

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 707
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #40 on: August 25, 2009, 12:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Не виждам такива /турски националисти/в този форум. Сигурно са само в твоето въображение. ;)
А има ли помаци тук?

Offline daczo

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 524
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #41 on: August 25, 2009, 12:26 »
Za pomacite govoriat hora koito na syrce im e Turciia ili koito izpolzvat makedonski simboli.Kogato iznasia tyrsi se slavianski koreni,a za moment se iskat turski naimenovaniia.Celta e edna,da se narushi spokojstvieto v Bylgariia.Ne sa strashni niakolko nacionalista,a gneva na cial narod.Od druga strana e dobre,po tozi nachin shte se sybudi bylgarina.Stiga e spal.

Isyankar

  • Guest
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #42 on: August 25, 2009, 12:28 »
Daczo,

най-точното мнение за днес !

B1iB2

  • Guest
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #43 on: August 25, 2009, 13:39 »
Подкрепям напълно Боян,по добре не може да се каже..............
Има дискриминация спрямо нас помаците в икономическо положение спряма нас.Отново се прави опит да се привлекат "заблудени овце " към народ различен от българския.Помаците са българи и религията не ги прави отделен народ-отново пропаганда........... :o

musov

  • Guest
Re: Българска Мюсюлманска Коалиция
« Reply #44 on: August 25, 2009, 14:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Za pomacite govoriat hora koito na syrce im e Turciia ili koito izpolzvat makedonski simboli.Kogato iznasia tyrsi se slavianski koreni,a za moment se iskat turski naimenovaniia.Celta e edna,da se narushi spokojstvieto v Bylgariia.Ne sa strashni niakolko nacionalista,a gneva na cial narod.Od druga strana e dobre,po tozi nachin shte se sybudi bylgarina.Stiga e spal.

Това не го схванах много добре. Заплаха ли е?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42