Author Topic: Общини , в която управиляват/... ДПС  (Read 59383 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Тоска

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 2347
  • Gender: Male
  • % 100 + POMAK
Община , в която управилява/......  ДПС



You are not allowed to view links. Register or Login


Община , в която ДПС е политическа сила



You are not allowed to view links. Register or Login

Offline Исянкар

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 78
Интересно ще бъде да видим каква ще бъде картата в края на следващата година ...

Offline Sali Ademov

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 4
You are not allowed to view links. Register or Login
Интересно ще бъде да видим каква ще бъде картата в края на следващата година ...
Ще бъде още по-впечатляващ успеха на ДПС!  На местните избори догодина всички мюсюлмани ще гласуваме на 100% и ДПС ще увеличи влиянието си, а там където ДПС няма шанс, мюсюлманската общност ще подкрепи кандидата на БСП! Важното е ГЕРБ и другите антитурски и атимюсюлмански партии да загубят! И това ще стане. Най-много кметове ще има БСП, и на второ място ДПС! Прготви си кърпичките, за да си бършеш сълзите, Исянкар! За ужас на крайни расисти туркомразци и мюсюлманомразци като тебе Исянкаре , ние мюсюлманите сме все по-единни и ще ставаме още по-силни!

Offline PETER

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 1028
  • Gender: Male
You are not allowed to view links. Register or Login
Ще бъде още по-впечатляващ успеха на ДПС!  На местните избори догодина всички мюсюлмани ще гласуваме на 100% и ДПС ще увеличи влиянието си, а там където ДПС няма шанс, мюсюлманската общност ще подкрепи кандидата на БСП! Важното е ГЕРБ и другите антитурски и атимюсюлмански партии да загубят! И това ще стане. Най-много кметове ще има БСП, и на второ място ДПС! Прготви си кърпичките, за да си бършеш сълзите, Исянкар! За ужас на крайни расисти туркомразци и мюсюлманомразци като тебе Исянкаре , ние мюсюлманите сме все по-единни и ще ставаме още по-силни!

Благодаря, Сали.
Вие сте още един блестящ пример, потвърждаваш моята теза че религията разделя хората.
Така Вие се капсулирате и позволявате на политиците да ни прилагат древния принцип "разделяй и владей".
Успех! :)

Offline mirvam

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 327
  • Gender: Male
  • Помакът си е помак!
    • Ислям
То който може да разделя и владее, защо да не опита? Проблемът е в простолюдието.

Offline Исянкар

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 78
You are not allowed to view links. Register or Login
Ще бъде още по-впечатляващ успеха на ДПС!  На местните избори догодина всички мюсюлмани ще гласуваме на 100% и ДПС ще увеличи влиянието си, а там където ДПС няма шанс, мюсюлманската общност ще подкрепи кандидата на БСП! Важното е ГЕРБ и другите антитурски и атимюсюлмански партии да загубят! И това ще стане. Най-много кметове ще има БСП, и на второ място ДПС! Прготви си кърпичките, за да си бършеш сълзите, Исянкар! За ужас на крайни расисти туркомразци и мюсюлманомразци като тебе Исянкаре , ние мюсюлманите сме все по-единни и ще ставаме още по-силни!

Ти кога дойде, та кога ме определи какво мразя и какво обичам.

И как може да съм туркомразец, като във вените ми тече тюркска кръв...Иди се прегледай. Турците са мои кръвни братя, а на тебе комунистите русофиле (което си признаваш по-долу с любовта си към БСП).

Кърпичките ми винаги са готови, но до сега не съм плакал на избори, за разлика от тебе.

Пак ще си говори догодина на есен.

И ми стана смешно, че комунистите са защитници на мюсюлманите в България ... Тия дето ги преименуваха и гониха ... Както и да е ... Твоя си работа - ако щеш за Цар Киро гласувай, но аз те уверявам, че от тази карта ще отпаднат минимум 1/3 от общините, защото всички знаем как са спечелени 50% от тях - машинации, фалшификации от най-долу до най-горе в комбина с комунистите (затова ги обичаш ти, разконспириран си),ама тоя път няма да мине.

Даже нещо повече. Само като прочетеш новия закон за изборите, който е почти готов и ще се разплачеш като малко дете, че "Географията на движението вместо да се разширява - ще се свие драматично" :))

За БСП е друга работа ... там вече докато има промити мозъци от малцинствата (които мислех, че са малко, ама и ти си от тях явно) и от пенсионерите - още дълго ще се мъчим с тях, ама въпреки това не им давам големи надежди. И най-близките се отрекоха вече от тях. Електората им е изчезващ вид...

Offline Sali Ademov

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 4
You are not allowed to view links. Register or Login
Ти кога дойде, та кога ме определи какво мразя и какво обичам.

И как може да съм туркомразец, като във вените ми тече тюркска кръв...Иди се прегледай. Турците са мои кръвни братя, а на тебе комунистите русофиле (което си признаваш по-долу с любовта си към БСП).

Кърпичките ми винаги са готови, но до сега не съм плакал на избори, за разлика от тебе.

Пак ще си говори догодина на есен.

И ми стана смешно, че комунистите са защитници на мюсюлманите в България ... Тия дето ги преименуваха и гониха ... Както и да е ... Твоя си работа - ако щеш за Цар Киро гласувай, но аз те уверявам, че от тази карта ще отпаднат минимум 1/3 от общините, защото всички знаем как са спечелени 50% от тях - машинации, фалшификации от най-долу до най-горе в комбина с комунистите (затова ги обичаш ти, разконспириран си),ама тоя път няма да мине.

Даже нещо повече. Само като прочетеш новия закон за изборите, който е почти готов и ще се разплачеш като малко дете, че "Географията на движението вместо да се разширява - ще се свие драматично" :))

За БСП е друга работа ... там вече докато има промити мозъци от малцинствата (които мислех, че са малко, ама и ти си от тях явно) и от пенсионерите - още дълго ще се мъчим с тях, ама въпреки това не им давам големи надежди. И най-близките се отрекоха вече от тях. Електората им е изчезващ вид...
Къде видя да съм писал, че симпатизирам на БСП? Комунистите не мога да ги дишам! Аз съм мюсюлманин и подкрепям ДПС-това е една либерална партия и отворена към всички и наистина защитава турците и помаците. Иначе БСП грам не ги харесвам ама предпочитам комунист да ме управлява отколкото човек болен от омраза срещу мюсюлманите какъвто си ти и каквито са твойте кумири Бойко и Волен!
А  за Възродителния процес както казва и д-р Доган не е виновна БСП а е виновно държавата и по-точно българите-християни като тебе които ни биеха и преименуваха. Такива като идола ти Бойко участваха в този геноцид и са биели мюсюлманите в Дулово-и деца и старци.
Сигурен ли си Исянкаре, че баща ти не е бил участник в този процес и от него не си наследил омразата си към нас?
А догодина да знаеш- БСП подкрепено от ДПС ще спечели президентските избори а не твоята ГЕРБ..пукни се от яд ;D ;D ;D  а на местните избори ГЕРБ нищо няма да направят. И да лишите изселницити- които такива като тебе прогониха през 1989г- ние мюсюлманите от България по-активно ще гласуваме- за за може отново ДПС и БСП да имат мнозинство от общински кметове и съветници и такива като тебе-деца на комунистическата номенклатура ще умрат от яд! :-* но какво ли ти обяснявам, вие комунистите знаете едно и също 

Offline Исянкар

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 78
Човеко, имаш проблеми и фобии - иди се лекувай ! В моя род има само борили се против (а не ЗА както тебе) комунизма вкл и Възродителния процес. Нищо не знаеш за мене и замълчи моля те. Относно политическата ти грамотност и култура бих казал, че е неграмотност и липса на такава. Повече няма какво да говоря с тебе. Пий едно хапче да не сънуваш Волен довечера, че определено имаш някаква фобия.


Offline 1pomak

  • Member
  • **
  • Posts: 29
А така - избийте се.
Накрая ще останем ние - ционистите помаци!

Offline mirvam

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 327
  • Gender: Male
  • Помакът си е помак!
    • Ислям
You are not allowed to view links. Register or Login
ционистите помаци!
Такова чудо не съм срещал досега.

Offline rado

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 190
You are not allowed to view links. Register or Login
Къде видя да съм писал, че симпатизирам на БСП? Комунистите не мога да ги дишам! Аз съм мюсюлманин и подкрепям ДПС-това е една либерална партия и отворена към всички и наистина защитава турците и помаците. Иначе БСП грам не ги харесвам ама предпочитам комунист да ме управлява отколкото човек болен от омраза срещу мюсюлманите какъвто си ти и каквито са твойте кумири Бойко и Волен!
А  за Възродителния процес както казва и д-р Доган не е виновна БСП а е виновно държавата и по-точно българите-християни като тебе които ни биеха и преименуваха. Такива като идола ти Бойко участваха в този геноцид и са биели мюсюлманите в Дулово-и деца и старци.
Сигурен ли си Исянкаре, че баща ти не е бил участник в този процес и от него не си наследил омразата си към нас?
А догодина да знаеш- БСП подкрепено от ДПС ще спечели президентските избори а не твоята ГЕРБ..пукни се от яд ;D ;D ;D  а на местните избори ГЕРБ нищо няма да направят. И да лишите изселницити- които такива като тебе прогониха през 1989г- ние мюсюлманите от България по-активно ще гласуваме- за за може отново ДПС и БСП да имат мнозинство от общински кметове и съветници и такива като тебе-деца на комунистическата номенклатура ще умрат от яд! :-* но какво ли ти обяснявам, вие комунистите знаете едно и също 
Ало, я се позапри малко нещото, което ти наричаш Д-Р, предполагам, че идва отдругар е точно рожба на онези, които ти не можеш да "дишаш". И недей да обвиняваш българския народ за простотите, които любимата ти партия БСП т.е. ДПС натвориха през годините на властването си 1944- 2008. И защо  си мислиш, че има разлика между БСП и отрочето и ДПС. И не се опитвай а вменяваш вина на когото  и да е било. Май си наистина самата неграмотност и абсолютна липса на политическа култура а и .............................

Offline fari

  • Member
  • **
  • Posts: 10
  • Gender: Female
  • БЪДИ ЧОВЕК, А НЕ "човече" - ГОРИ НО НИКОГА НЕ ТЛЕЙ
МОЛЯ ВИ не смесвайте религията с политиката! Нали живеем в свободна и демократична държава. България е родина на всички (помаци, цигани, "мюсюлмани"; "християни") защо намесвате партиите? Всяка партия която е на власт се облагодетелства по един или по друг начин. Въпросът е друг, ние всички заедно като БЪЛГАРИ да кажем стига на простотията... ???

Offline Hashashin

  • Defendor of the Truth
  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 2013
  • Gender: Male
  • Has odabaşi
You are not allowed to view links. Register or Login
Ти кога дойде, та кога ме определи какво мразя и какво обичам.

И как може да съм туркомразец, като във вените ми тече тюркска кръв...Иди се прегледай. Турците са мои кръвни братя, а на тебе комунистите русофиле (което си признаваш по-долу с любовта си към БСП).

Кърпичките ми винаги са готови, но до сега не съм плакал на избори, за разлика от тебе.

Пак ще си говори догодина на есен.

И ми стана смешно, че комунистите са защитници на мюсюлманите в България ... Тия дето ги преименуваха и гониха ... Както и да е ... Твоя си работа - ако щеш за Цар Киро гласувай, но аз те уверявам, че от тази карта ще отпаднат минимум 1/3 от общините, защото всички знаем как са спечелени 50% от тях - машинации, фалшификации от най-долу до най-горе в комбина с комунистите (затова ги обичаш ти, разконспириран си),ама тоя път няма да мине.

Даже нещо повече. Само като прочетеш новия закон за изборите, който е почти готов и ще се разплачеш като малко дете, че "Географията на движението вместо да се разширява - ще се свие драматично" :))

За БСП е друга работа ... там вече докато има промити мозъци от малцинствата (които мислех, че са малко, ама и ти си от тях явно) и от пенсионерите - още дълго ще се мъчим с тях, ама въпреки това не им давам големи надежди. И най-близките се отрекоха вече от тях. Електората им е изчезващ вид...
Исян нали до сега разправяше, че в тебе има помашка кръв? Как изведнъж пък доби и тюркска кръв  ??? Абе свят като цвят, иди разбери кой какъв  ;D ;D ;D ;D ;D

Offline Hadj

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 585
  Драги ми Адемов.Върхушката на ДПС изпълняват някакви задължения на мюсюлмани колкото и Папата във Ватикана.Не обвързвай взелите власта депесари с исляма,община Девин се управлява от ДПС А ИЗБРАНИТЕ ХОРА СА ПОТОМЦИ НА ПЪРВИТЕ ВЪЗРОДИТЕЛИ.А защо мюсюлманите гласуваме за  ДПС ние знаем по-добре.Вежди Рашидов отдавна го каза -агитацията  за ДПС я правят Атака,Яне и сумати  още  популисити "политици" които заиграват с национализма.В момента кой е пъРва дружка на  ГЕРБ -Болен Сидеров.Виновни са  повечето партии- в листата на коя сте видели  на изборно място човек от нашите среди.
      Аз като  неатеист /мюсюлманин/ не бих искал политиката толкова брутално да се намесва в религиите.По този начин гадните номера в политиката ги внасят като отношение и в управлението на  изповеданията / пример  цирковете в  мюфтийството и синодите/

Offline Исянкар

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 78
You are not allowed to view links. Register or Login
Исян нали до сега разправяше, че в тебе има помашка кръв? Как изведнъж пък доби и тюркска кръв  ??? Абе свят като цвят, иди разбери кой какъв  ;D ;D ;D ;D ;D

Ти противопоставяш помашката и турската кръв ли ? Ако си мислиш, че в твоите вени не тече поне 1/3 тюркска кръв - си доста зблуден, живееш на Балканите, не го забравяй, г-н БАЛКАНджия ;) Не отричай балканското (тюркското) в теб :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42