Author Topic: Процеса срещу 13 български мюсюлмани, Пазарджик.  (Read 78175 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline ЖАРКО ЖЕГЛЕВ

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 1480
  • Gender: Male
Stari izmi6lotini i ni6to pove4e.     :) ;) :D    Vseki sam 6te se spasqva haide eyvallah.
Udavnik i za slamka se hva6ta.

Offline onegavon

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 636
Що да не би нещо да се е променило ? На теб ли да вярваме или на Нобеловия лауреат?

Дай факти за демократизацията на Туркестан или както там се казвате.

Offline yusu

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 602
  • Gender: Male
    Интервю на адвокат Василев - един от защитата на обвиняемите.
Голата истина - нецанзуриран материал.

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
You are not allowed to view links. Register or Login
Що да не би нещо да се е променило ? На теб ли да вярваме или на Нобеловия лауреат?

Дай факти за демократизацията на Туркестан или както там се казвате.

онегавоне, на теб каквото и да ти се обяснява ти си пeeш все едно и също. Виж как те е описал един твой сънародник който се е погрижил да опознае Турция.Разбери най-после че простотията не е съдба на българите. Чети бе човек!!! :D :D :D
--------------------------------------------------------------------------------------
негативната представа за Капалъчаршия е породена от съчетанието на анти-пазарните и на анти-турските фобии и настроения в пост-социалистическото българско общество, съчетани с принципно непознаване и на пазара, и на Турция.

Освен  гореизброеното,  объркването  идва  от  характерното  за  почти  всеки
българин,  независимо  колко  е  образован  и  какви  са  духовните  му  стремления,
непознаване на ориента, исляма, турците. Още по-лошо – това непознаване е съчетано
с липсата на желание да се научи нещо за него, с убеждението че не е нужно, защото
там  бездруго  няма  нищо  стойностно,  най-сетне  с  безпочвената  самоувереност,  че
Ориентът ни е до болка познат и няма какво повече да ни обясняват за него ("пет века
сме били под турско, знаем ги какво представляват"). Повтарям, не става дума само за
“обикновения  човек”  или  “средностатистическия  българин,”  нито  дори  за
“журналистите” или “политиците” – тези стереотипи и предразсъдъци без стеснение
изповядва и мнозинството от “интелектуалците.”     
Александър Везенков

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline onegavon

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 636
Аз  съм прост гяур и хал- хабер си нямам от съвременното,демократично и толерантно турско общество.Ама защо и вашите си писатели и журналисти нещо не могат да го възприемат ,като демократично.Хеле да не говорим за западните кръстоносци, запънали са се като магаре на мост и не искат да ви  приемат в ЕС.
Странна работа, ако успееш да ми разясниш ситуацията белким и аз повярвам,че сте мръднали от времето на Абдул Хамид и вече не сте " болния човек на Европа".

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
You are not allowed to view links. Register or Login
Аз  съм прост гяур и хал- хабер си нямам от съвременното,

[/ДПС ще е по-силно в новия парламентquote]


 You are not allowed to view links. Register or Login

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Ето я сделката Бойко и ДПС

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
You are not allowed to view links. Register or Login

Аз  съм прост гяур и хал- хабер си нямам от съвременното,демократично и толерантно турско общество.


Че си прост се вижда и в това няма никакво съмнение разбира се ;) :D :D :D
--------------------------------------------

Повтарям, не става дума само за
“обикновения  човек”  или  “средностатистическия  българин,”  нито  дори  за
“журналистите” или “политиците” – тези стереотипи и предразсъдъци без стеснение
изповядва и мнозинството от “интелектуалците.”     
Александър Везенков
-------------------------------------------------
Ти даже и не влизаш в тези социални групи, защото си силно лумпенизиран.
Даже и не подозираш че ЕС ви дискриминира, експлоатира, унижава и пр. За какво и е на Турция да влиза в такъв сыуз а и големите държави в ЕС не искат големи ортаци като Турция за да печелят повече от такива като вас. ;)



Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
Каквото и да му кажиш както и да му го кажиш бас дьржа че няма да те разбере.
Поне си признава че е простак сложи му малко сяно да се занимава с нещо.


You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline onegavon

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 636
You are not allowed to view links. Register or Login
Че си прост се вижда и в това няма никакво съмнение разбира се ;) :D :D :D
--------------------------------------------

Повтарям, не става дума само за
“обикновения  човек”  или  “средностатистическия  българин,”  нито  дори  за
“журналистите” или “политиците” – тези стереотипи и предразсъдъци без стеснение
изповядва и мнозинството от “интелектуалците.”     
Александър Везенков
-------------------------------------------------
Ти даже и не влизаш в тези социални групи, защото си силно лумпенизиран.
Даже и не подозираш че ЕС ви дискриминира, експлоатира, унижава и пр. За какво и е на Турция да влиза в такъв сыуз а и големите държави в ЕС не искат големи ортаци като Турция за да печелят повече от такива като вас. ;)



              Амчи изтеглете си молбата бре ,аланкоолу! Аз съм лумпен- пролетарий ,маргинализиран тъй да се каже и понеже нямам собствено мнение ще ти пускам чужди такива относно твоята ана- ватан Анатолия.

Членството в кюрдска организация е в Турция понякога достатъчно, за да те нарекат терорист. Противното ще трябва да доказват 44-ма журналисти, изправени пред съда.

 В Турция започна най-мащабният досега съдебен процес срещу журналисти, обвинени за членство в терористична организация. Обвиняеми са 44-ма кюрдски журналисти, които са членове на Съюза на кюрдските общини, считан за част от забранената Кюрдска работническа партия (ПКК). Ако те бъдат осъдени, ги очакват дългогодишни присъди лишаване от свобода. Процесът се следи със загриженост от турската и международната общественост, от редица правозащитни организации и представители на турската опозиция.

В момента повече от 100 турски журналисти излежават присъди в турски затвори. Според представителката на защитата на 44-мата журналисти Антония фон дер Беренс, наета от организацията "Репортери без граници", има поводи за сериозни съмнения в честността на процеса: "Всички обвиняеми работят за кюрдски медии. Затова делото се превръща в политически процес, засягащ пряко свободата на изразяване", казва тя.

 Във връзка с делото генералният секретар на Турската медийна асоциация Дениз Ергюрел предупреди, че свободата на словото е признак за това доколко дадено общество е демократично. Да изкажеш дадено мнение съвсем не означава, че си извършил престъпление. Има международни стандарти, към които Турция трябва да се придържа. Журналистите в страната, които пишат по кюрдския въпрос, рискуват много, посочва Ергюрел.

Как не ги е срам тия журналя? Зандан за тях и Диарбекир им е малко!Няма кюрди има само "планински турци".

Offline Subeyi Kurt

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 3439
  • Gender: Male
You are not allowed to view links. Register or Login
           
 Аз съм лумпен- пролетарий ,маргинализиран тъй да се каже и понеже нямам собствено мнение ще ти пускам чужди такива относно твоята ана- ватан Анатолия.


С вас никой не може да се равнява. В момента съдите 15 духовни лица уж са били членове някаде. Засрамете се. Тръгнал си да ни разправяш за журналисти и О.Памук. Памука беше разследван и освободен. Тук никой няма имунизция пред съда. Аз се оплаках от Памука и съдът се изказа по въпроса. Така е в демократичните правни държави а не както при вас. Терористи нападат молещи се хора и никой не ги наказва, но знаете да тyрмозите духовните лица. Срам и позор. Това ли са европейските ви ценности. Пасете си още там де ви бях оставил едно време. Осъзнайте се най-после че след Сирия да не дойде и вашия ред.  ;) :D :D :D

Offline sulu_man

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 58
You are not allowed to view links. Register or Login
С вас никой не може да се равнява. В момента съдите 15 духовни лица уж са били членове някаде. Засрамете се. Тръгнал си да ни разправяш за журналисти и О.Памук. Памука беше разследван и освободен. Тук никой няма имунизция пред съда. Аз се оплаках от Памука и съдът се изказа по въпроса. Така е в демократичните правни държави а не както при вас. Терористи нападат молещи се хора и никой не ги наказва, но знаете да тyрмозите духовните лица. Срам и позор. Това ли са европейските ви ценности. Пасете си още там де ви бях оставил едно време. Осъзнайте се най-после че след Сирия да не дойде и вашия ред.  ;) :D :D :D
  Да са толкова уперени защо не е осъден нито един звяр за  убииствата по време на възродителния процес ??? :(
 А имамите ги съдят че са "слушали буржоазния състав Битълс" ;D

Offline botev

  • Forum fan
  • *****
  • Posts: 643
    • Истинските майни!
You are not allowed to view links. Register or Login
  Да са толкова уперени защо не е осъден нито един звяр за  убииствата по време на възродителния процес ??? :(
 А имамите ги съдят че са "слушали буржоазния състав Битълс" ;D
Осъдете си ги сами. Много от участниците живеят между вас, а може и някой от вас да е ...

Offline ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 3000
  • Gender: Male
You are not allowed to view links. Register or Login
  Да са толкова уперени защо не е осъден нито един звяр за  убииствата по време на възродителния процес ??? :(
 А имамите ги съдят че са "слушали буржоазния състав Битълс" ;D

Тук си толкова прав че няма до каде.
Поне да се бяха извинили поне един да бях видял в затвора та ако ще да е и от нашите
ама те и тях пазят нали в един тюп пьрдяха бяха си хванали ятаци та и до днес са заедно.

Offline Родопчанин

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 332
  • ==
На кой да се извинят ? Парламента и България го на прави , какво още ? Това какво е ? You are not allowed to view links. Register or Login
Това ли е исляма в България ? На това ли викате невинност и смиреност ? Засрамете се , това е срам за демокрацията , срам за водачите на исляма, че са допуснали подобни същества ! Тези ли са последователите на дедите ни ? СРАМ !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42